0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ederson ty skurczybyku

0

Carvajal setna strata

0

Jezu ile można. Od skrzydła do skrzydła. Zero gry przez środek, zero prostopadłych piłek. Ile można?!

0

Ale pressing, 4 zawodników pod polem karnym.

1

Varane chciał chyba postraszyć gołębie na stadionie.

1

@Suzu @VamosRakieta City dziś ma najwięcej kibiców w Polsce, a może i na świecie :D

2

Ciekawe składy.Mam nadzieję, że szejki nie strzelą bramki.

0

@Kompletny W Neapolu bogiem jest Maradona i to się na pewno szybko nie zmieni.

0

@4drian0 Zajmujesz się rekrutacją? :D

6

El Clasico samo w sobie ma gorącą atmosferę, a Lahoz w tym meczu jako sędzia, to już wylanie cysterny oliwy do ognia.

0

Jak bardzo bym chciał, żeby to był ostatni sezon Benzemy w Realu. Carvajal to samo. No nic. Przynajmniej wyjdą na maksa zmotywowani na klasyk, bo jak przegrają, to już raczej po zawodach.

0

Ostatnio każdy z Realem gra mecz życia

0

Benzema... Te wszystkie sytuację się zemszczą.

2

Isco świetny mecz rozgrywa. Benzema pokazał teraz czemu Real bardzo potrzebuje goleadora.

1

Hernandez rzuca rękawice sędziom w meczu Chelsea Tottenham

0

Widzę w tym meczu kartki tylko w jedną stronę.

0

@Ramos9248 O tym samym pomyślałem

0

@student97r Ci sędziowie powinni zostać zawieszeni.

0

No to już po meczu.

0

Gdzie żółta kartka za ośmieszanie rywala?

0

@messi564 No nie wyszło ci, Hazard ma 4 asysty.

0

Ter Stegen rozgrywać musi.

0

Spalony. Ale akcja dobra.

5

Te gwizdy to na Bartomeu?

2

@itmustbejoke Twój nick jest moim komentarzem

0

@Hiacynk To fakt, słaby skład Chelsea. Ale może na przekór wygrają.

6

Jakie są wasze ulubione kluby w top 5 ligach? U mnie wygląda to tak:
-La Liga - Real Madryt
-PL- Chelsea
-Serie A- AC Milan
-Bundesliga--Borussia Dortmund
-Ligue 1- AS Monaco

1

@sendesara Rakitic więcej bramek od Iniesty i Xaviego. Widać kto jest lepszy :)

2

@IronSanHybrid Nie męcz się, wrzuć raz na dzień linka do jbzd i będziesz mieć wolne :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?