0

Nie chwal sie swoim alkoholizmem

0

Nie ma żadnych szans ze w ustawieniu 4-2-3-1 obok Busquetsa bedzie Pogba. Rowne 0% szane. Sklad wygląda jak idealny przepis na tracenie 2-3 goli na mecz. Prosze wyłączyć fife i tyle. Rakitic nie moze zostac wymieniony za Pogbe, co najwyzej za Pjanicia czy Rabiota.

3

W takim razie nic nie poradzisz, czekac na Cyberpunka bo to będzie RPG najbliższy Wiedzminowi mimo wszystko. Na te chwile polecilbym Kingdom Come Delivarence.

0

Przeczytaj sobie lepiej książki Wiedźmin jak tak ci sie spodobaly te klimaty.

0

Nie chodzi mi o styl tylko o forme fizyczna Robbena czy Riberiego. Coman wypadl wiec uważasz, że 34 i 35 latek dociągnął do konca sezonu? Znajac zycie to Robben też wyleci i bedzie kiepsko.

3

Co jak co ale obecnym Amerykańskim właścicielom na kasie zalezy najbardziej, ostatnie duze transfery to akurat cud i chyba wyjątek od reguły. FSG czuje, że projekt jest dobry i bedzie mozna cos jeszcze z tego wycisnąć.

0

Zauważ, że github ma przychody na miesiąc 200 mln dolarów a ile ma Liverpool? 500 mln na sezon?

2

To ile to jest duzo?

3

Ten mecz to byla akurat padaka Bayernu i gdyby nje karny z kapelusza to watpie ze by wygrali. Kontuzja Comana to tylko gwóźdź do trumny. Z Robbenem i Riberym może do stycznia czy lutego dociągnął ale nic wiecej.

0

Wierzysz w to co piszesz chociaż? Faktem jest, że wszelkie premie ktore są wypłacane po LM klub jest na tym wygraniu troche stratny xD Co innego wygrać LM jeden raz i zdobyc uznanie na swiecie i kontrakty reklamowe, drugi czy trzeci raz rzedu już tego nie robi.

1

Co? xD

1

Nie wiesz jak dziala klub, to, że Real nie wydawał od jakiegoś czasu nie znaczy, że na koncie leży 500 milionow.

1

Jaki zwiazek maja fundusze Realu z wygraniem LM?

8

Czerwona i tyle

1

Nie ma szans, że tyle. Instalka ma dużo mniej oni ci piszą ile ma sama gra jak bys chcial pobierac przez internet. Jak grasz z płyty to szybko idzie, mozna nawet włączyć przed końcem pobierania.

0

A co ma powiedziec skoro decyzja nalezala by do Rakitcia? W gra wchodzi tylko klauzula.

0

Nie napisze ci jak. Napisze Ci, że po pobycie w norweskim więzieniu będą na pewno lepiej przystosowani niż po pobycie w większości innych więzień.

0

To jest porównanie białej Norwegi do chociażby Polski. Do całej Europy, po prostu Norwegia robi to najlepiej i tyle. Pisałem, nie znasz sie na temacie i tyle. Więzienie ma po pierwsze zresocjalizować a nie karać. To, że ty uważasz, ze miałbys wyrąbane jest raczej bez znaczenia skoro tylko 20% ludzi wraca do więzienia po pierwszej odsiadce! NIe masz żadnych argumentów tylko jakies swoje przeczucia. Fakt - Norwegia robi to najlepiej i powinno sie brac z nich przyklad. Tak, skazańcy będą chcieli wrócić do kopalni, po takim czasie psychika jest juz calkiem inna. Tak jak ty całe zycie jestes na wolności to on jest w zamknięciu. Nie jesteś w temacie więc tego nie zrozumiesz, ale więzniowie po prostu uczą się tego życia i przyzwyczajają. Po co nam ludzie którzy wychodzą z więzienia i są całkiem nieprzystosowani do życia społeczeństwie? No po co?

0

Czego nie zrozumiem? :D

0

Procent recydywistow w Norwegi to 20% a w Usa az 76% widzisz różnicę? https://www.google.pl/amp/s/amp.businessinsider.com/why-norways-prison-system-is-so-successful-2014-12

To są fakty a ty piszesz bzdury o ktorych nie masz pojęcia. Paradoksalnie przez takie kary przestępcy nie potrafią potem odnaleźć sie w społeczeństwie i chętnie wracają znowu do więzienia, o Norwegii nie można tego powiedzieć. Więzienie po pierwsze ma resocjalizowac i jak widać model ktory jest w Norwegii jest często wyśmiewany a robi to prawie najlepiej.

0

Swoja wartosc medialną zwrocil sie zapewne sam w sobie.

0

Jasne, że tak

1

Znowu, chcesz odbierać prace uczciwym ludziom? Dlaczego? Skad wiesz, że nie zrobi? Akurat w wyśmiewanej Norwegii przestepcy po wyjsciu na wolność najrzadziej popełniają kolejne przestepstwi.

0

Zero szacunku dla tego typa.

0

I co ta praca w kopalni ma na celu? Pomijam to, że nie ma takiej pracy. To serio chcesz z niewolnika zrobic pracownika? Bez sens, w dodatku odbierac pracę uczciwym obywatelom.

0

Nie uda sie raczej na pewno ;/ za duze oczekiwania

0

Zgodze sie, moglby miec gorsze, ale bedac w rytmie mógłby miec tez lepsze.

0

No tak w grze to nic dziwnego, gdybym nie czytał książek to wybralbym Triss :D

2

Ale popatrz kiedy Dembele gral, mial okropne przerwy przez 2 kontuzje a potem nie gral regularnie bo nie byl w formie, to przemawia na jego korzyść a nie niekorzyść.

2

Asensio nie jest w niczym lepszy, uwzględnij, że Dembele robi takie staty po 2 kontuzjach co powinno wpłynąć na jego niekorzyść, pomimo nieregularnej gry zrobil naprawdę ok staty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?