2

var nas nie ratował bo chorągiewka i tak byla podniesiona, sedzia sprawdzal czy na pewno bo w koncu pilka wpadla do bramki, wiec nie pisz bzdur ;)

1

Jeszcze jakby zachowal dzis czyste konto to mialo by to sens :D

0

na Anoeta to bym wzial nawet wygrana po samobójach xD

1

jakie 4-4-2 :) Cou przechodzi na pozycje skrzydlowego i gramy 4-3-3 wiec cos slabo trafiles ;) Co do zmiany to czego oczekiwales? Ogladales chyba ostatnie mecze :D

3

Poczekajmy z tym wygrywa oki :D

6

A Klopp Hendersona za Firmino, to jest dopiero dzban...

4

Klopp dzisiaj wprowadzil Hendersona za Firmino, tak ten super ofensywny trener xD Ludzie tu żyja chyba fifą ale co zrobic

3

Dzisiaj Klopp wprowadzil Hendersona za Firmino i to nawet wczesniej ;)

0

Max to bedzie remis i zgadzam sie, remis to bedzie cud ;) Teraz twoje slowa maja sens

0

Coutinho moze ;)

0

liczyl sie styl jak wygrywalismy ;) Kiedy nie bylo tytułów to kazdy styl mial w poważaniu, pewnie tego juz nie pamietasz

0

No ale przeciez on taki slaby :D

0

Widzisz ziomek :D

2

Pomijajac gola dzisiaj chyba najlepszy z ataku, Messi niestety udowadnia, że on musi grac bez przerwy :)

0

Juz napłakaliscie sie?

0

Chcialbym takie nic xD Nawet kosztem ligi i pucharku

0

Co robi? Strzela gole?

0

Nie sprzedalismy go.

0

No popatrz ale ten Suarez slabiak

0

Piszesz, że po raz kolejny. Strzelenie 8 goli i stworzenie drugie tyle okazji to slaba gra. Puknij sie w glowke ;)

0

Ter Stegen ogar xDDD

0

Real rok temu w tym momencie mial juz 4 stracone punkty xD

0

Ales ty zabawny :D Zastanów sie nad wystepem w kabarecie :)

0

Odsylam do regulaminu La Rambli

1

W ostatnich trzech strzelilismy tylko 12 goli :/ Dramat no nie? A wczesniej marny dublet. Dramat po prostu...

1

Póki placą pożadną kase warto obstawic :) Sam to zrobilem najwyzej wygraja to tak czy siak bede zadowolony

0

skoro uwaza cos za cud to pewnie nie jest tego pewien? :D Czytanie ze zrozumieniem polecam pocwiczyc

0

Obstaw live skoro taki jestes pewien ;D

0

>ocenianie po 1 meczu
>godnosc czlowieka

0

Fakt jest taki ze zaplacono za niego 180 mln za sezon w Monaco ktory byl swietny, w PSG nie gral niczego specjalnego i pokazal to Malcom ktory mial podobne staty a pomijam jakichś Thavinów i innych Fekirów ktorzy byli sporo lepsi, gdyby nie mundial to mialby po prostu slaby sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?