Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To inna kwestia ale to prawda. Lecz Javier powinien grać w pomocy
8
Wszyscy dobrze wiemy ze Martin w koncu odejdzie jesli nie dostanie szansy. Wciąga nosem Alvesa i powinien grac ale Tata ma klapki na oczach albo po prostu boi sie postawic Alvesowi. Modle sie aby w najblizszym meczu Montoya w koncu zagral i wygryzl na dobre Alvesa ze skladu.
0
Jestem baardzo za ! Bardzo dobry piłkarz
0
Madre słowa. Ale nie mozna wrzucac wszystkich do jednego worka. Co nie zmienia faktu ze niektorzy zachowują sie jak idioci. Najlepszym sposobem jest wylaczenie komentarzy do takiego postu nie jest konieczne tysiac lampionow wystarczy sie pomodlic za jego rodzinę i mysle ze to da więcej
0
Piekne slowa Roury jakos go nigdy nid lubilem jakos specjalnie ale naprawdę wspaniale sie wypowiedział. Wyrazy współczuc dla rodziny i przyjaciół. Spoczywaj w pokoju mistrzu.
2
Dobra wiadomość mam nadzieje ze to poczatek dobrych wiadomości
0
Haha dobry gest Neymara :)
11
ttps://
Bardzo smutne obrazki ale pokazuja jak wielkim czlowiekim byl dla nich Tito i ze Barcelona "to cos wiecej niz klub" :) Forca Tito Visca el Barca !
Jeszcze przesle filmik o Tito i jego calym życiu pokazuje jak ważny byl podczas ery Pepa. Łezka sie w oku kreci. Link na gorze bo komorka to nie komputer :p
0
Hahahha to jest smieszne zjadł banana i juz pisza ludzie zeby zostal w klubie. Boze jaka jest srednia wieku na tej stronie oczywiście nie mowie o wszystkich ale warto poczytac kilkadziesiąt komenatrzy niżej. Przed meczem kazdy na niego plul i chcial aby Montoya zagral. Nie da sie mu odmowic charakteru to w nim cenie ale jesli chodzi o gre to nic sie nie zmienilo.
0
Messi ZM Alves nie ma co go chwalic gral piach moze nie tak jak wcześniej ale nadal slabo. Cesc troche sie obudził mi sie wydaje. Akcja z bananem najlepsza :D Slaby mecz Pedro. A co do Tello to wszedl i w sumie gral jakby to byla 2 liga.
0
Montoya...jak Martino nie odejdzie to Martin napewno....a tak z innej beczki warto zobaczyc dzisiejsze obrony Ter Stegena :) rosnie gwiazda
0
Montoya za Alvesa ewidentnie
5
Montoya od początku !!! Alves niech grzeje ławę
0
Hahah kolejny fan znanych nazwisk.
0
Laporte super jestem za. Jak dla mnie lepszy niz Luiz. Martinez za drogi chociaz w sumie ciężko mi stwierdzic. Courtois to tylko plota po pierwsze Chelsea go nie pusci a po drugie Ter Stegen byłby rezerwowym bramkarzem a to bylo by smieszne. Chciałbym zobaczyć Vidala w Barcelonie. A co do tych spekulacji prasa teraz tym zyje wiec nie ma co tego sluchac
0
Kompany latwy do ściągnięcia ? Prawie niemozliwy do wyjecia z City do tego cena pewnie cos kolo tego co T.Silva
4
Redakcjo wyłączcie komentarze do tego postu. Uszanujmy to co sie dzieje z Tito bo zawsze sie znajdzie idiota ktory napisze cos debilnego. Może przeczytacie i to zrobicie
0
Dalbym do końca sezonu zagrac Monotyi niech sie chłopak ogra trochę bo mozliwe ze za rok bedzie podstawowym graczem. Ja juz z Alvesem sie pożegnalem nie wyobrazam sobie go za rok w Barcelonie. Co do Fabregasa wszyscy wiemy jak potrafi zagrać teraz nie ma motywacji potrzebny trener ktory mu nakopie do dupy i wtedy wróci do swojej dyspozycji. Wiemy kto napewno odejdzie ale Deulofeu powinien zostać w Evertonie jeszcze jeden sezon bo i tak będzie grzał ławe. Chciałbym Vidala i Laporte. Co do napastnika to nie mam zdania. Przykro mi to mówić ale Pedro chyba powinien odejsc. Co do D.Luiza nie potrzebny nam kolejny piłkarz co popełnia błędy jak piłkarz z ekstraklasy. Jest dobry ale nie tak dobry. Lubie Martino wierzyłem w niego ale widać ze przerosło go to wszystko potrzeba nam trenera z doświadczeniem ktory posadzi na ławe Xaviego jak słabo gra a nie ze boi się zareagować.
0
Nie mam slow do tego co napisales
0
Fajnie napisane czekałem na ten artykul :) nie wypowiadam sie co do tych co chce aby sasili nasze szeregi ale wedlug mnie Alves out napewno. Song out i Rafinha powrot. Tello out niech sobie pogra i moze kiedys wróci. Bojan Afellay i Cuenca no na pewno musza odejsc bo nie sa potrzebni.
0
Bardzo sie ciesze. W końcu zarzad nie zawalil
2
Czy na poczatku dobrze slysze Puta Madrid ? :p
0
Po dzisiejszym meczu widac ze D.Luiz nie jest dla nas my i tak mamy za dużo ludzi którzy popelniaja takie bledy
0
Wielkie brawa dla Realu no coz więcej napisac. Wygral w tym meczu lepszy. Mam nadzieje ze następny sezon będzie lepszy
1
Co pierwszego składu :
Bramkarz nowy
Alves out
Pique
Mascherano - cholera no nie wiem potrafi zawalic ale potrafi tez uratowac zespol
Alba
Busi
Iniesta
Xavi to nie to samo ale jeszxze pogra
Neymar (stara sie ale wciąż musi sie rozwijac)
Messi (ma spadek formy i chcecie go sprzedać. .żenada)
Jednego z dwojki Alexis Pedro na sprzedaz i kupic nowego napastnika to jest potrzebne.
Co do Fabregasa nie gra dobrze gra fatalnie ale ma slaby okres nie ma co plakac jeszcze sie obudzi w przyszłym sezonie
Dla Bartry więcej minut bo chlopak jest dobry nie ma co go obwiniac za mecz bo zagral dobrze.
Potrzebny ŚO bo jestesmy w dupie i kogos za Alvesa bo on juz sam wie ze odejdzie. Pomocnik pokroju Reusa czy Vidala bylby idealny. Ale teraz wszystko zalezy od zarzadu i fifa :)
Dumni po wygranej wierni po porazce !
0
Nawet noe wiem czy Messi gra..nie dotyka piłki
1
Wczorajsze wrzutki w kosmos alvesa byly koszmarne. Naprawdę niech nikt juz go nie bronibo gra fatalnie
7
Uwielbiam to gdy Real wygrywa na rm.pl sa wielcy ida po tryplet i wogle jak zawodza sa zerami nienawidzą ich i Ancelotti na cmentarz. Komedia jak komus nudno zapraszam na rm.pl :D
0
Bayern w tym roku to nie ten co rok temu kiedyś gral szybka piłkę nie dalo sie go zatrzymać teraz gra podobnie do nas i mysle ze bylibysmy w stanie go powstrzymać. Zreszta z takim Andresem wszystko jest mozliwe :)))
0
oby bronil jak nasz Pinto :P