2

@Fartlow Ja 1 obstawiłem więc i tak lipa

2

@Fartlow A daj Pan spokój :/

1

@mekston Dla mnie ten sezon jest nie do przewidzenia i absolutnie nie wydawałbym żadnych wyroków. Szczególnie przy obecnej sytuacji pandemicznej. Do końca sezonu długa droga i wszystko może się zmienić o 180 °

6

Tymczasem Kowal na streamie La Liga Bonita mówi, że Barcy w lidze już nie ma. Po 6 kolejkach. Gość jest odklejony od rzeczywistości.

14

@IronSanHybrid Stepujący premier

0

@FafitFCB Sancho lub Haaland. Ciężko wybrać.

0

@XBlairrX Cristiano Ronaldo

0

Jakie procentowo mniej więcej szansę ma Trump na wygraną obecnie?

2

Dzięki United. Drugie Napoli :(

0

@TheMugShot A to przypadkiem nie było tak, że to tylko kilka wersji Huaweia jest bez usług google?

0

@4drian0 W takim razie pomijam :D

0

Zenit czy Lazio dzisiaj?

10

Ciekawe kiedy ludzie wyjdą na ulice protestować przeciwko zamknięciu gospodarki

0

@Katalonbar Myślę, że na O

2

@escarabajo Dla mnie najwięksi, aczkolwiek rozumiem, że ktoś uważa inaczej, bo są na to jakieś argumenty :)

14

@Janiama Idealnym obostrzeniem byłoby zamknięcie tego "rządu" w więzieniu.

3

@FC1899Barca A co tu się dziwić. Tacy piłkarze jak Ronaldo czy Messi to najwięksi piłkarze w historii. To samo będzie pod filmikiem Messiego jak odejdzie albo zakończy karierę.

1

Jakieś pewniaczki z fajnym kursem na dziś?

0

@Colon Usunął konto.

2

@TR3YWAY I 5 lat temu i obecnie

1

Vidala już by mogło na boisku nie być.

0

Taka asysta to jak bramka z przewrotki.

0

Kick off glitch istnieje też w prawdziwym świecie

0

A się śmiali z Floro, że Hakimiego sprzedaje. A on już wtedy przekminił jak to będzie xd

0

@Kapitan hawk Wracaj do żywych byczq!

0

@Yosemite Jak taki wjazd by zrobił Case albo Ramos, to byłoby że co za bandyci boiskowi itp. ale, że to Vidal zrobił to cacy. Moim zdaniem powinno się temperować takie zachowania, bo tylko prowadzi do groźnych kontuzji.

0

@bolinho89 Na pewno nie teraz. Oby już nigdy nie doszli do władzy.

17

Pasek na TVP info
Lewicowy faszyzm niszczy Polskę
To jest dramat. Pis to jest najbardziej bezczelna i cyniczna partia jaka u nas kiedykolwiek była.

2

@Rewolucja123 Pod spam można podpiąć prawie wszystko. Nie mówiąc o własnej inwencji twórczej, która jest tu zabroniona.

0

@pikass14 5 dni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?