1

@bafi Absolwent :)

6

Dzisiejszy nagłówek w wiadomościach
https://zapodaj.net/e9ea87efd7b1a.jpg.html

20

@Danny Gaucho Aspas za Messiego i git.

0

@Witekk10 #GuardiolaOut

12

Jak w tym sezonie The Reds nie wygrają ligi to już chyba nigdy.

114

@Janiama 51% na KO? Ja raczej nie byłbym z tego dumny.

20

@jakub6623 Powiedział, że nie może pracować w Barcelonie, gdy w Polsce łamana jest konstytucja.

0

@Cariones Prawdziwy czy podrabianiec?

6

44

2

Valverde jak się cieszy :D posadka utrzymana

0

Inter na drugą połowę nie wyszedł.

0

Ale przypierdaczył

0

To dobra żółta dla Busquetsa

0

Te kontry to jak Real za Mourinho. Fajnie to nawet wygląda.

0

Inter mnie pozytywnie zaskakuje.

1

@Kapitan hawk Jazda po 14 puchar :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

38

Navas to się grubo teraz musi śmiać :D

5

@sebasek99 Przyszedł jakiś Dennis strzelił szybkie dwie kawki, El Jarek oszalał i zamknął lokal.

1

@Kapitan hawk Żyć żyje, ale co to za życie ;)

14

Od zawsze kibicowałem Club Brugge

1

@Kapitan hawk Staram się szukać pozytywów

15

Ligo Europy, przybywamy!

14

Messi modyfikowany genetycznie
https://zapodaj.net/9dbb5841241e8.jpg.html

1

@xofcbxo No to jak trafisz. Ja mam P9 i już 2 lata bez zarzutu.

1

@Barca4231 Ea Sports cyny gejm.

3

Nacho, to nawet w B-klasie wiedzą, że nie idzie się na raz

0

@cubiii Ter Stegen z asystą? Cyk nowy Iniesta :D

3

@Kapitan hawk ciągle coś naprawiam :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?