Jakdxb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2018
Kraków/Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nigdy nie skreslaj Juve xD
0
Jestes po prostu internetowym napinaczem, powiedz sobie szczerze, nawet nie inteligentnym ludziom mowisz to w realnym zyciu? Wiesz co to jest kultura? Rodzice pewnie cię uczyli czegos takiego. Niepełnosprawnemu mówisz, że jest niepełnosprawny?
0
Chcesz mnie zdenerwować czy cos? Proste pytabie czemu mnie obrazasz i przypadkowych ci ludzi w internecie? Na zywo tez ludzi obrazasz.
0
Znowu sie osmieszasz, obrazasz ludzi. Uspokój sie bo to nie jest normalne.
0
Czemu mnie obrazasz dzieciaku? Jutro szkola. Uspokoj sie bo ci zylka pęknie
0
Ale Roberto jest conajmniej taki sam w defensywie, w ofensywie duzo lepszy
0
Suarez je strzela przeciez od 3 lat robi super staty.
0
Na La Rambli od zawsze, przeciez Suarez gole strzela
0
Ale Suarez gole strzela bardzo często a tutaj sa zastrzeżenia do jego gry
0
Stuani oprocz okazji nic nie gra xD Suarez z gry dzisiaj dużo lepszy
0
Zdjal najgorszego dzisiaj na boisku. Suarez gra dzisiaj dobrze
1
Pewnie dlatego, że gra drugi mecz w podstawie? Czy tam nawet 1
2
I po co nam defensywa xD
0
Dzisiaj gra dobrze tak jak ostatnio
1
Bo nie potrzebna nam dziura w pomocy?
0
Proszę powiedz, że udajesz. Bo to co piszesz to juz skrajna głupota
0
Juz nam nazdobywal sporo punktow xD no i superpuchar
2
TUMU(L)EC
0
Udajesz czy serio taki jestes? xDDDDDDD
1
Widze rozmowca na poziomie xDD
0
7 razy czesciej? Bo Semedo gral sporo i mial zero goli i asyst, masz staty u gory
0
Roberto w lidze 2200 minut 7 asyst, Semedo 1500 minut i 0 asyst. Az tak mało?
0
Bez jego goli bylo by kiepsko w tym sezonie ;)
1
1 dobry mecz Semedo od pol roku. No jakim cudem gra gosc ktory w poprzednim sezonie mial 7(?) Asyst w tym z Realem. No jakim cudem.
0
To nie bylo umyślne, Francuz mial pecha
0
Malcom niech najpierw sie wyleczy a drugiego strzelca i goscia ktory zdobyl dla nas najwiecej punktow w tym sezonie + wygral superpuchar zostaw w spokoju. Pokazał, że nawet grajac srednio strzela bramki.
0
I dwa kluczowe podania tylko w 1 połowie. Ronaldo też duzo gry nie ma. Od skrzydłowego wymaga sie liczb a straty Dembele zagrożenia nam nie robia w odróżnieniu do innych.
1
Bo chce coś zrobić w ataku? Taką logiką to Messi ma tylko jeden strzal i same straty
5
4-4-2 XDD
2
Dembele do zmiany xD Iks de, nie mial nawet szansy zeby sie wykazac