1

Gosc ktory wrocil dopiero z repry ma grac w 1 skladzie? :D Znasz sie na pilce widze co nie miara

0

Czemu nie zarabiasz milionow pracujac w Barcelonie? :D Moze dlatego, że boisko to nie kartka papieru?

0

Staty podobne do Malcoma w Ligue to rozumiem cena 180 mln?

0

No tak sezon w Monaco mial swietny ale w PSG? Nic specjalnego

0

Ale kozak strzelil 4 bramki i 2 asysty w LIgue :D W poprzednim sezonie Malcom mial podobne staty w duzo slabszym zespole xD

0

przeciez piszesz, że mecze Barcy to taka nudawa wiec chyba je ogladasz? :D z logiką u ciebie ok?

0

Barto nie ma iq

0

Zaraz bedzie mial przedluzony kontrakt wiec o jego miejsce w Barcelonie martwic sie nie musisz ;)

0

Ten Mbappe ktory od roku rozegrał tylko dobry mundial? Chwała mu za to ale po za tymi 3 meczami na mundialu od roku nie pokazuje nic wielkiego

0

Nie chcialbys zarabiac milionow? :D W koncu lepiej zarzadzałbys klubem no i bylbys lepszym trenerem, zastanów sie nad tym prosze bo sie nam marnujesz.

3

No to dlaczego tego nie robisz?

1

Bo wolnych sie nie sprawdza, czytales chociaz co VAR obejmuje?

0

Po co napastnika? Suarez gra dzisiaj dobrze. pomoc nie gra bo nie ma podan.

0

Chcą przedluzyc kontrakt komus kto zdobył dublet praktycznie bez ławki. Co za idioci :) Czemu ciebie tam jeszcze nie ma? :D A moze wolalbys byc na ławce Barcelony?

0

a jakiego? NIedługo zostanie mu przedluzony kontrakt, wiec kto sie nie zna, zarząd czy ty?

0

To samo mozna bylo powiedziec o Realu sezon temu

0

Jedyny cos robi w ofensywie, bez prob nie ma mowy o zagrozeniu

0

w trakcie meczu nie ma sensu dodawac takich rzeczy bo i tak znikna xD

0

Jedyny cos próbuje, raz mu wychodzi a raz nie. Jak na tak male przestrzenie to jest niezle

0

po raz kolejny? XDD w ostatnich 3 meczach strzelilismy 12 goli

0

Zdecydowanie ;) to gdzie ta opieka medyczna jest dobra skoro w UK jest jedna z najlepszych na swiecie? :D w USA również swietna ale droga i to kazdy wie.

0

Tylko o co? Fakt wysoka cena ale nie jest jakas zaporowa czy cos.

0

Medycyna w Polsce jest na niższym poziomie to po pierwsze. Wystarczy zapłacić i masz jedną z lepszych opiek medycznych na świecie.

0

Naucz sie pisać, proszę po raz kolejny.

1

Nie mierz wszystkich swoją miarą, nie dla każdego to są duże pieniądze.

0

Naucz sie pisac proszę xD Wiercić w maśle, ciekawe

0

Cyberpunk wyjdzie na pewno na ps4 i xbox one. Czy na nowe to nie wykluczone.

0

Powinni bo ludzie na wsi są statystycznie mniej inteligentni xD

1

Przecież resocjalizacja działa i najlepiej to wychodzi Norwegom, a jak wygląda ich więzienie to każdy wie.

0

No wlasnie jest na odwrót, ludzie zyją sukcesami z poprzednich lat. Medal w tym roku to będzie cud

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?