0

Wygral lepszy wiec żadna szkoda.

1

Najpierw Fury z Wilderem

2

Kazdy człowiek ma afrykańskie pochodzenie xD

0

Wlasna działalność, mówi ci to cos? :D

1

Dzieki jeden z drugim i przepraszam za pytanie, wrodzone lenistwo.

0

Na jakim kanale ta siatka leci

0

Wychodzi 1 zespol a nam zostal mecz z Serbią.

0

Wyjatek od reguły to wygranie i 3 porazki 2-0 czyli nie jakies spektakularne zwłaszcza z Realem. Czyli czasem się podkladaja a czasem sobie robią wyjątek? XD Powala mnie twoja logika a raczej jej brak. Pomijajac ostatnią przegraną z nimi to my wygrywaliśmy z nimi wysokimi wynikami częściej niz Real.

0

Skriniar, Mraz, Hamsik, Barak, Krejci, Schick, Simic to tak z glowy i chyba jednak nie jest mniej Czechów i Slowakow tylko a oni razem nie umywaja sie do liczby ludności Polski. Te narody razem maja 40% Polski!

0

Te narody razem maja troche wiecej ludzi niz Polska wiec porownanie nietrafione.

1

Bo Salah w ostatnim sezonie gral tak jak Neymar nigdy.

0

Nierob zarabia 10k+ miesiecznie do łapki? Ziomek mieszkasz na zachodzie? :D

0

Bałkany no coz za wyznacznik xDD O tym Piątku poczekajmy do konca sezonu bo nie zdziwie sie jak nie przekroczy 15 goli a raczej na pewno nie.

2

Przeciez ostatni mecz Espanyol wygral a 3 wcześniejsze to wygrane Realu 2-0 wiec po co wypisujesz takie bzdury czym utrwalasz jakis glupi stereotyp

2

Malcom ledwo co wrocil po kontuzji, na pewno nie zagra

0

Wymiana polowy składu nie ma żadnego sensu.

1

Malcom powinien miec 1 sklad kiedy on nie gral od dawna w dodatku po kontuzji xD z takimu rotacjami to daleko nie zajedziemy

0

Tradycja zostala juz sprzedana w 2014/15. Sponsor na koszulkach tez sprzedanie tradycji? Taka kolej rzeczy i nic nie zrobisz z tym, że rządzi kasa. Barfa nie różni sie juz niczym od innych klubów i trzeba sie z tym pogodzic i dzialac tak, żeby zarabiać jak najwięcej.

0

Nie jestem robakiem i moge miec wolne kiedy chce ;) sobota czy poniedziałek, duzej roznicy mi to nie robi

0

Ale ludzie kupuja te dziwne projekty bo są inne, jak ktos ma koszulke w pasy to ma w pasy i często nie widzi roznicy pomiedzy jedną a drugą. Ja koszulki od dawna nie kupiłem ale taką w krate na pewno kupię bo podobny projekt juz sie nie pojawi. Zapewne ta koszulka będzie miala duzo wieksza sprzedaz niz tegoroczna czy jeszcze wcześniejsza. Tak samo jak ta w poziome pasy miala większą niz swoje poprzedniczki.

0

1kg = 1000 g, 1l = 1000ml
Wyciagnij wnioski proszę

0

Tradycja juz zostala przerwana wiec juz jej nie ma.

0

Jesli cos zarabia to znaczy, że jest dobre wiec czemu ci ludzie kupują te beznadziejne stroje? Moze dlatego, że nie lubia nudy?

0

Dać odpocząć po czym? Jak zawodnik ma wejść w rytm meczowy?

0

Do twojego pustego łba przecież nic nie przemawia więc nic dziwnego, że sobie tego nie weźmiesz do serca xD Lubie się podroczyc z ludźmi inteligentnymi inczem wiec nie dam ci spokoju. Piszesz bzdury i to wielkie i nic nie przemawia za twoimu teorami a i tak usilnie trzymasz się swojego zdania niepopartego żadnym argumentem.

0

Ludzie nie kupuja kolejnych koszulek w pasy bo są podobne a dla niektórych to nie ma różnicy, co innego poziome pasy. Krata bedzie najlepiej sprzedającą sie koszulką od dawna :)

3

Jak ktoś stawia na United to niech przestanie się bawic w obstawianie.

0

No nieźle 2 mecz wygrany na 5. Jest moc :) Z czego tylko dzisiaj powiekszyli swoj dorobek goli o polowe wczesniej mieli tylko 2 gole na 4 mecze.

0

Niestety nie

0

Swietna gra ale pilka nie chciala wpasc do bramki ;/ >zidane_mode

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?