2

Nie ma poczatku okna transferowego :p

0

Kross to jest tania opcja mysle ze opiewajaca około 25 mln. To nie jest cena za ktora trzeba dawac pilkarzy. Tym bardziej ze Alexis jest o wiele bardziej wartosciowy nie tylko na boisku ale takze jesli chodzi o cene. Co najmniej 15 mln musieli by nam doplacic.

0

W meczu z Bosnia i Iranem widzialem ze stal często i slabo to wygladalo ale w ostatnim meczu wydawało mi sie ze niezle zapi*****ał :p moim zdaniem jesli druzyna gra dobrze to nie mam pretensji ze malo biega

0

Ale na szczescie to nie ty jesteś trenerem :)

0

Wystawiajac Cuardado na prawej zmarnujemy jego potencjal i nie wiem czy wiesz ale jego cena wzrosla przez mundial. A co do Hummelsa nie wiem co w nim widzisz. Wolny popełniajacy latwe bledy

0

Ej smieszy mnie polowa komentarzy dzieci idzicie sie powiesic. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale Mathieu ktorego cisniecie praktycznie bez powodu bedzie 4 obrońca. Kogo chcecie na rezerwe jak właśnie doświadczonego nie drogiego rudego o mimo wszystko nie o takich zlych umiejętnościach ....wedlug mnie jesli maja w planach kupić kogos dobrego do pierwszego składu to on sie nadaje w 100 % na rezerwe. Wszyscy chca Benatie Godina Mangale ale powiedzcie ktory z nich siadzie na lawe ? Jednego okej byloby super ale wyluzujcie co to rudego

8

Boze jak to sie uda z Pedro to jadę do Barcelony i caluje zarzad po stopach

0

Możemy Suareza wyciągnąć w zimowym okienku

0

Ogólnie rzecz biorac przez to zawieszenie możemy zmiejszyc cenę za Luiza :p tyle ze jak narazie to nie jest pilkarzem i nie moze negocjować

0

Strasznie szkoda Alexisa.......prawdziwy Cule

0

Haha szybki jestes xd

0

Bramka obstawiona na lata. Jesli chodzi o obronę to na lewej mamy spokoj. Jesli chodzi o srodek Mathieu moze byc ale na 4 stopera potrzeba jeszcze jakiegos klasowego obrońcę jak Benatia albo kupić jakiegoś młodego jak Laporte czy Marquinhos ale ogolnie Benatia jest do wyciągnięcia za 40 mln a jest jednym z najlepszych na swiecie. Prawa obrona ja postawilbym na Montoye bo Alves nie odejdzie kazdy to wie. Mascherano z Busim na DP moze Masche wygryzie Sergio. Pomoc mamy dobra ale w przypadku odejścia Xaviego to jestem za Krossem bo jest tani i dobry. Koke nie do wyciagniecia. Jesli chodzi o atak to Neymar i Messi i chciałbym Suareza ale nie kosztem Alexisa tylko Pedro. Sprzedac szrot typu Afellay czy Bojan zarobić na nich kilka mln. Mysle ze stac nas na to bo do cholery jestesmy Barcelona a nie jakas polska druzyna.

0

Jak czytam za kazdym razem o tym ze Bartomeu chce Mathieu to mnie krew zalewa. Wszystko bylo by okej ale wydaje mi sie ze to będzie nasz dlugo oczekiwany transfer obroncy. Jesli oprocz niego zakontraktuja takiego Benatie to Rudy moze siedzieć na ławie

0

Bralbym z zamknietymi oczami tym bardziej ze jest w promicyjnej cenie . Koke przedłużył kontrakt wiec Kross idealnie. Do tego Benatia za 40 mln albo Godin i może może Suarez

0

Oficjalnie: Koke przedluzyl kontrakt z Atletico :)

1

Benatia i Godin do cholery

0

Hahahha

0

Niech ktos mi powie czemu nie walczymy o Benatie ? Jest w tej chwili do wyjecia za 40 mln no cholera jasna. Jak go sprowadza to wtedy rudy z Valenci sie nada na 4 ŚO. Jak juz to zalatwimy to mozna sie skupic na Suarezie lub w przypadku odejscia Alvesa np. Piszczku

0

DIEGO GODIN !!!

