0

Nigdy nie skreslaj Juve xD

0

Jestes po prostu internetowym napinaczem, powiedz sobie szczerze, nawet nie inteligentnym ludziom mowisz to w realnym zyciu? Wiesz co to jest kultura? Rodzice pewnie cię uczyli czegos takiego. Niepełnosprawnemu mówisz, że jest niepełnosprawny?

0

Chcesz mnie zdenerwować czy cos? Proste pytabie czemu mnie obrazasz i przypadkowych ci ludzi w internecie? Na zywo tez ludzi obrazasz.

0

Znowu sie osmieszasz, obrazasz ludzi. Uspokój sie bo to nie jest normalne.

0

Czemu mnie obrazasz dzieciaku? Jutro szkola. Uspokoj sie bo ci zylka pęknie

0

Ale Roberto jest conajmniej taki sam w defensywie, w ofensywie duzo lepszy

0

Suarez je strzela przeciez od 3 lat robi super staty.

0

Na La Rambli od zawsze, przeciez Suarez gole strzela

0

Ale Suarez gole strzela bardzo często a tutaj sa zastrzeżenia do jego gry

0

Stuani oprocz okazji nic nie gra xD Suarez z gry dzisiaj dużo lepszy

0

Zdjal najgorszego dzisiaj na boisku. Suarez gra dzisiaj dobrze

1

Pewnie dlatego, że gra drugi mecz w podstawie? Czy tam nawet 1

2

I po co nam defensywa xD

0

Dzisiaj gra dobrze tak jak ostatnio

1

Bo nie potrzebna nam dziura w pomocy?

0

Proszę powiedz, że udajesz. Bo to co piszesz to juz skrajna głupota

0

Juz nam nazdobywal sporo punktow xD no i superpuchar

2

TUMU(L)EC

0

Udajesz czy serio taki jestes? xDDDDDDD

1

Widze rozmowca na poziomie xDD

0

7 razy czesciej? Bo Semedo gral sporo i mial zero goli i asyst, masz staty u gory

0

Roberto w lidze 2200 minut 7 asyst, Semedo 1500 minut i 0 asyst. Az tak mało?

0

Bez jego goli bylo by kiepsko w tym sezonie ;)

1

1 dobry mecz Semedo od pol roku. No jakim cudem gra gosc ktory w poprzednim sezonie mial 7(?) Asyst w tym z Realem. No jakim cudem.

0

To nie bylo umyślne, Francuz mial pecha

0

Malcom niech najpierw sie wyleczy a drugiego strzelca i goscia ktory zdobyl dla nas najwiecej punktow w tym sezonie + wygral superpuchar zostaw w spokoju. Pokazał, że nawet grajac srednio strzela bramki.

0

I dwa kluczowe podania tylko w 1 połowie. Ronaldo też duzo gry nie ma. Od skrzydłowego wymaga sie liczb a straty Dembele zagrożenia nam nie robia w odróżnieniu do innych.

1

Bo chce coś zrobić w ataku? Taką logiką to Messi ma tylko jeden strzal i same straty

5

4-4-2 XDD

2

Dembele do zmiany xD Iks de, nie mial nawet szansy zeby sie wykazac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?