Jakdxb
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2018
Kraków/Londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po wyjsciu RDR 2 prace ruszą pełną parą ale nad usprawnianiem RDR Online, być moze fabularne DLC. GTA VI to niestety najwczesniej 2021 a to brzmi dosyć nierealnie.
1
Mialy byc gry które mają szansę na kolejną część :D Half Life 3 nie wyjdzie.
7
Ty chyba nie wiesz co to nadwaga xD
1
Taki przez Obsidian najlepiej bo NV to najlepszy "nowy" Fallout, ale niedoczekanie. Dostaniemy pseudo gierke multiplayer.
2
The Elder Scrolls VI, od premiery Skyrim mija juz 7 lat i nadal gra w to masa ludzi, fanem jesten, zdaje sobie sprawe z niedoskonałości gier Bethesdy ale mi po prostu odpowiadają. No i GTA VI oczywiście tez ale tu nie ma szans na najblizsze 2-3 lata raczej, na te chwile najblizej Red Dead Redemption 2 na ktory tez bardzo czekam.
0
Geralt po pierwsze to romans z Triss uważa za bład i to tyle. Triss to byla zwykla nimfomanka. Serio wypominanie zdrad Yennefer? Wiedźmin byl jak rozumiem czysty pod tym względem :D Triss nie tyle co ufała loży co chciała iść w te strone, zachcialo sie jej polityki. Juz nie wspominam, że Ciri dla Triss jest jak "siostrzyczka" i to jest mocno niesmaczne wzgledem Geralta.
0
Pytanie czy czytales książkę? Nie chce spojlerowac ale jesli ktos po lekturze wybralby Triss to jest bez sensu. Książkowy Geralt wybralby po prostu Yennefer. Ale wiadomo gra to gra.
10
Kto czytal ksiazke wie, że jedyny dobry wybór to Yennefer :D
0
A jak zauwazysz te partie która ma ten 100% plan? Skoro swoj wybór ograniczas do PO i PiS? Skad wiesz, że takiej partii nie ma? Pewnie jest a i tak na nią nie zaglosujesz bo jak sam pisałes, wybierasz tylko z Po i PiS więc jakim prawem ta partia ma zdobyc popularnosc skoro wiele ludzi mysli tak krotkowzrocznie jak ty?
1
Wlacz sobie kurs bitcoina i kilka ostatnich miesięcy, mozna sie dorobic ogromnych pieniędzy ale równie dobrze mozna wiele stracić, po prostu loteria. 10k jakąs wielką kwotą nie jest, zależy jaki wklad.
0
A ta nowa partia ma sie pojawic sama? Kto na nią ma zagłosować żebyś ty łaskawie zwrocil na nią uwage? Przez takich jak ty w Polsce nigdy nie będzie dobrej wladzy. Odpowiada ci Pis? Czemu obrazasz sam siebie? Powiedziec, że Pis jest lepszy od Po jest calkiem logiczne ale takie cos XD
2
No jak to w czym? Nie ma imigrantów i bezpieczenie jest xDD
No i punkt dla mnie
1
Nie miałbyś nic przeciwko? Wybieranie miedzy zlem a mniejszym zlem, gratuluje mentalnosci xD 50% spoleczenstwa powiedziała podobnie "po co głosować skoro mój glos nic nie zmieni" a pewnie kilkanaście powiedziało tak jak ty i rządzi ten kto rządzi.
8
Z takim nastawieniem mozemy przejść na system dwupartyjny xD
0
Ale ja się ciebie nie pytam i proszę o nie przekręcanie moich slow oki?
1
Nie spamuj mi pod komentarzem
0
Oczywiście, że sprzedać. Tylko utwierdził by mnie w przekonaniu, że to dobry gracz ale nie ta głowa i nie ta charakterystyka by grac w Barcy.
0
Gdzie tak napisałem?
1
Jesli moglibyscie zabrac kogos z obecnej kadry Realu do nas to kto by to byl? Ja wybrałbym Kroosa, z calym szacunkiem dla Rakitica ale Kroos jest po prostu lepszy od niego w kazdym aspekcie gry chciaż trochę. Pomoc Cou-Busquets-Kroos byla by swietna i zbalansowana.
0
W ofensywie na pewno ale w defensywie nie bylo by tak kolorowo. Sam Busquets mialby chronic tyly? Pogba czy Cou to zawodnicy ktorzy czesto wchodzą w dryblingi i logiczne, że czesto tracą pilke, Cou to praktycznie w tej pomocy gra na skrzydle. Najlepszą pomoc na swiecie ma i bedzie mial Real, idealnie zbalansowana.
0
Prawda, swiety gracz to po pierwsze ale po drugie to wiek i wymiana pokoleniowa w pomocy wskazana. Nie obraziłbym się na więcej Arthura w pomocy bo ma papiery na granie nawet na wyzszym poziomie niz Rakitic a juz na pewno blizej naszego stylu.
1
Pogba pokazal dobrą gre we Francji gdzie obok siebie mial Kante i Matuidiego. U nas by mial tylko Busquetsa. Zamiana Pogby za Rakiticia to by byl strzal w kolano w tej chwili.
1
Jak by to byl poczatek okienka to nawet za 90 mln bym go puscil i jakies rozsadne zastępstwo. Teraz tylko klauzula.
0
Staraj się palić stopniowo mniej, zeby rzucić z dnia na dzien trzeba miec naprawdę silną wole.
0
Również ostatnie dwa mecze Dembele mi sie podobaly, dochodzi do sytuacji nie traci tyle pilek w bezsensowny sposob i nie wchodzi w bezsensowne dryblingi na malej przestrzeni bo skutkuje to w 80% stratą piłki. Jak na dwa pierwsze mecze to mam nadzieje, że będzie tylko lepiej. Wolalbym go co prawda na prawej stronie bo na lewej Alba i Cou to napeawde mocne nazwiska a po prawej biega tylko Roberto/Semedo.
5
Praca jest duzo lepsza niz szkoła.
0
Prosze cie nie pisz takich bzdur, Malcom nawet nie zagral pelnego oficjalnego meczu a Dembele zanim odnajdzie rytm troche minie.
0
Dublet to slaby sezon, jak Messi odejdzie to ta strona chyba opustoszeje bo wtedy 1 tytuł bedzie naprawdę sukcesem.
0
Czym dluzej bez nowej generacji konsol tym lepiej dla graczy bo wymagania graficzne o wiele sie nie zwiekszą, prawdziwy postep przyjdzie dopiero z nową generacją.
0
Żart? Samper zrobi kariere w Barcelonie xD Calkiem smieszne bo duzo ludzi to powiela.