0

Zaloze sie o 10000 zl ze dojdziemy do polfinalu ;) Chętni priv całkiem serio

0

Cześć mili ludzie, jakis typek odpisuje mi na każdy moj komentarz i prowokuje bo chce usilnie dla mnie bana. Multikino jegomościa ktory zostal dzisiaj wgnieciony w ziemie by jakdxb lub jakis jego panicz. Nadaje sie do jako sprawa o nękanie? Wyrazilem ewidentny sprzeciw. Nudzi mi sie a chociaż dzieciak by sie czegos nauczyl :)

0

Oj gdyby nie szczęście to by Real nie powąchał LM :) Taki jest futbol i nam dopisuje ten "fart" w lidze a przydałoby sie go troche w LM i na to licze :)

0

Są w stanie to jasne, mnie tam nie martwi slaba forma(?) O ile to tak mozna nazwac bo forma przyjdzie predzej czy pozniej i lepiej pozniej na wiosne :)

2

Majac Suareza, Messiego i Neymara w formie nie wiem jaki trener by nie wymiatal xD Nie ujmując Lucho

0

Komentarz usunięty

0

Nie bede czytal bo belkot ale masz racje nie jesteśmy grosi, ale czy jesteśmy lepsi? Mamy szanse okolo 1/6 bo tyle realnie zespołów aspiruje do tego trofeum. Xavi by ci wytłumaczył, że 4 z 5 pucharków LM wygraliśmy w XXI wieku i nasza najlepszosc jest czymś nowym patrząc na historie.

0

To fakt ale nie czuj się oszukany bo nikt ci nie obiecywał La Ligi na ten sezon, powinni byc prawa i dla C+ i dla Eleven i kazdy by ogladal gdzie by chcial w innych krajach nawet tak to dziala chyba.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Nie baw sie w przedstawicieli jednej i drugiej strony bo tylko sam siebie obrażasz :D Są tu ludzie zdrowi myślący ktorzy wiedzą, że trenera ocenia sie po sezonie, są tu sceptycy i to jest calkiem ok, mozna miec pesymistyczne nastawienie, no i jest tez kwiat naszej spolecznosci czyli dzbany "nie mamy szans na LM, Valverde nie ma jaj, tragedia, załosc"

12

Czasem zazdroszcze mniejszym klubom jak Roma, oni cieszą sie z każdej wygranej a wygranie z nami dwumeczu bylo dla nich jak wygranie LM. Za to mamy ludzi którzy uważają, że dublet to mało. W Barcelonie przyjdą jeszcze suche lata i oby zwinelo sie stąd jak najwięcej ludzi.

0

Przeciez wiesz, że cie kocham :*

0

Ale zdajesz sobie sprawę ze nie bylo tu dzielenia tylko dogadanie bo przez sezonem prawa byly NICZYJE, rownie dobrze mozna powiedziec, że to c+ podzielil sie z Eleven. Jesli kupowałes przed sezonem to powinienes wiedzieć, że elevenowi konczą sie prawa do la ligi i nie jest nic pewnego, że je odkupią a co dopiero w calosci.

0

Bo moderacja odwala dobrą robote, poziom u nas jest nizszy i to jest fakt bo wielu ludzi to rozpieszczone dzieci czasow Iniesty i Xaviego

1

Tak mowia tylko eksperci z La Rambli :D

0

Jeden argument czemu to ma byc Barca a nie City, Juve, Real, PSG, Bayern czy Liverpool. Zaprwne jest taki argument "bo ja tak chceeeeee"

0

Skoro piszesz bzdury urojone w twojej głowie bo nie oszukujmy się, nie znasz nawet takiej osoby tylko sobie uznales taki przypadek za prawdopodobny :) prosze o jakis dowód na poparcie tej klamliwej tezy

0

Przecież Eleven stracilo prawa do La Ligi i gdyby nie ich chęć odzyskania to nie mialbys nic wiec gdzie to oszukanie?

0

I co na koncu sezonu napiszesz "hahahhamialem racje wygraliśmy dublet a mail byc tryplet heheheheh :-DDD #ValverdeOut"

0

Jakis dowód? Proprosze screeny takich osob albo mniej słów na wiatr.

0

LM i La Liga minimum XD Usun konto, 5 razy wygralismy lige mistrzów w HISTORII ale teraz mamy wygrywac bo ty tak chcesz :D Czemu nie City, Juve, PSG czy Real ma nie wygrać tylko my? Bo ty tak chcesz? Bo jesteśmy Barceloną i za nazwę nam dadzą?

0

Jasne, że krytycy beda mieli racje bo dla was dublet to jest dramat i tragedia, #ValverdeOut

3

Szkoda, że nie mozna dac dwoch plusów :) Takimi meczami wygrywa sie mistrzostwo dosłownie, pod koniec sezonu zaprocentuje.

0

Popracuj nad interpunkcją.

0

Busi do kontroli stworzony ale my gramy tak coraz mniej i takie kwatki są, chcialbym zobaczyc u nas typowego defensywnego pomocnika.

1

Zdajesz sobie sprawę, że to Real zaatakowal a nie my sie cofnelismy? Mielismy isc na wymianę ciosow? Skrajnie glupie, trener wprowadzil wzmocnienie tyłow i innej decyzji byc nie moglo.

0

Ziomek to jest podstawa, nie ma juz u nas Xaviego i Iniesty, kazda druzyna jest w stanie narzucić swoje tempo gry nawet te 15 minut. Wprowadzenie Vidala to byla dobra decyzja bo z Dembele bylo by jeszcze gorzej.

W punkt, teraz po Guardioli zostali nam kibice którzy chcą tryplet, wychowanków do tego stylu :D

1

Nie kazdy jest rozpieszczonym dzieckiem czasów Xaviego i Iniesty :D Serio kazdy zespol nawet ten slabszy jest w stanie nam narzucic swoją gre. Futbol idzie do przodu i nie ma juz takich różnic. Popatrz na Real rok temu, grali z kazdym jak równy z równym i lige wtopili mocno.

0

Uważasz, że kto ma latwiej druzyna grajaca pilką czy druzyna broniąca się? Nie znasz sie na pilce - nie wypowiadaj sie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?