Jakdxb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2018
Kraków/Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trudne do interpretacji, to ze Umtiti to skala wiadoni ale Lozano wleciał w niego i sie po prostu odbił.
1
Wynik lepszy niz gra XD Ehh gdyby popracować nad ostatnim podaniem to by tu było z 7-0 pomijam strzaly Cou czy Messiego. Pelna kontrola nad meczem, prkatycznie zadnego większego zagrożenia ze strony PSV. No ale wynik lepszy niz gra ;/
1
5 gol w sezonie Boze jaki on slaby xD To samo można pisac o Messim. Pomijam glupote o splacie bo takie cos to bzdura. Dembele to mlody pilkarz i to inwestycja długoterminowa równie dobrze moze sje spłacić za 5 lat.
0
10 minut bys nie wyrobil ;)
0
Ma ktos statystyke co do najlepszych strzelców 2018 roku?
0
Fakt brakuje mu ostatniego podania :)
39
Serio jesli tak was to nudzi to przestańcie ogladac bo nie trenuje nas juz Guardiola ani Enrique. Ja ogladajac moja drużynę nigdy się nie nudze a ten mecz jest calkiem przyjemny, kilka klepek, super gol i ogolna kontrola spotkania.
0
Dembele tak dezycje ze w 1 połowie zdazyl już zaliczyc 2 kluczowe podania. Plan na kazdy mecz jest taki sam, wygrać go.
1
3 ostatnie LM to pewnie wina Valverde? xD Ja myślałem ze on nas trenuje od roku
0
Robimy caly czas akcje tylko brakuje ostatniego podania xD Nasi graja na pol gwizdka bo wszystko mają pod kontrolą. No i PSV to nie slabiak
0
Przecież tak jest poprawnie
0
Mieszkalem chwile w Barcelonie wiec ten klub jest zdecydowanie moj i kibicuje im całym sercem. Oj argument wieku, czyzby innych nie bylo? I jeszcze ad personam, co jeszcze? Popisz sie :D poćwicz pisanie w języku polskim
0
Jaka karma jestes buddystą?
2
Oby nie Barcainfo ktory kopiuje z twittera i powiedzmy to jest ok ale zdazalo mu sie praktycznie slowo w slowo kopiować wypowiedzi innych. Sam z siebie nie potrafi niczego wykrzesac.
0
Co jest glupiego w argumencie, że ktos pracuje caly tydzien i chciałby sobie zrobić zakupy w dniu wolnym? Pomijam, że panie pracujace w sklepie zamiast wolnego dnia w tygodniu maja wolne w niedziele i za duzo sobie wtedy nie zalatwią ;) taki ten zakaz świetny, że w podobnych nam Węgrzech wypalil jak się patrzy, do Niemiec nas nie ma co porównywać. Piszesz, że ci to nie przeszkadza. Mi by nie przeszkadzal zakaz alkoholu to ma byc zakazany? Czyli uderzenie w czyjas wolność jest ok dopóki ciebie to nie dotyczy?
0
Taki piach, że większość portali wybralo go na najlepszego gracza meczu a w 1 polowie jedyny ciagnal gre do przodu xD
0
Troszke nauki czytania ze zrozumieniem.
0
I co z tego, że strzelil xD Piękny gol nie ma co. Szykuje sie kolejna przerwa na 3 mecze z taką grą.
0
Moze dlatego, że strzelil juz 3 gole w lidze?
0
No tak Busquets, Rakitic, Vidal. Kazdy z naszych wygrywa z równoległym zawodnikiem Juve xD
0
To co ty powiesz o Realu ktory zremisował z Bilbao :D Rok temu mieli do nas juz teraz 4 punkty straty i nie radzili sobie z Gironą a wygrali LM ;) swietny argument, to raczej obraza dla ciebie, że dzieciak cie zaorał chociaz ja takowym juz od dawna nie jestem. Nie znasz sie na pilce - zamilknij.
0
Taki bieda telewizor kupujesz? :D zawiodlem sie
2
Naczelny bajkopisarz la rambli xD
0
Stop making stupid people famous. Wyjazd z tymi patusami bo tutaj raczej ludzie w większości maja powyzej
1
Bo to jest sport drużynowy, proste.
2
Jeśli wygra dublet to z automatu bedzie mial przedłużony kontrakt. To, że ty sie zmuszasz do ogladania nikogo nie obchodzi. Po prostu przestań oglądać.
1
Jeden filimik dziennie? Chyba udajesz, że idziesz na studia bo piszesz stylem jakiegos gimnazjalisty. Na studiach ma sie sporo wiecej czasu.
3
Taki chyba juz jest, między innymi dlatego u Kloppa praktycznie zawsze schodził z boiska lub wchodzil z lawkim
0
To na pewno :) Jest o wiele za wczesnie
3
Sam widzisz, generalnie Barca i Real zagrały slabo, my wygraliśmy a oni nie. Tak sie zdobywa mistrzostwo