Jakdxb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2018
Kraków/Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaloze sie o 10000 zl ze dojdziemy do polfinalu ;) Chętni priv całkiem serio
0
Cześć mili ludzie, jakis typek odpisuje mi na każdy moj komentarz i prowokuje bo chce usilnie dla mnie bana. Multikino jegomościa ktory zostal dzisiaj wgnieciony w ziemie by jakdxb lub jakis jego panicz. Nadaje sie do jako sprawa o nękanie? Wyrazilem ewidentny sprzeciw. Nudzi mi sie a chociaż dzieciak by sie czegos nauczyl :)
0
Oj gdyby nie szczęście to by Real nie powąchał LM :) Taki jest futbol i nam dopisuje ten "fart" w lidze a przydałoby sie go troche w LM i na to licze :)
0
Są w stanie to jasne, mnie tam nie martwi slaba forma(?) O ile to tak mozna nazwac bo forma przyjdzie predzej czy pozniej i lepiej pozniej na wiosne :)
2
Majac Suareza, Messiego i Neymara w formie nie wiem jaki trener by nie wymiatal xD Nie ujmując Lucho
0
Komentarz usunięty
0
Nie bede czytal bo belkot ale masz racje nie jesteśmy grosi, ale czy jesteśmy lepsi? Mamy szanse okolo 1/6 bo tyle realnie zespołów aspiruje do tego trofeum. Xavi by ci wytłumaczył, że 4 z 5 pucharków LM wygraliśmy w XXI wieku i nasza najlepszosc jest czymś nowym patrząc na historie.
0
To fakt ale nie czuj się oszukany bo nikt ci nie obiecywał La Ligi na ten sezon, powinni byc prawa i dla C+ i dla Eleven i kazdy by ogladal gdzie by chcial w innych krajach nawet tak to dziala chyba.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Nie baw sie w przedstawicieli jednej i drugiej strony bo tylko sam siebie obrażasz :D Są tu ludzie zdrowi myślący ktorzy wiedzą, że trenera ocenia sie po sezonie, są tu sceptycy i to jest calkiem ok, mozna miec pesymistyczne nastawienie, no i jest tez kwiat naszej spolecznosci czyli dzbany "nie mamy szans na LM, Valverde nie ma jaj, tragedia, załosc"
12
Czasem zazdroszcze mniejszym klubom jak Roma, oni cieszą sie z każdej wygranej a wygranie z nami dwumeczu bylo dla nich jak wygranie LM. Za to mamy ludzi którzy uważają, że dublet to mało. W Barcelonie przyjdą jeszcze suche lata i oby zwinelo sie stąd jak najwięcej ludzi.
0
Przeciez wiesz, że cie kocham :*
0
Ale zdajesz sobie sprawę ze nie bylo tu dzielenia tylko dogadanie bo przez sezonem prawa byly NICZYJE, rownie dobrze mozna powiedziec, że to c+ podzielil sie z Eleven. Jesli kupowałes przed sezonem to powinienes wiedzieć, że elevenowi konczą sie prawa do la ligi i nie jest nic pewnego, że je odkupią a co dopiero w calosci.
0
Bo moderacja odwala dobrą robote, poziom u nas jest nizszy i to jest fakt bo wielu ludzi to rozpieszczone dzieci czasow Iniesty i Xaviego
1
Tak mowia tylko eksperci z La Rambli :D
0
Jeden argument czemu to ma byc Barca a nie City, Juve, Real, PSG, Bayern czy Liverpool. Zaprwne jest taki argument "bo ja tak chceeeeee"
0
Skoro piszesz bzdury urojone w twojej głowie bo nie oszukujmy się, nie znasz nawet takiej osoby tylko sobie uznales taki przypadek za prawdopodobny :) prosze o jakis dowód na poparcie tej klamliwej tezy
0
Przecież Eleven stracilo prawa do La Ligi i gdyby nie ich chęć odzyskania to nie mialbys nic wiec gdzie to oszukanie?
0
I co na koncu sezonu napiszesz "hahahhamialem racje wygraliśmy dublet a mail byc tryplet heheheheh :-DDD #ValverdeOut"
0
Jakis dowód? Proprosze screeny takich osob albo mniej słów na wiatr.
0
LM i La Liga minimum XD Usun konto, 5 razy wygralismy lige mistrzów w HISTORII ale teraz mamy wygrywac bo ty tak chcesz :D Czemu nie City, Juve, PSG czy Real ma nie wygrać tylko my? Bo ty tak chcesz? Bo jesteśmy Barceloną i za nazwę nam dadzą?
0
Jasne, że krytycy beda mieli racje bo dla was dublet to jest dramat i tragedia, #ValverdeOut
3
Szkoda, że nie mozna dac dwoch plusów :) Takimi meczami wygrywa sie mistrzostwo dosłownie, pod koniec sezonu zaprocentuje.
0
Popracuj nad interpunkcją.
0
Busi do kontroli stworzony ale my gramy tak coraz mniej i takie kwatki są, chcialbym zobaczyc u nas typowego defensywnego pomocnika.
1
Zdajesz sobie sprawę, że to Real zaatakowal a nie my sie cofnelismy? Mielismy isc na wymianę ciosow? Skrajnie glupie, trener wprowadzil wzmocnienie tyłow i innej decyzji byc nie moglo.
0
Ziomek to jest podstawa, nie ma juz u nas Xaviego i Iniesty, kazda druzyna jest w stanie narzucić swoje tempo gry nawet te 15 minut. Wprowadzenie Vidala to byla dobra decyzja bo z Dembele bylo by jeszcze gorzej.
W punkt, teraz po Guardioli zostali nam kibice którzy chcą tryplet, wychowanków do tego stylu :D
1
Nie kazdy jest rozpieszczonym dzieckiem czasów Xaviego i Iniesty :D Serio kazdy zespol nawet ten slabszy jest w stanie nam narzucic swoją gre. Futbol idzie do przodu i nie ma juz takich różnic. Popatrz na Real rok temu, grali z kazdym jak równy z równym i lige wtopili mocno.
0
Uważasz, że kto ma latwiej druzyna grajaca pilką czy druzyna broniąca się? Nie znasz sie na pilce - nie wypowiadaj sie