Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Tutaj jest Polska! Polska dla Polaków i Turków!
9
Ozzy Osbourne nie żyje. Miał 76 lat
0
Ktoś poleci jakieś białeczko?
14
Nico Williams postawił już podobno pożegnalnego kloca w swoim domu w Bilbao ~ Fabrizio Rumuno
0
@Luciano99 już się nauczyłem nie popełniać tych samych błędów
1
Pieniądze z hazardu są brudne więc trzeba je wydać od razu
https://zapodaj.net/plik-8Zq3Q0VmGu
5
@alone49 wujek Staszek to prawdziwy facet był i popełnił samobójstwo a nie do doktora chodził jak jakaś baba
50
Kiedyś depresji nie było, tylko wujek Staszek się powiesił w stodole, babcia Halinka zapiła się na śmierć, a kuzyn Wojtek kiedyś wyszedł z domu i już nie wrócił
5
@Kgorecki2500 ze wszystkich wypowiedzi których nikt nie wypowiedział ta nie została wypowiedziana najbardziej
9
33 letni Ronaldo opuszcza Ligę Narodów w 2016 roku, aby zaadaptować się do gry w nowym klubie.
31 letni Messi kończy karierę reprezentacyjną w 2016 roku po przegranym finale Copa America z Chile.
37 letni Lewandowski opuszcza mecz z kelnerami i najebanie się na zgrupowaniu na zakończenie kariery z Grosikiem - co z niego za kapitan? Panienka! Brak charakteru.
1
@blakkudium 1 to najlepsza ocena? Przecież Stegen nie zagrał złego meczu
0
@FCBparasiempre ok to zmieńmy to najlepszym w mojej historii odkąd oglądam piłkę nożną
1
@Adran360 no ja uważam że całokształtem kariery Lewy jest od każdego lepszy.
@FCBparasiempre w sumie to tylko z nazwiska ;)
0
@Adran360 wymień jednego lepszego który przez tyle sezonów wali tyle bramek i jest na topie. Suarez miał lepszy prime ale to jeden sezon
51
Strasznie mnie wkurwia że Robert ma 37 lat, jest top 3 strzelców LM, najlepszym napastnikiem w historii, wygrał tyle pucharów co 99% piłkarzy może pomarzyć, królem strzelców reprezentacji polski i musi się tłumaczyć pseudo dziennikarzom że nie pojechał na zgrupowanie żeby zagrać w gowno meczu bo chce odpocząć i się zregenerować xD jeszcze ten Borek naklejka na kiblu co się pruje na Twitterze a w wywiadzie potulny jak baranek. Ja to szanuję że on ma psyche żeby dalej grać z tymi patałachami i słuchać januszy na kanapie co go obrażają od w sumie zawsze.
11
Oddała dziś Liga Narodów :)
https://zapodaj.net/plik-l0vIREFOu6
9
Niech se strzela dziadek. Drugiego takiego jak on i Messi nie będzie to niech gra jak najdłużej. Do tego trzeba dojrzeć albo po prostu tęsknić za tym co było
0
@Seledynowy no ja mam od ciula zestawów
0
@BORO_12 ty mnie wyjaśniłeś? W którym momencie xd oglądałem kilka meczy i zawsze się kopał po czole. Chłop wart może 20 baniek a nie 80 i to jest fakt
3
Nie ma plusów tego transferu. Jest średni, drogi, nie młody, Liverpool go nie chce, kibice się z niego śmieją. Kolejny wałek to jest
3
@Pedro_Pascal16 ale to PiS sciagnal ich najwiecej
3
Dobrze że na skrzydło szukamy i chcesz paralityka z Kolumbii za 80 baniek xD
4
Pululu król strzelców LK. Piękna to była edycja
3
@Alo_Vi Nie jest sam, ma zajebista drużynę ze świetnym trenerem
25
Nie sądziłem że to kiedyś powiem, ale prowadź nas 17 latku XD fenomen, diament, perła, genialny gracz. Messiego chyba nie da się przebić ale ma potencjał żeby się zbliżyć do tego nieosiągalnego stołu. Przepiękny chłopak.
6
Nic to nie warte, po pierwsze głosują kibice to wiadomo że zagłosują na swoich, po drugie u nas na MVP zasługuje podobnie Raphinha, Pedri i Yamal, a u nich nie ma wgl dyskusji ze jakby ktoś miał to zgarnąć to tylko Mbappe
17
To się Szalonemu udało xdddd
Ale ten film mi się podoba. Widać taki powiew normalności, że może mimo tego że mają inne poglądy to rzeczywiście cel jest jeden (choć może jestem naiwny). Wydaje mi się że Sławek nabrał trochę szacunku do Rafała po tej debacie, nie przyszedł podpisać wszystkiego tylko podjął dyskusję. Dla mnie na duży plus Trzaskowski jednak wątpię że kogokolwiek przekonał z tych którzy na niego nie chcieli głosować. Ewentualnie Nawrocki przekonał tych co mieli na niego żeby nie szli na wybory.
7
@TowarEK co ty gadasz. W im lepszej lidze grają tym lepszymi piłkarzami będą, będą grali teraz z ogórkami samymi zresztą sami się nimi stali. Dramat to jest ta 4 liga
0
Ale Barca B sfrajerzyla, moze i pech z Ossasuna ale sami sa sobie winni. Teraz pewnie polowa odejdzie bo grac w 4 lidze to na bank mega opcja dla perspektywistycznych zawodników
4
Kobity w pizdę, Barca B w pizdę, śmierdziele z espanyolu utrzymane. Ech słaby dzień dzisiaj. Dobrze chociaż Lech mistrzem a nie Rakow
Edit. Barca B 1:1