Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ederson ty skurczybyku
0
Carvajal setna strata
0
Jezu ile można. Od skrzydła do skrzydła. Zero gry przez środek, zero prostopadłych piłek. Ile można?!
0
Ale pressing, 4 zawodników pod polem karnym.
1
Varane chciał chyba postraszyć gołębie na stadionie.
1
@Suzu @VamosRakieta City dziś ma najwięcej kibiców w Polsce, a może i na świecie :D
2
Ciekawe składy.Mam nadzieję, że szejki nie strzelą bramki.
0
@Kompletny W Neapolu bogiem jest Maradona i to się na pewno szybko nie zmieni.
0
@4drian0 Zajmujesz się rekrutacją? :D
6
El Clasico samo w sobie ma gorącą atmosferę, a Lahoz w tym meczu jako sędzia, to już wylanie cysterny oliwy do ognia.
0
Jak bardzo bym chciał, żeby to był ostatni sezon Benzemy w Realu. Carvajal to samo. No nic. Przynajmniej wyjdą na maksa zmotywowani na klasyk, bo jak przegrają, to już raczej po zawodach.
0
Ostatnio każdy z Realem gra mecz życia
0
Benzema... Te wszystkie sytuację się zemszczą.
2
Isco świetny mecz rozgrywa. Benzema pokazał teraz czemu Real bardzo potrzebuje goleadora.
1
Hernandez rzuca rękawice sędziom w meczu Chelsea Tottenham
0
Widzę w tym meczu kartki tylko w jedną stronę.
0
@Ramos9248 O tym samym pomyślałem
0
@student97r Ci sędziowie powinni zostać zawieszeni.
0
No to już po meczu.
0
Gdzie żółta kartka za ośmieszanie rywala?
0
@messi564 No nie wyszło ci, Hazard ma 4 asysty.
0
Ter Stegen rozgrywać musi.
0
Spalony. Ale akcja dobra.
5
Te gwizdy to na Bartomeu?
2
@itmustbejoke Twój nick jest moim komentarzem
0
@Hiacynk To fakt, słaby skład Chelsea. Ale może na przekór wygrają.
6
Jakie są wasze ulubione kluby w top 5 ligach? U mnie wygląda to tak:
-La Liga - Real Madryt
-PL- Chelsea
-Serie A- AC Milan
-Bundesliga--Borussia Dortmund
-Ligue 1- AS Monaco
1
@sendesara Rakitic więcej bramek od Iniesty i Xaviego. Widać kto jest lepszy :)
2
@IronSanHybrid Nie męcz się, wrzuć raz na dzień linka do jbzd i będziesz mieć wolne :P