0

Co broni Mbappe oprocz statow? Gry to on nie kreuje. Napastnik to nie pomocnik.

0

Wnioskujesz to po czym? :)

4

Co z tymi zmianami? Cou w związku z tym, że niedawno przyjechał ze zgrupowania zaczynal na lawce, wszedl i pokazal sie z dobrej strony. Busquets wszedł bo nasza gra w defensywie byla słaba. Strzelilismy dwa gole i zszedł Dembele za Vidala a Cou przesunął sie na skrzydlo i gralismy 4-3-3 praktycznie takie samo jak na poczatku meczu tylko Cou za Dembele a Vidal za Roberto w pomocy.

1

Co w tym takiego śmiesznego?

14

No to jest przesada wygral 2 raz z rzędu na terenie gdzie Pep i Lucho nigdy tego nie zrobili. Dość tego!

0

I co w zwiazku z tym obrazkiem? Wygral lepszy w tym wypadku decydowala skuteczność.

0

Myslalem, że jestes czlowiekiem na poziomie, przepraszam za pomylke :(

3

No nie wiem, wygraliśmy mecz wiec chyba wyczucie bylo i to na mocnym terenie

0

Dla zwykłego gracza to nie ma praktycznie zadnej różnicy, kolejny odgrzewany kotlet xD EA opracowało zarabianie na kotletach do prefekcji to trzeba im przyznać

0

Po jego wejsciu moglo byc 3-0 xD

0

ad 1 Mamy lepszego bramkarza, Ter Stegen uratowal, Rulli zawiódł przy bramce
ad 2 po zmianie Dembele, Cou poszedl wyżej i graliśmy nadal 4-3-3 praktycznie tak samo jak na początku meczu kiedy na boisku byl tylko Dembele(wtedy tez bronilismy wyniku?)
ad 3 no marnuje setki czyli mają slabsze wykonczenie od naszego

Mamy lepszego bramkarza i lepsze wykonczenie, gdzie ta niesprawiedliwość skoro to gola Sociedadu nie powinno byc?

1

Wstrzymalbym się od oceny. Chcialbym zobaczyc fo od 1 minuty. Ale fakt obecnie ciężko mu się odnaleźć ale to wkoncu Barcelona :)

6

Nie ma czegoś takiego jak nie zasłużona wygrana bo sedzia bledu nie popelnil, chyba ze mowisz o 1 golu sociedadu po niby faulu ;) Mamy lepszego bramkarza i wygralismy, gdyby mialo byc sprawiedliwie to 2-0 powinno byc

11

Cos jak Ronaldo xD

0

Moze i mieli ale MSN i pomoc Pepa jest nie do porownania do niczego. To byly po prostu samograje.

0

Uzyj argumentu ziomek. Wykonal kazde z twoich celi i do tego wygral na ciężkim terenie. Co jest nie tak?

0

Napisz od razu, że jestes ignorantem nie znajacym sie na pilce bo tylko marnujesz mi czas :D

0

Fakt, jednak jedno nie wyklucza drugiego.

0

Lucho mial MSN w ktorym kazdy mial forme i praktycznie byli samograjem. Pep mial Xaviego, Inieste i Messiego ktorzy byli na swoim najlepszym poziomie i do tego mieli forme. To jest sytuacja bez porównania.

0

Ale to fakt, mamy swietnego trenera i licze ze zostanie z nami na lata

0

Czemu dzban skoro przetestowal nowe ustawiebie w pomocy i jeszcze wygral mecz. Wszystko u ciebie w porzadku?

0

Suarez tragiczny xDDD Wez się nie osmieszaj już.

0

Real z gorsza grą w lidze wygral LM

0

>ładnie
>wprowadzac mlodych
>wygrywać

Ziomek ale wiesz ze Xavi, Iniesta czy Alves juz u nas nie grają?

0

Popatrz kogo mieli w składzie i kogo na lawce ;) Jestem pewien ze z takim składem duzo wiecej by nie wygrali, zresztą Lucho w swoim ostatnim sezonie nawet z Neymarem wygral 1 tytuł xD

0

Ter Stegen wygral ten mecz - Barcelona. Twoja logika mnie powala xD

10

Valverde 2 wygrane mecze na Anoecie na 2 mozliwe, po prostu król i czekam na przedłużenie kontraktu :)

1

Uwazaj bo zaraz bedziesz plakal o cenzure na la rambli ;)

0

A kto mowi o tym stylu? Kazdy mówi, że Real napisal historie i za x lat nikt nie bedzie pamietal o stylu. Tymczasem my nie przekroczylismy 1/4.

0

Chcialbym, żebysmy grali jak Real i zdobywali to co Real ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?