Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jak myślicie, matury ruszą 8 czerwca, czy znowu przełożą?
0
@Avada Kedavra No tak, Lamparda i Gerrarda znają i lubią tylko kibice Chelsea i Liverpoolu XD
1
@Chwytliwy 74 % Kamysz
21
@Shapiro No i sami korzystają z tego koryta jak tylko się da. Obie partie warte siebie.
0
@justfootball Ani to, ani to
0
@Explode Cichoo. Może nikt się nie dowie :)
0
@Kapitan hawk Messi słaby, ostatniego gola szczelił 7 marca. Skończył się!!one! one
0
@Chwytliwy @Kapitan hawk Wiem, że to naiwne co napiszę, ale po jaką cholerę niejednokrotnie całował herb Realu.Rozdwojenie jaźni czy co :D
0
@Mathew86 Ale ja nie piszę, że on koniecznie do Atletico miał iść.Ale skoro on jest tak związany z Los Rojiblancos, to nie poszedłby z powrotem do Realu.Taka jest moja opinia.
0
@Kapitan hawk To nie żal, bo Moraty akurat nigdy jakoś nie lubiłem, tylko po prostu wydaje mi się być śmieszne to co mówi Alvaro.
0
@Szicek10 No niby tak.Ale Llorente poszedł prosto z Realu do Atleti, a nie ma takich cyrków z nim.
1
Alvaro Morata:''Jak byłem mały, byłem chłopcem do podawania piłek w Atletico. Kiedy jednak dorastałem, to straciłem radość z gry. Koledzy zaczynali mieć agentów, sponsorów. Ja czułem zbyt wielką presję, a do tego nie mogłem przebić się do wyjściowego składu, więc postanowiłem odejść. Poszedłem na rok do Getafe - to był fajny rok. Później przeniosłem się do Realu Madryt, ale nie przestawałem z moim tatą chodzić na mecze Atletico i marzyć o grze w tym zespole. Niestety musiałem grać w innych koszulkach, ale zawsze myślami byłem z Atletico. Po tych wszystkich doświadczeniach teraz jestem tak szczęśliwy jak nigdy dotąd''.
Co za chory gość.Poszedł na 2 lata do Juve.Po tym mógł się wytransferować gdzie by tylko chciał, wrócił do Realu.W Realu był jedynie zmiennikiem i boli to go do dzisiaj.Z każda wypowiedzią o tym jak on kocha Atletico robi z siebie coraz większego pajaca.
0
@Hiacynk A dla Chelsea?
1
@Kapitan hawk No cóż ja Ci mogę powiedzieć... Nie można mieć w życiu wszystkiego :)
0
@kamilo0066 Nie no moim zdaniem zagrał bardzo dobrze w Zjawie, jednak ten Oscar to bardziej tak za całą karierę aktorską myślę :)
2
@Kapitan hawk Wydaje mi się, że znam odpowiedź na to pytanie. Otóż myślę, że powodem tego jest to, że nigdy nie strzelił 3 bramek w jednym meczu przeciwko Barcelonie.
1
Jaka jest waszym zdaniem najlepiej zagrana rola Leonardo DiCaprio? Moim zdaniem najlepiej zagrał w filmie Co gryzie Gilberta Grape'a. Warto wspomnieć też o roli w Wilk z Wall Street i Django. Generalnie uważam go za najlepszego aktora razem z Nicholsonem.
3
Kawa na czczo = dwójeczka gwarantowana
3
@Adamski69 Ciekawi mnie co z tym Coutinho będzie. Ja obstawiam, że wróci do Barcelony i dostanie ostatnią szansę u Setiena.
1
Prime Ibrahimović vs Prime Lewandowski
Ja stawiam na Polaka.
1
@Hiacynk 1-De Bruyne
2-Neuer
3-Ibra
4-
5-Klose
0
@Hiacynk Już widzę jak Perez kupuje 31 latka. Z resztą głównym celem jest Mbappe, który za rok pewnie przyjdzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Rogalson Dziś już nic bardziej kretyńskiego nie przeczytam.
1
@Kapitan hawk @Hawk Poznajcie się :)
0
Co raz więcej w prasie można wyczytać o potencjalnym transferze Halanda do Królewskich. Myślicie, że Norweg to tylko one season wonder, czy wyrośnie na topowego goleadora?
0
@tadzik447 Pod celą, pod celą
Poezję się mielą...
1
O godzinie 20:00 film Pasja na TV Puls.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
63
Prezydent zorganizował koncerty Norbiego we wszystkich większych miastach Polski. Ma to zapobiegać gromadzeniu się ludzi w miejscach publicznych.