Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bafi Absolwent :)
6
Dzisiejszy nagłówek w wiadomościach
https://zapodaj.net/e9ea87efd7b1a.jpg.html
20
@Danny Gaucho Aspas za Messiego i git.
0
@Witekk10 #GuardiolaOut
12
Jak w tym sezonie The Reds nie wygrają ligi to już chyba nigdy.
114
@Janiama 51% na KO? Ja raczej nie byłbym z tego dumny.
20
@jakub6623 Powiedział, że nie może pracować w Barcelonie, gdy w Polsce łamana jest konstytucja.
0
@Cariones Prawdziwy czy podrabianiec?
6
Włochate słodziaki
https://zapodaj.net/5814bf97f557e.jpg.html
44
Romantycznie
https://zapodaj.net/914f72125e8d1.jpg.html
2
Valverde jak się cieszy :D posadka utrzymana
0
Inter na drugą połowę nie wyszedł.
0
Ale przypierdaczył
0
To dobra żółta dla Busquetsa
0
Te kontry to jak Real za Mourinho. Fajnie to nawet wygląda.
0
Inter mnie pozytywnie zaskakuje.
1
@Kapitan hawk Jazda po 14 puchar :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
38
Navas to się grubo teraz musi śmiać :D
5
@sebasek99 Przyszedł jakiś Dennis strzelił szybkie dwie kawki, El Jarek oszalał i zamknął lokal.
1
@Kapitan hawk Żyć żyje, ale co to za życie ;)
14
Od zawsze kibicowałem Club Brugge
1
@Kapitan hawk Staram się szukać pozytywów
15
Ligo Europy, przybywamy!
14
Messi modyfikowany genetycznie
https://zapodaj.net/9dbb5841241e8.jpg.html
1
@xofcbxo No to jak trafisz. Ja mam P9 i już 2 lata bez zarzutu.
1
@Barca4231 Ea Sports cyny gejm.
3
Nacho, to nawet w B-klasie wiedzą, że nie idzie się na raz
0
@cubiii Ter Stegen z asystą? Cyk nowy Iniesta :D
3
@Kapitan hawk ciągle coś naprawiam :D