Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ArterkHD Ja zdecydowanie 12/12
1
Teraz to skrzydła w Realu będą chodzić.
https://zapodaj.net/05680d9cd2116.jpg.html
1
@SeeleyBooth Noo wiadomo. Seems legit :D
2
@mindbender84 Akurat najszybciej gospodarka w Europie rozwija się obecnie w Rumunii :)
38
A w wiadomościach napis "Niemcy zazdroszczą Polsce rozwoju gospodarczego". To już nawet nie jest śmieszne.
1
@MarioVeB! Czemu zakładasz, że Juve nie stać na Neymara?
10
Trafny komentarz ktoś na La Rambli napisał. DemBale.Zdrówka życzę!
0
Szkoda Dembele.Oby szybko wrócił do zdrowia.Jakoś dużo tych kontuzji ostatnio.
0
W tym roku City jest wg mnie największym faworytem do wygrania CL.
0
Odriozola weź ty już wracaj do tego swojego Sociedad.
0
Wracamy do gry.
0
Miód na moje oczy wrzutki Marcelo. Godnie zastępuje Lucasa Vasqueza.
0
@Kcprlxx Inaki Williams też jest szybki.
0
Real broni 1:0 z Celta w 26 minucie. Nieźle.
0
@Copernicus Chyba tylko na te okienko co się skończyło. Zimą będą mogli kupować, ale będzie ciężko kupić kogoś porządnego.
1
@Krystek9318 Nawet jakby było otwarte to i tak mają zakaz rejestrowania zawodników. Mówię o przyszłym lecie.
0
Ciekawi mnie jakich ruchów transferowych dokona Chelsea. Ja bym u nich widział Sancho. Obrońca też by się przydał, może Upamecano lub Konate. Na napastnika może Timo Werner.Bundesliga jest ciekawą opcją na transfery.
0
@AmigoBlancos Także z oceną poczekalbym na koniec sezonu. Choć trzeba pochwalić, że dobrze zaczął.
0
@PJ1985 Przy tych kontuzjach? I że Zizou jest trenerem to skład praktycznie pewny.
Courtois
Marcelo Ramos Varane Odriozola
Casemiro Modric Kroos
Atak nie istotny bo trudno już coś ugrać z tą pomocą.
0
Kurde kusi kurs 1.81 na Real, ale sądząc po tym jaki wyjdzie skład, to czuję zwycięstwo Celty.
7
Jezu jakiego Chelsea ma pecha. Tak mi ich szkoda.
1
Ten ban transferowy wyjdzie Chelsea na dobre. Mount pokazuje że w przyszłości może być kotem. Tomori wchodzi za Christensena i jakość na pewno nie spadła. Abraham także widać że ma wielki talent. A jeszcze jest Ruben Loftus Cheek oraz Callum Hudson Odoi.
0
Mane i mamy 2:1
1
@TR3YWAY Za dwa lata to on 30 lat będzie mieć
0
Nie nie nie nie. C'mon Chelsea
0
@ofenzywa Hazard hamował Chelsea :D
0
@daniel32778 Ocena na podstawie jednego meczu. Nawet nie całego. Dobre
0
Ajjjj szkoda. Pulisic kozak.
1
@Kapitan hawk XD. Jeszcze maja czas.
1
W końcu 1:0 Giroud