1

@ArterkHD Ja zdecydowanie 12/12

1

Teraz to skrzydła w Realu będą chodzić.
https://zapodaj.net/05680d9cd2116.jpg.html

1

@SeeleyBooth Noo wiadomo. Seems legit :D

2

@mindbender84 Akurat najszybciej gospodarka w Europie rozwija się obecnie w Rumunii :)

38

A w wiadomościach napis "Niemcy zazdroszczą Polsce rozwoju gospodarczego". To już nawet nie jest śmieszne.

1

@MarioVeB! Czemu zakładasz, że Juve nie stać na Neymara?

10

Trafny komentarz ktoś na La Rambli napisał. DemBale.Zdrówka życzę!

0

Szkoda Dembele.Oby szybko wrócił do zdrowia.Jakoś dużo tych kontuzji ostatnio.

0

W tym roku City jest wg mnie największym faworytem do wygrania CL.

0

Odriozola weź ty już wracaj do tego swojego Sociedad.

0

Wracamy do gry.

0

Miód na moje oczy wrzutki Marcelo. Godnie zastępuje Lucasa Vasqueza.

0

@Kcprlxx Inaki Williams też jest szybki.

0

Real broni 1:0 z Celta w 26 minucie. Nieźle.

0

@Copernicus Chyba tylko na te okienko co się skończyło. Zimą będą mogli kupować, ale będzie ciężko kupić kogoś porządnego.

1

@Krystek9318 Nawet jakby było otwarte to i tak mają zakaz rejestrowania zawodników. Mówię o przyszłym lecie.

0

Ciekawi mnie jakich ruchów transferowych dokona Chelsea. Ja bym u nich widział Sancho. Obrońca też by się przydał, może Upamecano lub Konate. Na napastnika może Timo Werner.Bundesliga jest ciekawą opcją na transfery.

0

@AmigoBlancos Także z oceną poczekalbym na koniec sezonu. Choć trzeba pochwalić, że dobrze zaczął.

0

@PJ1985 Przy tych kontuzjach? I że Zizou jest trenerem to skład praktycznie pewny.
Courtois
Marcelo Ramos Varane Odriozola
Casemiro Modric Kroos
Atak nie istotny bo trudno już coś ugrać z tą pomocą.

0

Kurde kusi kurs 1.81 na Real, ale sądząc po tym jaki wyjdzie skład, to czuję zwycięstwo Celty.

7

Jezu jakiego Chelsea ma pecha. Tak mi ich szkoda.

1

Ten ban transferowy wyjdzie Chelsea na dobre. Mount pokazuje że w przyszłości może być kotem. Tomori wchodzi za Christensena i jakość na pewno nie spadła. Abraham także widać że ma wielki talent. A jeszcze jest Ruben Loftus Cheek oraz Callum Hudson Odoi.

0

Mane i mamy 2:1

1

@TR3YWAY Za dwa lata to on 30 lat będzie mieć

0

Nie nie nie nie. C'mon Chelsea

0

@ofenzywa Hazard hamował Chelsea :D

0

@daniel32778 Ocena na podstawie jednego meczu. Nawet nie całego. Dobre

0

Ajjjj szkoda. Pulisic kozak.

1

@Kapitan hawk XD. Jeszcze maja czas.

1

W końcu 1:0 Giroud

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?