0

Masz jakis kompleks Manchesteru? Kazdy zespol moze sprawić niespodziankę a prowadzenie 3-0 do przerwy pokazuje kto jest lepszy. Wiec nie pisz bzdur.

0

Jak Valverde ma stawiac na wychowanków z Barcy B skoro ci nie radzą sobie w 3 lidze? Rezerwy Valencii są lepsze xD

1

Lepszy niż 30% zepsolow w La Liga.

0

Nie graja z Leganes wiec nie wiem o czym piszesz.

4

Jestes tyle wart co hala dzieci piszący ze Girona sie nam podklada. Ile, odpowiedz sobie sam. A swoje teorie na przyszłość zachowaj dla siebie bo nawet kupy sie one nie trzymają jak tak z Espanyolem który wygral z Realem xDDD

0

Bo juz sobie nie poradził w Sewilli i Liverpoolu. To tylko wysuwa wnioski, że to zawodnik jednego klubu. Zresztą wystarczy popatrzeć na jego kariere. Jeden wniosek, po za Celta on nic nie osiagnie.

0

No i co z tego? Tam rezerwami wygraja a nawet mogą przegrac bo nikogo to nie obchodzi.

0

A złożysz sie? Cudem będzie 1 miejsce po połówce sezonu, predzej juz wygra Chelsea ktora moze sie skupić tylko na lidze. Nie używaj slowa napewno w kontekście piłki nożnej, nadal City ma szerszą kadre i sa glownymi faworytami.

0

No niestety ja bym wolal ogladac u nas Suareza w wieku 28 lat a nie 31

0

To tylko pokazuje jak silna jest La Liga xD Dla Aspasa Celta to miejsce w ktorym moze grac, wyzej to już dla niego za wysoki poziom. Ten sezon ma 4 mecze wiec malo mnie obchodza statystyki z niego. Oceniny na koniec sezonu i zapewne nadal Iago bedzie lepszy od tego cracka

1

Nie przesadzaj z tym "bardzo" jest dobry i Celta to jego miejsce bo o Sewilli czy Liverpoolu tego powiedzieć nie mozna. Maxi nie jest nawet lepszy od tego dobrego Aspasa więc o czy my mowimy

0

Bzdury i jeszcze raz bzdury. Chyba nie ogladasz meczy Realu od kilku sezonów. Getafe czy Espanylo gra z Realem na 100% a ty tylko reklamujesz fanów Barcy jako dzieci które placzą o "podkładanie sie", Girona tez nam się podklada bo wygrywamy z nimi bez problemu a oni z Realem wygrali?

0

Takie mial staty w tamtym sezonie, że 31 letni Aspas był lepszy od niego xD

0

Ale Real jest lepszym zespołem wiec czemy mialby tego nie wygrać? Czyli 90% zespołów podklada się Realowi? Pewnie Bayern od lat w LM podklada im sie żeby wygrali LM xD Nie, oni sa po prostu lepsi.

1

Żaden z niego crack.

0

Wez daj spokój bo tylko sie pogrążasz. Uwazasz, że pilkarze wychodzą z nastawieniem, że dzisiaj przegraja? Chyba w twojej glowie. To zawodnicy jak kazdy inni i chcą wygrać kazdy mecz, ostatnim razem nawet im sie to udało z Realem

2

Wez juz nie pisz bzdur

1

Challange ale pytanie, po co?

0

I co w zwiazku z tym? Piszą ci ludzie, że w statucie i pasach nic nie ma, wyjeżdżasz z barwami ktore są w statucie. A teraz pokazujesz nam swoj talent w paincie. No moga byc takie stroje i co? xD

1

Przecież jest o barwach wiec nie pogrążaj sie :)

0

Byly juz poziome więc to nie pierwsze odejscie od tradycji :) Były juz stroje tylko w dwoch kolorach po polowie(pasy?) To teraz będzie krata. To tylko jeden sezon i znowu wrocimy do nudnych pasów.

3

Barwy zachowane, jak na razie staram sie ich nie oceniać, na pewno duza odmiana ale nie bede plakal o pasy bo to po prostu nudne co roku to samo.

2

To co znaczy "XD"mistrzu? ;) Nie niszcz tego jakże pieknego połączenia znaków swoimi teorami.

5

Lewy byl we wiadomosciach jak przefarbowal włosy ;)

1

Cytat jakoby Xavi uważał, że przegral mecz 7-0 przez murawe. Ten koleś intelektualnie przewyzsza boiskowego bandyte jakim jest Ramos wiec nie wiem co w tym zabawnego ;)

2

Pocwicz czytanie ze zrozumieniem, kolega chcial sie odnieść do komentarza ale nie wiedzial jak wiec zapytal. Co jest takiego wielkiego w locie do Madrytu na ktory moze pozwolić sobie przecietny czlowiek? :D jak sie jest biedakiem to moze i dupa piecze

13

Co w tym zabawnego?

0

Bez sensu skoro tylko Real wygrał puchar 3 razy z rzedu wiec nikt inny nie miał prawa tego zrobic. Dziedzictwem by było podniesienie tego pucharu najwięcej razy a to zrobił zapewne Maldini.

1

Oczywiście, że jest reżyserowane, zwłaszcza kiedy sytuacja jest win-win i kazdy zyskuje.

0

4 lm nie wygrał tylko on, a w reszcie osiągnięć jest jednak najlepszy, slabo u ciebie z czytaniem ze zrozumieniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?