Jakdxb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2018
Kraków/Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masz jakis kompleks Manchesteru? Kazdy zespol moze sprawić niespodziankę a prowadzenie 3-0 do przerwy pokazuje kto jest lepszy. Wiec nie pisz bzdur.
0
Jak Valverde ma stawiac na wychowanków z Barcy B skoro ci nie radzą sobie w 3 lidze? Rezerwy Valencii są lepsze xD
1
Lepszy niż 30% zepsolow w La Liga.
0
Nie graja z Leganes wiec nie wiem o czym piszesz.
4
Jestes tyle wart co hala dzieci piszący ze Girona sie nam podklada. Ile, odpowiedz sobie sam. A swoje teorie na przyszłość zachowaj dla siebie bo nawet kupy sie one nie trzymają jak tak z Espanyolem który wygral z Realem xDDD
0
Bo juz sobie nie poradził w Sewilli i Liverpoolu. To tylko wysuwa wnioski, że to zawodnik jednego klubu. Zresztą wystarczy popatrzeć na jego kariere. Jeden wniosek, po za Celta on nic nie osiagnie.
0
No i co z tego? Tam rezerwami wygraja a nawet mogą przegrac bo nikogo to nie obchodzi.
0
A złożysz sie? Cudem będzie 1 miejsce po połówce sezonu, predzej juz wygra Chelsea ktora moze sie skupić tylko na lidze. Nie używaj slowa napewno w kontekście piłki nożnej, nadal City ma szerszą kadre i sa glownymi faworytami.
0
No niestety ja bym wolal ogladac u nas Suareza w wieku 28 lat a nie 31
0
To tylko pokazuje jak silna jest La Liga xD Dla Aspasa Celta to miejsce w ktorym moze grac, wyzej to już dla niego za wysoki poziom. Ten sezon ma 4 mecze wiec malo mnie obchodza statystyki z niego. Oceniny na koniec sezonu i zapewne nadal Iago bedzie lepszy od tego cracka
1
Nie przesadzaj z tym "bardzo" jest dobry i Celta to jego miejsce bo o Sewilli czy Liverpoolu tego powiedzieć nie mozna. Maxi nie jest nawet lepszy od tego dobrego Aspasa więc o czy my mowimy
0
Bzdury i jeszcze raz bzdury. Chyba nie ogladasz meczy Realu od kilku sezonów. Getafe czy Espanylo gra z Realem na 100% a ty tylko reklamujesz fanów Barcy jako dzieci które placzą o "podkładanie sie", Girona tez nam się podklada bo wygrywamy z nimi bez problemu a oni z Realem wygrali?
0
Takie mial staty w tamtym sezonie, że 31 letni Aspas był lepszy od niego xD
0
Ale Real jest lepszym zespołem wiec czemy mialby tego nie wygrać? Czyli 90% zespołów podklada się Realowi? Pewnie Bayern od lat w LM podklada im sie żeby wygrali LM xD Nie, oni sa po prostu lepsi.
1
Żaden z niego crack.
0
Wez daj spokój bo tylko sie pogrążasz. Uwazasz, że pilkarze wychodzą z nastawieniem, że dzisiaj przegraja? Chyba w twojej glowie. To zawodnicy jak kazdy inni i chcą wygrać kazdy mecz, ostatnim razem nawet im sie to udało z Realem
2
Wez juz nie pisz bzdur
1
Challange ale pytanie, po co?
0
I co w zwiazku z tym? Piszą ci ludzie, że w statucie i pasach nic nie ma, wyjeżdżasz z barwami ktore są w statucie. A teraz pokazujesz nam swoj talent w paincie. No moga byc takie stroje i co? xD
1
Przecież jest o barwach wiec nie pogrążaj sie :)
0
Byly juz poziome więc to nie pierwsze odejscie od tradycji :) Były juz stroje tylko w dwoch kolorach po polowie(pasy?) To teraz będzie krata. To tylko jeden sezon i znowu wrocimy do nudnych pasów.
3
Barwy zachowane, jak na razie staram sie ich nie oceniać, na pewno duza odmiana ale nie bede plakal o pasy bo to po prostu nudne co roku to samo.
2
To co znaczy "XD"mistrzu? ;) Nie niszcz tego jakże pieknego połączenia znaków swoimi teorami.
5
Lewy byl we wiadomosciach jak przefarbowal włosy ;)
1
Cytat jakoby Xavi uważał, że przegral mecz 7-0 przez murawe. Ten koleś intelektualnie przewyzsza boiskowego bandyte jakim jest Ramos wiec nie wiem co w tym zabawnego ;)
2
Pocwicz czytanie ze zrozumieniem, kolega chcial sie odnieść do komentarza ale nie wiedzial jak wiec zapytal. Co jest takiego wielkiego w locie do Madrytu na ktory moze pozwolić sobie przecietny czlowiek? :D jak sie jest biedakiem to moze i dupa piecze
13
Co w tym zabawnego?
0
Bez sensu skoro tylko Real wygrał puchar 3 razy z rzedu wiec nikt inny nie miał prawa tego zrobic. Dziedzictwem by było podniesienie tego pucharu najwięcej razy a to zrobił zapewne Maldini.
1
Oczywiście, że jest reżyserowane, zwłaszcza kiedy sytuacja jest win-win i kazdy zyskuje.
0
4 lm nie wygrał tylko on, a w reszcie osiągnięć jest jednak najlepszy, slabo u ciebie z czytaniem ze zrozumieniem.