0

@Jakchcesz Mnie nie stać na organizację stypy.

94

Mam pytanie do osób usuwające swoje konta. Czy po całej ceremonii usunięcia konta będzie jakaś stypa czy coś? Bo z chęcią zjadłbym coś dobrego za darmo.

9

@Janiama No na pewno super by nam poszło Euro z Buzzerem na ławce, który był skonfliktowany z najlepszym piłkarzem. A może i nie tylko z Robertem. I nie, to nie oznacza, że teraz to my wygramy Euro. Ale myślę, że pokażemy się z lepszej strony.

0

Myślicie, że taki Luciano Spaletti, to realne nazwisko na trenera naszej repki?

0

A tu cyk, Boniek trenerem.

5

Dla Guardioli pękneła dziś 50. W trakcie swojej trenerskiej kariery wygrał 29 pucharów. Bez wątpienia jeden z najlepszych trenerów w historii.

1

@Coutinho007 Każdy młody portugalski skrzydłowy co ma dwie nogi, to nowy Ronaldo :D

8

@avexavi Niestety na tym polega fanatyzm. Nie dotrzesz do niego żadnymi racjonalnymi argumentami.

22

Komentarz usunięty

2

@Gosciuu Tak. Ronaldo przez to odpoczywał, Valverde też.

0

@horang Pan chyba Isco nie widział.

0

@marcin000019 Oj tak Marcinku, oj tak.

14

Czemu nie zbudują skoczni narciarskiej na K2 i po prostu z niej nie zeskoczą? Problem wielki...

2

@ranger3120 Romantic Psycho

11

Nie chce mi się nawet oglądać. To jest taki dramat, że głowa mała. I chciałbym się łudzić, że oni ten puchar odpuszczają. Ale wiem, że następny mecz będzie wyglądał identycznie.

1

@Coutinho007 A nie wiem nawet, bo na stronę nie dam rady wejść :D

2

Najlepszy żołnierz już dwie brameczki wykreował. Maestro.

53

@ViscaBarca123 To jest za mocne XD

3

@Coutinho007 Może Valverde się przydać w dogrywce w 115 minucie if you know what i mean :D

0

Lubię Zidana, ale te CKM aż po grób to już przesada. Valverde i Martin to przyszłość klubu, a wgl nie grają.

1

@Gomess Transfer definitywny, ale nie pamiętam czy jakaś opcja odkupu albo pierwokupu była zawarta. Dla Theo służą szybkie kontry, wyjścia z piłką. W Realu myślę, że znowu by sobie nie poradził przy obecnym sposobie grania. Choć nigdy nie wiadomo ;)

4

@szkutnik91 Bądź co bądź Asensio jak za taki hajs to nadal bardzo dobry transfer.

6

@MarcelNJ11 Kto na poważnie bierze jakieś oceny z fify :D

1

@koksik2700 Moja dziewczyna nie miała ani policji ani żadnych zadań na apce.

5

@FCB24 Sugerujesz, że 4-ligowcy lepiej poradzili by sobie w Barcelonie od piłkarza, który regularnie grał w jednym z czołowych klubów z Portugalii. To jest tak absurdalne co napisałeś, że aż szok, że masz taki tok rozumowania.

0

@FlorentinoPerez13 Dodatkowo Ramos jest w powietrzu.

0

4

Niezależnie od wyniku meczu Araujo MVP

0

Jak Sociedad nie strzeli, to Barca w karnych wygra. Ter Stegen wygląda bardzo pewnie, a ten bramkarz Sociedadu nerwówka.

0

O kurła ale obrona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?