Jakdxb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2018
Kraków/Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zapewne nic nie zrobisz
0
Wyjedz z kraju skoro praktycznie pół roku cierpisz, no bo co to za zycie.
0
Chyba raczej marzenie mniejszosci tutaj a najwyzej ostatecznosc a nie zadne marzenie
1
Allah to po prostu po arabsku Bóg. I mylisz, sie. To jest ten sam jeden jedyny Bóg tylko ludzie inaczej go interpretują. Bog w Starym Testamencie - Jahwe
1
Chyba nie wiesz jaka ideę mial ten "Janusz" nie służy on do wysmiewania waznych rzeczy jaką jest konstytucja. Januszem raczej jest ignorant a nie osoba zwracajaca uwagę na problem.
0
Stylem jak najbardziej
0
Kolejny raz udowadniasz, że nie rozumiesz problematyki pytania.
0
Ja sie ciebie pytam a ty mi nie odpowiadasz.
0
Ani troche bo nie mamy zawodnikow do stylu ktory prezentuje Klopp.
0
A czy bukmacherzy wyjawiaja swoje tajemnice?
0
A najlepiej kiedy ktos wypisuje dowody na istnienie Boga xD Ale potem konsternacja no bo dowody na Boga ale ktorego? Zeusa może
0
No gdzie moge wsadzic to prawdopodobieństwo? Myślisz, że dlaczego bukmacherzy zarabiaja na frajerach? Bo maja dobrych ludzi od prawdopodobienstwa.
0
Napisałeś, że nam to pomogło. Ani troche nam to nie pomogło bo w najlepszym wypadku Real zdobyl tylko rowny wynik w swojej histori wiec prawdopodobieństwo wyniku większego niz 100p byla ponizej 1% a powtorzenie tego pewnie kolo 1%
0
Wystarczy ogladac pilke nozna i drużyny Kloppa. Zreszta Jurgen sam mowil, że Barcelony nie poprowadzi bo o dziwo jego styl jest dalszy Barcelonie niż ten Valverde.
0
No i co z tego, że mieli wczesniej 100p ja pisze o sezonie w którym zdobylismy 100p czyli rekord i uwazasz, że duzo nam pomogl Real? Nic nam nie pomogli bo 100p to tez największa liczba punktów Realu. To byla tylko zasługa Barcelony. Mniej pisania bzdur.
0
Rudy za Rakiticia XDDD O ile będziemy strzelać po 5 goli w każdym meczu to może byśmy cos wygrali. Od razu jeszcze Pogba za Busquetsa xD tyle sensu w tej wypowiedzi
1
Jaka jest różnica miedzy Bogiem a Allahem? Bo ten jest prawdziwszy a ten juz nie? Czemu nie Zeus.
1
Rakitic sam mowil, że to nie bylo 100% gry, po co maja grac na fulla z PSV skoro mecz tak czy siak wygrali i to wysoko? Zeby sie zmeczyc?
1
Klopp xDDD Wtedy Cou I Messi siedzeli by na lawce. Busquets pewnie tez. Nie wiesz co piszesz wiec zamilknij prosze.
0
LSD? Imie, nazwisko i nazwisko. Sensu to nie ma
0
za Tito mielismy 100p w lidze czyli rekord i wynik jaki Real zdobyl tylko raz. I piszesz, że "też Real wtedy zawalil" xDD Madry jestes?
4
Kara sie za zamiar.
2
Roma w tym sezonie a w tamtym to dwie rozne druzyny
2
Nie sportowe zachowanie trzeba tępić. Za tyle prowokacji co on odwalal ani troche mi go nie zal.
0
Sedzia liniowy cos sie tam dopatrzyl, z kamer srednio widać
0
Szpaku sie myli co 10 minut wiec glupio tu używać argumentu "ty nigdy sie nie pomyliles" to jest komentator i taka jest jego praca wiec wytykanie mu bledow to obowiązek.
0
Po jednym meczu nie wysuwa się wnioskow więc komentarz do kosza.
0
Nie zadne 300 mln tylko 250 na te chwile. Wiec z kasy za Neymara wychodzimy tylko 28 mln na minus. Grosze jak na pozyskanie dwoch zawodnikoe za jednego.
7
Ale to nie jest porownanje Dembele do Neymara tylko Cou i Dembele do Neymara. Bez wątpienia na plus
0
Zlota Pilka juz jest wybrana