2

Zapewne nic nie zrobisz

0

Wyjedz z kraju skoro praktycznie pół roku cierpisz, no bo co to za zycie.

0

Chyba raczej marzenie mniejszosci tutaj a najwyzej ostatecznosc a nie zadne marzenie

1

Allah to po prostu po arabsku Bóg. I mylisz, sie. To jest ten sam jeden jedyny Bóg tylko ludzie inaczej go interpretują. Bog w Starym Testamencie - Jahwe

1

Chyba nie wiesz jaka ideę mial ten "Janusz" nie służy on do wysmiewania waznych rzeczy jaką jest konstytucja. Januszem raczej jest ignorant a nie osoba zwracajaca uwagę na problem.

0

Stylem jak najbardziej

0

Kolejny raz udowadniasz, że nie rozumiesz problematyki pytania.

0

Ja sie ciebie pytam a ty mi nie odpowiadasz.

0

Ani troche bo nie mamy zawodnikow do stylu ktory prezentuje Klopp.

0

A czy bukmacherzy wyjawiaja swoje tajemnice?

0

A najlepiej kiedy ktos wypisuje dowody na istnienie Boga xD Ale potem konsternacja no bo dowody na Boga ale ktorego? Zeusa może

0

No gdzie moge wsadzic to prawdopodobieństwo? Myślisz, że dlaczego bukmacherzy zarabiaja na frajerach? Bo maja dobrych ludzi od prawdopodobienstwa.

0

Napisałeś, że nam to pomogło. Ani troche nam to nie pomogło bo w najlepszym wypadku Real zdobyl tylko rowny wynik w swojej histori wiec prawdopodobieństwo wyniku większego niz 100p byla ponizej 1% a powtorzenie tego pewnie kolo 1%

0

Wystarczy ogladac pilke nozna i drużyny Kloppa. Zreszta Jurgen sam mowil, że Barcelony nie poprowadzi bo o dziwo jego styl jest dalszy Barcelonie niż ten Valverde.

0

No i co z tego, że mieli wczesniej 100p ja pisze o sezonie w którym zdobylismy 100p czyli rekord i uwazasz, że duzo nam pomogl Real? Nic nam nie pomogli bo 100p to tez największa liczba punktów Realu. To byla tylko zasługa Barcelony. Mniej pisania bzdur.

0

Rudy za Rakiticia XDDD O ile będziemy strzelać po 5 goli w każdym meczu to może byśmy cos wygrali. Od razu jeszcze Pogba za Busquetsa xD tyle sensu w tej wypowiedzi

1

Jaka jest różnica miedzy Bogiem a Allahem? Bo ten jest prawdziwszy a ten juz nie? Czemu nie Zeus.

1

Rakitic sam mowil, że to nie bylo 100% gry, po co maja grac na fulla z PSV skoro mecz tak czy siak wygrali i to wysoko? Zeby sie zmeczyc?

1

Klopp xDDD Wtedy Cou I Messi siedzeli by na lawce. Busquets pewnie tez. Nie wiesz co piszesz wiec zamilknij prosze.

0

LSD? Imie, nazwisko i nazwisko. Sensu to nie ma

0

za Tito mielismy 100p w lidze czyli rekord i wynik jaki Real zdobyl tylko raz. I piszesz, że "też Real wtedy zawalil" xDD Madry jestes?

4

Kara sie za zamiar.

2

Roma w tym sezonie a w tamtym to dwie rozne druzyny

2

Nie sportowe zachowanie trzeba tępić. Za tyle prowokacji co on odwalal ani troche mi go nie zal.

0

Sedzia liniowy cos sie tam dopatrzyl, z kamer srednio widać

0

Szpaku sie myli co 10 minut wiec glupio tu używać argumentu "ty nigdy sie nie pomyliles" to jest komentator i taka jest jego praca wiec wytykanie mu bledow to obowiązek.

0

Po jednym meczu nie wysuwa się wnioskow więc komentarz do kosza.

0

Nie zadne 300 mln tylko 250 na te chwile. Wiec z kasy za Neymara wychodzimy tylko 28 mln na minus. Grosze jak na pozyskanie dwoch zawodnikoe za jednego.

7

Ale to nie jest porownanje Dembele do Neymara tylko Cou i Dembele do Neymara. Bez wątpienia na plus

0

Zlota Pilka juz jest wybrana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?