Jakdxb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2018
Kraków/Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie wypowiadam się o telefonach z androidem mega krytycznie?
Gdzie pisze ze Iphone jest najlepszy?
Widzisz roznice? Ja nawet pisalem, że staram sie nie miec opini bo nie mam wielkiego porownania. Czytaj misiek ze zrozumieniem bo masz z tym problem.
0
Zdecydowanie miales dluzej sprzet Apple kiedy ja od kilki lat mam praktycznie wszystko co sie da od nich bo razem to działa najlepiej :D Nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, ja jestem zasmucony, że Apple w Polsce to premium, to pokazuje gdzie Polska sie znajduje. Jesli ktos swoje zdanie opiera na niczym to zawsze bede sie czepial. Eh zapomnialem z kim ja rozmawiam, z wielkim panem serwisantem!
0
A o to w tym chodzi, że masa ludzi pisze o Iphonie tonem jakoby rezygnowali z zakupu ich sprzętu, a nie oszukujmy sie i portfel rozwiazal ten problem za nich.
0
O tym nawet sie nie wypowiadalem bo sam smialem sie z wczorajszego live'a kiedy prezentowano dual sim niczym jakas rewolucje ;) Apple chce wyciągnąć jak najwięcej kasy to chyba logiczne bo kazdy chce maksymaliziwac zyski i skoro im sie to oplaca a ludzie nadal wydaja kase to chyba jednak wszystko jest ok. Mozna krytykowac ale w Polsce widzę samą krytykę i niestety to chyba fakt, że to telefon niedostepny dla przecietnego Polaka.
0
No sam widzisz, Apple to marka jak każda inna i zgadzam się z tym w 100% to czemu ocenia sie ją pod jakimiś chorymu względami niczym bylby to telefon premium? Jest premium ale chyba tylko w Polsce i podobnych nam krajach. Cena jak to cena, dla każdego co innego jest drogie a jak pokazuja slupki sprzedazy jednak nie takie drogie.
0
Iphone 6 czy tam 6s to chyva najczęstszy w łapach gimbusów wiec sprzet juz nie najnowszy :)
0
Krytyka telefonu ktory jeszcze nie wyszedl ;) Równie madre co slawne tutaj plakanie nad transferami kiedy nie mialy okazji sie pokazac :D
0
Ale widzisz roznice pomiedzy serwisowaniem a uzywaniem telefonu na co dzień? Uzywam sprzetu Apple od kilku lat i mi jest glupio pisac opinie bo nie mam wielkiego porownania, ale wielki pan serwisant wie wszystko? :D Niestety w Polsce przecietna osoba nie moze dotknac nowego iPhone'a w dniu premiery.
0
Wow kolejny raz odkryles, że Iphone to zwykły telefon i dla szarego uzytkownika i jak sam napisales dla niedzielnego uzytkownika. Obraza to jest pisanie faktow? Nie stac cie no i to jest fakt ale w Polsce to jest obraza rozumiem? :D
0
I swoja opinie opiera na czym? Skoro w ręce Iphone'a mial tylko kiedy go serwisowal? :D
0
Nie martw się, iPhone jest wart nawet 10k, wiesz czemu? Bo ten sprzęt kosztuje tyle ile ludzie są w stanie za niego zapłacić i chyba to Cię najbardziej boli :D Iphone nie jest uznawany ze prestiż w normalnym kraju chyba zdajesz sobie z tego sprawe? Telefon jak każdy inny tylko troche drozszy to czemu by go nie kupic, w dodatku z swietnym softem.
0
Luzik, boli mnie to, że na Apple jest nagonka a na szmatki od Gucciego czy innego czegoś nie ma bo po prostu ludzie sie godzą, że ich nie stac. Ja nie placze, że są lepsze i tansze auta od Ferrari bo i tak bym chcial czerwone Ferrari ale mnie nie stać xD
0
Komentarz usunięty
0
Gdzie odnosze sie do niego? Chodzi o ogół polskiego społeczeństwa ktorego na pewno nie stać na wydatek rzedu 7k zl na raz :D
0
Dlaczego za krytykowanie Apple biorą sie ludzie ktorzy nie maja pieniędzy na taki sprzet ani nigdy nie mieli nowego iPhone'a? :D
0
W Polsce zazwyczaj Iphony kupuja ludzie na ktorzy nie mogą pozwolić sobie na taki wydatki więc nie ma w tym niczego dziwnego. 7k na tego najnowszego to pewnie z 1,5 pensji takiej osoby wiec wydatek co najmniej glupi
0
Slowo klucz, stac ich na to. Niektorzy placa miliony za trochę farby na płótnie bo po prostu mogą. Malo kto w USA bierze kredyt na telefon bo raczej każdego bylo na to stać. To nie Polska.
0
Ludzie kiedy pogodzicie się, że Iphone w Polsce to marka premium? Kupowania auta za 500k to też dywanie? Kupowanie ubran od Gucciego to tez dymanie? największy problem o Iphone'a mają ludzie ktorzy nigdy nie uzywali takowego i w dodatku ich nie stać. Nie jesteście targetem.
0
Teobromina posiada działanie:
Obniżające ciśnienie
Rozszerzające oskrzela (stosowana jest u astmatyków)
Przeciwzapalne (chroni przed udarem, niedokrwieniem, cukrzycą, przewlekłymi chorobami płuc
Diuretyczne
No widze jakie ma dzialanie ;/ okropne
0
Mowisz o czymś co występuje w czekoladzie. I zawsze mowimy o nadmiarze bo skoro coś bylo by szkodliwe to nie bylo by sprzedawane. W normalnym spożywaniu energoli nie ma nic zlego i gorsze jest codziennie picie coli a energoli nie pijemy codziennie i nie w liczbie powiedzmy 2 litrow dziennie.
2
Nadmiar czegokolwiek szkodzi i taki jest fakt. W odpowiedniej ilości wszystko jest ok.
2
Oswiec mnie a nie pisz bzdur. Co jest takiego szkodliwego w energolu?
1
Co jest takiego w energolu, że jest taki zly i niezdrowy?
2
Ale gej to nie obraza i nie ma negatywnego wydźwięku. "Pedal" to co innego
0
Do siatkówki potrzeba inteligentych a do pilki noznej to nie i nawet jesli by tat bylo to co w zwiazku z tym. Kubiak udowadnia, że ta inteligencja w siatkówce jednak nie jest potrzebna.
0
Przeczytałem i to kilka razy i napisz mi co takiego sie stanie? Ja uważam, że zwykły użytkownik jakos sie tym nie przejmie.
0
No prosze napisz mi co to oznacza ;)
0
Ale pisze ci, dla szarego uzytkownika a takich jest większość, acta2 nie będą zadnym problemem.
0
No tak, dla mnie jest bez sensu pobieranie wyzszych mandatow czy kar od bogatszych. To jest jawna dyskryminacja bogatych.
0
Niestety prawda, dla mnie masowo grający Polacy w Serie A to porażka tej ligi niz nasz sukces.