Jakdxb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2018
Kraków/Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wygral lepszy wiec żadna szkoda.
1
Najpierw Fury z Wilderem
2
Kazdy człowiek ma afrykańskie pochodzenie xD
0
Wlasna działalność, mówi ci to cos? :D
1
Dzieki jeden z drugim i przepraszam za pytanie, wrodzone lenistwo.
0
Na jakim kanale ta siatka leci
0
Wychodzi 1 zespol a nam zostal mecz z Serbią.
0
Wyjatek od reguły to wygranie i 3 porazki 2-0 czyli nie jakies spektakularne zwłaszcza z Realem. Czyli czasem się podkladaja a czasem sobie robią wyjątek? XD Powala mnie twoja logika a raczej jej brak. Pomijajac ostatnią przegraną z nimi to my wygrywaliśmy z nimi wysokimi wynikami częściej niz Real.
0
Skriniar, Mraz, Hamsik, Barak, Krejci, Schick, Simic to tak z glowy i chyba jednak nie jest mniej Czechów i Slowakow tylko a oni razem nie umywaja sie do liczby ludności Polski. Te narody razem maja 40% Polski!
0
Te narody razem maja troche wiecej ludzi niz Polska wiec porownanie nietrafione.
1
Bo Salah w ostatnim sezonie gral tak jak Neymar nigdy.
0
Nierob zarabia 10k+ miesiecznie do łapki? Ziomek mieszkasz na zachodzie? :D
0
Bałkany no coz za wyznacznik xDD O tym Piątku poczekajmy do konca sezonu bo nie zdziwie sie jak nie przekroczy 15 goli a raczej na pewno nie.
2
Przeciez ostatni mecz Espanyol wygral a 3 wcześniejsze to wygrane Realu 2-0 wiec po co wypisujesz takie bzdury czym utrwalasz jakis glupi stereotyp
2
Malcom ledwo co wrocil po kontuzji, na pewno nie zagra
0
Wymiana polowy składu nie ma żadnego sensu.
1
Malcom powinien miec 1 sklad kiedy on nie gral od dawna w dodatku po kontuzji xD z takimu rotacjami to daleko nie zajedziemy
0
Tradycja zostala juz sprzedana w 2014/15. Sponsor na koszulkach tez sprzedanie tradycji? Taka kolej rzeczy i nic nie zrobisz z tym, że rządzi kasa. Barfa nie różni sie juz niczym od innych klubów i trzeba sie z tym pogodzic i dzialac tak, żeby zarabiać jak najwięcej.
0
Nie jestem robakiem i moge miec wolne kiedy chce ;) sobota czy poniedziałek, duzej roznicy mi to nie robi
0
Ale ludzie kupuja te dziwne projekty bo są inne, jak ktos ma koszulke w pasy to ma w pasy i często nie widzi roznicy pomiedzy jedną a drugą. Ja koszulki od dawna nie kupiłem ale taką w krate na pewno kupię bo podobny projekt juz sie nie pojawi. Zapewne ta koszulka będzie miala duzo wieksza sprzedaz niz tegoroczna czy jeszcze wcześniejsza. Tak samo jak ta w poziome pasy miala większą niz swoje poprzedniczki.
0
1kg = 1000 g, 1l = 1000ml
Wyciagnij wnioski proszę
0
Tradycja juz zostala przerwana wiec juz jej nie ma.
0
Jesli cos zarabia to znaczy, że jest dobre wiec czemu ci ludzie kupują te beznadziejne stroje? Moze dlatego, że nie lubia nudy?
0
Dać odpocząć po czym? Jak zawodnik ma wejść w rytm meczowy?
0
Do twojego pustego łba przecież nic nie przemawia więc nic dziwnego, że sobie tego nie weźmiesz do serca xD Lubie się podroczyc z ludźmi inteligentnymi inczem wiec nie dam ci spokoju. Piszesz bzdury i to wielkie i nic nie przemawia za twoimu teorami a i tak usilnie trzymasz się swojego zdania niepopartego żadnym argumentem.
0
Ludzie nie kupuja kolejnych koszulek w pasy bo są podobne a dla niektórych to nie ma różnicy, co innego poziome pasy. Krata bedzie najlepiej sprzedającą sie koszulką od dawna :)
3
Jak ktoś stawia na United to niech przestanie się bawic w obstawianie.
0
No nieźle 2 mecz wygrany na 5. Jest moc :) Z czego tylko dzisiaj powiekszyli swoj dorobek goli o polowe wczesniej mieli tylko 2 gole na 4 mecze.
0
Niestety nie
0
Swietna gra ale pilka nie chciala wpasc do bramki ;/ >zidane_mode