Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Boze a my chcieliśmy tego drewniaka z City za 80 mln. Dziękuję szejki ze go nie wzieliscie.
1
Facet ma racje co do świętych krów. Zmarnowalismy wielki potencjał. Ale cieszy mnie to ze odchodzi bo ma szanse byc kims wiecej niż wiecznym rezerwowym. Mam nadzieje ze dostaniemy przynajmniej 15 mln. Dos Santos odszedl Cuenka odszedl Tello odejdzie potem szrot Bojan. Suarez jest Rakitic jest atak pomoc obstawiona o ile Xavi zostanie. Zubi czas na obrone :))
0
Haha dziecko zejdz z komputera. Jasnowidz sie znalazł w futbolu wszystko jest mozliwe. Kto by sie spodziewał ze Kostaryka bedzie w 1/4 ?
0
Przepraszam za pytanie ale czemu nie ma oceny Alvesa ? Nie gral ? Bo nie oglądałem meczu
0
Marny grajek Alexis :) ty pewnie jestes fanem wielkiego talentu Pedrrrrrrrrrrrito
0
Na poprawe humoru zapraszam na realmadryt.pl o przeczytać komentarz typu Benzema > Suarez
0
W końcu ktoś z jajami
3
Ciesze sie w cholere. Mam nadzieje ze Abi wroci po karierze do nas.
1
Napewno wiecej pożytku niz w ataku. Ale jesli on i Martin maja byc obrońcami to Montoya pierwszy skład ewidentnie. A Alvesa sprzedac
0
Marze o tym aby Caurdado zastapil Alvesa
0
Na pewno to ściema z 90 mln. Uwierzcie mi ze klub ma kase na obrońców nie wierze ze wydaja wszystko na niego a obrońców nie kupia. Zobaczycie
1
Mimo wszystko nalezy mu sie szacunek i powinnismy uszanowac jego wole
0
Bo Marca tak mowi ? Luiz tez byl oficjalnie w Barcelonie a poszedl do Psg. A inna sprawa ze Kroos wcale nie jest lepszy od Ivana. Tyle w temacie.
0
Ogólnie fajne pomysły. Szkoda ze Enrique tego nie widzi
6
Trzeba go wyciągnąć
0
To jest chore ze Pedro nie jest na sprzedaż. Mam nadzieje ze jak zostanie i będzie gral piach to kibice pokaza gdzie jego miejsce
0
Haha bol dupy ze Barcelona sie sprzedala :D a potem gimbusy chcą Suareza bez sponsorow to moze kupimy Mathieu i koniec transferów :)) wiec dzieci idzcie spac
0
Cos czuje ze Puyol maczal w tym Łapy :D
0
No i zajebiście
0
Dzięki Viktor
0
Dałbym mu szanse.
0
Jakby sie nie godzil napewno dawal by znaki do odejscia a jak widać jest zadowolony ze swojej roli w zespole
1
Hahahahah to jest jakis zart ? Drewniak za zajebistego gracza ? Nie no chyba nie wytrzymam
1
Szkoda ze Godin blisko Chelsea a nie nas..
0
Kawalarz
1
Fajny pomysł brawo
0
Dokładnie. Smieszy mnie to jaranie sie piłkarzami przez jeden mecz. Tak samo Balotelli na ME super gral a tak to gra piach
5
Wypad
3
Pierwsza oferta która nie obraża Alexisa. Ale skoro Higuain jest wart 70 mln to Alexis 100. Mam nadzieje ze zostanie
9
Idz spać za rok egzamin gimnazjalny