Jakdxb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2018
Kraków/Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gosc ktory wrocil dopiero z repry ma grac w 1 skladzie? :D Znasz sie na pilce widze co nie miara
0
Czemu nie zarabiasz milionow pracujac w Barcelonie? :D Moze dlatego, że boisko to nie kartka papieru?
0
Staty podobne do Malcoma w Ligue to rozumiem cena 180 mln?
0
No tak sezon w Monaco mial swietny ale w PSG? Nic specjalnego
0
Ale kozak strzelil 4 bramki i 2 asysty w LIgue :D W poprzednim sezonie Malcom mial podobne staty w duzo slabszym zespole xD
0
przeciez piszesz, że mecze Barcy to taka nudawa wiec chyba je ogladasz? :D z logiką u ciebie ok?
0
Barto nie ma iq
0
Zaraz bedzie mial przedluzony kontrakt wiec o jego miejsce w Barcelonie martwic sie nie musisz ;)
0
Ten Mbappe ktory od roku rozegrał tylko dobry mundial? Chwała mu za to ale po za tymi 3 meczami na mundialu od roku nie pokazuje nic wielkiego
0
Nie chcialbys zarabiac milionow? :D W koncu lepiej zarzadzałbys klubem no i bylbys lepszym trenerem, zastanów sie nad tym prosze bo sie nam marnujesz.
3
No to dlaczego tego nie robisz?
1
Bo wolnych sie nie sprawdza, czytales chociaz co VAR obejmuje?
0
Po co napastnika? Suarez gra dzisiaj dobrze. pomoc nie gra bo nie ma podan.
0
Chcą przedluzyc kontrakt komus kto zdobył dublet praktycznie bez ławki. Co za idioci :) Czemu ciebie tam jeszcze nie ma? :D A moze wolalbys byc na ławce Barcelony?
0
a jakiego? NIedługo zostanie mu przedluzony kontrakt, wiec kto sie nie zna, zarząd czy ty?
0
To samo mozna bylo powiedziec o Realu sezon temu
0
Jedyny cos robi w ofensywie, bez prob nie ma mowy o zagrozeniu
0
w trakcie meczu nie ma sensu dodawac takich rzeczy bo i tak znikna xD
0
Jedyny cos próbuje, raz mu wychodzi a raz nie. Jak na tak male przestrzenie to jest niezle
0
po raz kolejny? XDD w ostatnich 3 meczach strzelilismy 12 goli
0
Zdecydowanie ;) to gdzie ta opieka medyczna jest dobra skoro w UK jest jedna z najlepszych na swiecie? :D w USA również swietna ale droga i to kazdy wie.
0
Tylko o co? Fakt wysoka cena ale nie jest jakas zaporowa czy cos.
0
Medycyna w Polsce jest na niższym poziomie to po pierwsze. Wystarczy zapłacić i masz jedną z lepszych opiek medycznych na świecie.
0
Naucz sie pisać, proszę po raz kolejny.
1
Nie mierz wszystkich swoją miarą, nie dla każdego to są duże pieniądze.
0
Naucz sie pisac proszę xD Wiercić w maśle, ciekawe
0
Cyberpunk wyjdzie na pewno na ps4 i xbox one. Czy na nowe to nie wykluczone.
0
Powinni bo ludzie na wsi są statystycznie mniej inteligentni xD
1
Przecież resocjalizacja działa i najlepiej to wychodzi Norwegom, a jak wygląda ich więzienie to każdy wie.
0
No wlasnie jest na odwrót, ludzie zyją sukcesami z poprzednich lat. Medal w tym roku to będzie cud