Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz Mnie nie stać na organizację stypy.
94
Mam pytanie do osób usuwające swoje konta. Czy po całej ceremonii usunięcia konta będzie jakaś stypa czy coś? Bo z chęcią zjadłbym coś dobrego za darmo.
9
@Janiama No na pewno super by nam poszło Euro z Buzzerem na ławce, który był skonfliktowany z najlepszym piłkarzem. A może i nie tylko z Robertem. I nie, to nie oznacza, że teraz to my wygramy Euro. Ale myślę, że pokażemy się z lepszej strony.
0
Myślicie, że taki Luciano Spaletti, to realne nazwisko na trenera naszej repki?
0
A tu cyk, Boniek trenerem.
5
Dla Guardioli pękneła dziś 50. W trakcie swojej trenerskiej kariery wygrał 29 pucharów. Bez wątpienia jeden z najlepszych trenerów w historii.
1
@Coutinho007 Każdy młody portugalski skrzydłowy co ma dwie nogi, to nowy Ronaldo :D
8
@avexavi Niestety na tym polega fanatyzm. Nie dotrzesz do niego żadnymi racjonalnymi argumentami.
22
Komentarz usunięty
2
@Gosciuu Tak. Ronaldo przez to odpoczywał, Valverde też.
0
@horang Pan chyba Isco nie widział.
0
@marcin000019 Oj tak Marcinku, oj tak.
14
Czemu nie zbudują skoczni narciarskiej na K2 i po prostu z niej nie zeskoczą? Problem wielki...
2
@ranger3120 Romantic Psycho
11
Nie chce mi się nawet oglądać. To jest taki dramat, że głowa mała. I chciałbym się łudzić, że oni ten puchar odpuszczają. Ale wiem, że następny mecz będzie wyglądał identycznie.
1
@Coutinho007 A nie wiem nawet, bo na stronę nie dam rady wejść :D
2
Najlepszy żołnierz już dwie brameczki wykreował. Maestro.
53
@ViscaBarca123 To jest za mocne XD
3
@Coutinho007 Może Valverde się przydać w dogrywce w 115 minucie if you know what i mean :D
0
Lubię Zidana, ale te CKM aż po grób to już przesada. Valverde i Martin to przyszłość klubu, a wgl nie grają.
1
@Gomess Transfer definitywny, ale nie pamiętam czy jakaś opcja odkupu albo pierwokupu była zawarta. Dla Theo służą szybkie kontry, wyjścia z piłką. W Realu myślę, że znowu by sobie nie poradził przy obecnym sposobie grania. Choć nigdy nie wiadomo ;)
4
@szkutnik91 Bądź co bądź Asensio jak za taki hajs to nadal bardzo dobry transfer.
6
@MarcelNJ11 Kto na poważnie bierze jakieś oceny z fify :D
1
@koksik2700 Moja dziewczyna nie miała ani policji ani żadnych zadań na apce.
5
@FCB24 Sugerujesz, że 4-ligowcy lepiej poradzili by sobie w Barcelonie od piłkarza, który regularnie grał w jednym z czołowych klubów z Portugalii. To jest tak absurdalne co napisałeś, że aż szok, że masz taki tok rozumowania.
0
@FlorentinoPerez13 Dodatkowo Ramos jest w powietrzu.
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9502738#comment-9502738
A nie mówiłem :)
4
Niezależnie od wyniku meczu Araujo MVP
0
Jak Sociedad nie strzeli, to Barca w karnych wygra. Ter Stegen wygląda bardzo pewnie, a ten bramkarz Sociedadu nerwówka.
0
O kurła ale obrona