Jakdxb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2018
Kraków/Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
var nas nie ratował bo chorągiewka i tak byla podniesiona, sedzia sprawdzal czy na pewno bo w koncu pilka wpadla do bramki, wiec nie pisz bzdur ;)
1
Jeszcze jakby zachowal dzis czyste konto to mialo by to sens :D
0
na Anoeta to bym wzial nawet wygrana po samobójach xD
1
jakie 4-4-2 :) Cou przechodzi na pozycje skrzydlowego i gramy 4-3-3 wiec cos slabo trafiles ;) Co do zmiany to czego oczekiwales? Ogladales chyba ostatnie mecze :D
3
Poczekajmy z tym wygrywa oki :D
6
A Klopp Hendersona za Firmino, to jest dopiero dzban...
4
Klopp dzisiaj wprowadzil Hendersona za Firmino, tak ten super ofensywny trener xD Ludzie tu żyja chyba fifą ale co zrobic
3
Dzisiaj Klopp wprowadzil Hendersona za Firmino i to nawet wczesniej ;)
0
Max to bedzie remis i zgadzam sie, remis to bedzie cud ;) Teraz twoje slowa maja sens
0
Coutinho moze ;)
0
liczyl sie styl jak wygrywalismy ;) Kiedy nie bylo tytułów to kazdy styl mial w poważaniu, pewnie tego juz nie pamietasz
0
No ale przeciez on taki slaby :D
0
Widzisz ziomek :D
2
Pomijajac gola dzisiaj chyba najlepszy z ataku, Messi niestety udowadnia, że on musi grac bez przerwy :)
0
Juz napłakaliscie sie?
0
Chcialbym takie nic xD Nawet kosztem ligi i pucharku
0
Co robi? Strzela gole?
0
Nie sprzedalismy go.
0
No popatrz ale ten Suarez slabiak
0
Piszesz, że po raz kolejny. Strzelenie 8 goli i stworzenie drugie tyle okazji to slaba gra. Puknij sie w glowke ;)
0
Ter Stegen ogar xDDD
0
Real rok temu w tym momencie mial juz 4 stracone punkty xD
0
Ales ty zabawny :D Zastanów sie nad wystepem w kabarecie :)
0
Odsylam do regulaminu La Rambli
1
W ostatnich trzech strzelilismy tylko 12 goli :/ Dramat no nie? A wczesniej marny dublet. Dramat po prostu...
1
Póki placą pożadną kase warto obstawic :) Sam to zrobilem najwyzej wygraja to tak czy siak bede zadowolony
0
skoro uwaza cos za cud to pewnie nie jest tego pewien? :D Czytanie ze zrozumieniem polecam pocwiczyc
0
Obstaw live skoro taki jestes pewien ;D
0
>ocenianie po 1 meczu
>godnosc czlowieka
0
Fakt jest taki ze zaplacono za niego 180 mln za sezon w Monaco ktory byl swietny, w PSG nie gral niczego specjalnego i pokazal to Malcom ktory mial podobne staty a pomijam jakichś Thavinów i innych Fekirów ktorzy byli sporo lepsi, gdyby nie mundial to mialby po prostu slaby sezon.