1

Dlaczego nie walczymy o Godina niech ktos mi powie

1

Tyle to może za Aguero

1

Ale prawda jest taka ze taki Suarez sie zwróci po sezonie to jest biznes. Gdyby Neymar gral na wyższym poziomie to tez byloby inaczej. Taki Koke teraz kosztuje 60 mln mysle ze jest niesamowity i za rok bedzie kosztowal juz 100mln. Potrzebujemy dwóch srodkowych jeden klasowy za pewnie 30 mln drugi jak na czwartego obronce nie musi byc klasowy i taki Mathieu mysle ze by się sprawdził. Mam nadzieje ze Alves odejdzie za jakieś 15 mln i chciałbym Piszczka na obrone bo to typowy walczak. Cuardado bardzo dobry ale na skrzydlo :) Song out Mascherano za Busiego na pomoc mamy Ivana jesli Xavi odejdzie marzylbym o Koke. Jeśli chodzi o atak to cholernie chce zeby odszedł Pedro nie chce go widzieć w koszulce Barcy . Potrzebujemy jakiegos typowego napastnika jest duzo propozycji ale ja najbardziej chciałbym Reusa lub Suareza. Jesli przyjdzie ten drugi to sie poplacze ze szczęścia lecz jesli nie modle sie zeby zostal w LP zeby nie odszedl do Realu bo wtedy sie zalamie.

0

Za kilka lat w takim Katarze beda graly same gwiazdy ktore zeby wyzywic rodzine odejda od klubów i pograja w słabej lidze za 10 mln

1

Wszyscy mowia ze odchodzi trzech kapitanow ale Puyol nie odszedl tylko skonczyl kariere u nas i teraz będzie wazna częścią zespolu może nie na boisku ale poza nim. Valdes to inna bajka bo zdecydowal sie odejsc juz dawno temu ale ten sezon pokazal ze chcial sie pozegnac w pieknym stylu. Xavi zawsze bedzie naszym ekspertem od murawy itp :D mysle ze poprostu zrozumiał ze nie bedzie odgrywal waznej roli w zespole a ze wzgledu na swoj wiek chce grać do konca a nie juz tylko siedzieć na ławie. Z reprezentacja konczy przygode po mundialu ale chce grać w klubie wiec w pelni rozumiem jego decyzję. Mysle ze po zakończeniu kariery wróci do nas i przejmie stery w zarzadzie :p ta era sie konczy wlasnie teraz era ktora kochalismy. Ale teraz zacznie sie nowa era trzeba wierzyc kiedys takim Puyolem bedzie Bartra Valdesem Ter Stegen a Xavim Rakitic. Trzeba wierzyć. Co do Fabregasa to porywnywac go do trzech panow wyzej jest nie na miejscu. Byl dobry ale nigdy tego nie pokazał w Barcelonie. Mysle ze jego odejscie to dobry krok mamy teraz swiezego Ivana. VEB

0

Tyle ze Zubi chce go na PO a nie na skrzydło. .....

0

Sprzedać nie wypozyczac. Jeśli dostaniemy 10 mln albo nawet 12 za niego bede bardzo sie cieszyl bo to dobra cena. Nie ma co porównywać do Moraty bo moze i jest drewnem ale strzelil podobna ilosc goli do Neymara wiec tez cena wzrosla. I gral tez wiecej od Tello. Pokladalem w nim wielkie nadzieje ale nie dostal szansy a wedlug mnie teraz juz za pozno bo mamy Messiego Neya Alexisa moze Pedro odejdzie Deulofeu i mam nadzieje ze przyjdzie ktos porządny typu Reus czy Suarez (oczywiście to tylko przyklad ) wiec Tello nic nie zagra

0

wies ze jest takie cos jak kapitan ? ktos kto wydrze ryja. zobacz kto to robil przez ostatnie lata. Valdes Puyol Xavi a ich nie bedze

0

I po co puscili teraz Fabregasa ?

3

Potrzeba więcej czasu bo więcej piłkarzy do ocenienia

3

Za Pedro tak. Za Sancheza none

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?