Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kapitan hawk Nie zasłużył :P Nie no oczywiście gratulacje dla Leo za ten rok.Pan Piłkarz.Cieszcie się póki go macie, bo drugiego takiego w historii chyba nie ujrzymy.
0
@zodiak_10 I am not in danger Cristiano.I am the danger!
0
@Barcelismo XD Skoro dajesz rekomendacje
4
W następnym roku wygra ten kto przebiegnie najwięcej kilometrów w przeciągu całego Euro lub Copa America.
0
@Grzesior667 Jak wygra to następnego dnia wrzuci 10 ciekawostek o złotej piłce. Deel with it ;D
2
@SHIBA @Socjopata @student97r in that order
7
No niestety
https://zapodaj.net/17d06a207b96d.jpg.html
0
O jezu jaka ta Borussia rzadka. Tutaj jeszcze Barca nastrzela bramek.
0
Borussii brakuje ostatniego podania
0
Co się dzieje z Sancho? Czemu na ławce?
0
Mmmm Ligo Mistrzów trwaj wiecznie
0
Maxi Gomez zapomniał z psem przewodnikiem wyjść na mecz
11
Nowe logo Bundesligi
https://zapodaj.net/c063669130a73.jpg.html
2
Jezu XD. Dwa gole z upy ale są. Real frajerem kolejki chyba.
0
Stało się. Mbappe już strzela na Santiago Bernabeu
6
Lewy hat trick. Kozak totalny
0
Gdyby Ramos został w obronie to by tej sytuacji wgl nie było. A że postanowił się pobawić w napadziora i sobie truchtem wracać to stało się to co się stało.
4
Hehe Florek znowu posmarował
2
Kto jak nie on. Król
1
Sheffield już wygrywa
4
Niby człowiek wiedział...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Znając życie Messi zaraz strzeli coś z wolnego albo z indywidualnej akcji. A w drugiej połowie Suarez strzeli plecami i 3 pkt będą
20
Piękny mem z rzeźników
https://zapodaj.net/0e7bf79a514aa.jpg.html
62
Najlepsza wyszukiwarka
https://zapodaj.net/a98466f98cadb.jpg.html
84
Czy w dzisiejszym meczu kibicowanie Polsce to antysemityzm?
42
Młody Ronaldo przebił ojca
https://zapodaj.net/542483cf3ddbe.jpg.html
2
Każda ręka, która powiększa obwód ciała i przez to zmienia tor lotu piłki powinna być odgwizdywana.
0
@IronSanHybrid myślałem, że ValverdeOut
41
Śmieszne są ostatnio te wymówki czy to Zizou czy Valverde. Przeciwnik dobrze grał, zabrakło intensywności etc. To oni chyba myśleli, że jak taki Betis czy inne Levante stanie oko w oko z Realem czy Barceloną, to od razu rozłożą nogi i będą błagać żeby się nie skończyło na manicie?