Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świetnie Zidane wykorzystuje możliwość przeprowadzenia pięciu zmian.
3
Asensio zasłużył na takie coś. Oby już bez takiej kontuzji w przyszłości.
1
Mariano jaka mina XD
0
@Avada Kedavra A czy ja napisałem, że Barcelona stała się średnim klubem? Chodzi mi o to, że w obecnej chwili Bayern czy Liverpool nie jest gorszy.
2
@MarioVeB! Bayern i Liverpool bez sukcesów? Liverpool swoją polityką transferową stał się jednym z najlepszych klubów na świecie, a Bayern od lat jest bardzo silny.
2
@student97r Jeszcze Chilwell i jakiś klasowy obrońca i Chelsea może na poważnie walczyć o mistrzostwo.
2
@tristan87 To było 7 lat temu. Wtedy to było wiadome, że wygra CR lub Leo. Dopiero w 2018 r to pękło i teraz taki Lewy przy wygraniu ligi i przede wszystkim LM jak najbardziej ma szansę na zwycięstwo. Jeszcze jakby wygrał złotego buta, to byłby zdecydowanym faworytem.
0
To może jakby był karny dla Realu, Ramos odda go Hazardowi.
0
@umtiti Nie ma się czym chwalić.
1
@NeroTFP Oczywiście, że masz rację. Ja podzielam zdanie Jana Pawła II - ze wszystkich rzeczy nie ważnych piłka nożna jest najważniejsza. To jest tylko dodatek do naszego życia, a nie coś nadrzędnego.
4
@MarioVeB! Vałmadrid XD. Tego to jeszcze nie widziałem.
0
@Rastafarnianin Fakt, wygląda na 111 baniek.Przynajmniej dla Interu :)
2
@Colon La Rambla :D
1
@Hiacynk Nie ma Wielkiego Van Dajka? Szok.
1
@DonMatteo901 Ja kupiłem i totalnie nie czuję klimatu tej gry.Nawet jej nie skończyłem, bo strasznie irytowała mnie długa sekwencja w nocy walcząc z czychaczami i klikaczami.
4
@Jakchcesz Taa, nie odmienię.
5
@Jakchcesz Nie no co ty tato :/
2
Jeszcze dziś o 14 rozszerzony angielski i można zaczynać długi weekend :D
1
@Chwytliwy Nie, pierwszy raz pisałem :)
9
No to dziś jedziemy z matmą.Trzymajcie kciuki :)
1
@Pogba Oj tak byczq, za mnie też trzymaj i będzie dobrze :)
1
@NeroTFP Tak było, jest i będzie. Niestety.
15
@NeroTFP W 2020 miały być latające samochody, a mamy latający idiotyczny challenge w internecie.
0
@TheNekro94 Tego to się nie spodziewałem:D
13
@mr Barca Przez chwilę myślałem, że piszesz o filmie Joker i tak się zastanawiałem o co chodzi :D
0
@BigDaglas Też chciałbym wiedzieć :D
1
@IronSanHybrid Czyli na wygraną kumulacji w totka też jest 50%.Ah, rozmarzyłem się :/
3
@FCMichalo Nie ma szans.Bosak był w tvp pierwszy raz na poważnie w trakcie kampanii pojawił się dopiero na debacie, gdzie o wspaniałym Dudzie jest cały czas w telewizji publicznej.
0
@Fawrf Lampard to najlepszy środkowy pomocnik w historii PL.Po nim bym postawił na Scholesa i na trzecim miejscu Gerrard.
6
Taka smutna mi się w głowie myśl pojawiła.Jak strasznie dziwnie i pusto będzie w świecie piłki nożnej (przynajmniej dla mnie), gdy Ronaldo i Messi skończą swoje kariery.Już od transferu Cristiano do Juve, jest inaczej.Nie ma już takiej rywalizacji.Ci piłkarze od ponad 10 lat są na samym szczycie, nakręcając siebie nawzajem na kolejne rekordy, trofea.Ciężko mi sobie wyobrazić jak to będzie za parę lat, gdy obaj odejdą na jakże zasłużoną emeryturę.Straszna będzie ta pustka po nich i mimo, że nadchodzi kolejna świetna generacja piłkarzy (Mbappe, Sancho itd.), to wątpię, że w przeciągu kilkunastu lat, doświadczymy tak niesamowitej rywalizacji geniuszów.