1

Jak Douglasowi nie pojdzie to nie mamy PO. Cholera widać ze trener ma jaja jak cholera podoba mi sie sklad na taki liczyłem przyznam ale licze na wejscie w drugiej polowie Sandro lub Munira za Pedrrrito

1

Ciezko przeczytac artykul

0

Jutro chciałbym taki skład: bramka Bravo niech gra bo zasługuje Montoya za slabego Alvesa Pique i Bartra ktory musi grac i Alba. Na DM modle sie o Masche Lucho w końcu musi mu dac szanse. Pomoc biorac pod uwagę ze Rakitic by nie wyzdrowial to Iniesta i Rafinha od pierwszej a atak Messi Munir i Sandro biorac pod uwage ze Neymar takze by pauzowal ale jak będzie zdrowy to niech rozegra 90 min

0

Ty tak serio czy troll ?

0

Dobrze ze tak słaby mecz jest dzis a nie w la liga. ..mam nadzieje ze sie obudza bo zaraz kimne przed telewizorem

0

Podoba mi sie gra ładny gol ale serio Roberto tylko zajmuje miejsce na boisku

0

Super sklad szansa dla mlodych jestem zachwycony

0

Dobry sklad ale dałbym szansę Douglasowi

0

W bramce licze na Ter Stegena , obrona od prawej dalbym szanse Douglasowi Piqet i Bartra a po lewej chciałbym Adriano. Na dm licze na Sampera a pomoc napewno Xavi i Rakitic lub Rafinha choc nie wiem czy to nie ta sama pozycja szczerze to nie wiem nie pamiętam :) atak na pewno Messi i Neymar i w sumie cieszy nieobecnosc Pedro bo szansa dla Munira. A ktos wie dlaczego nie ma Montoyi ? Bo Masche pewnie z ostroznosci po ostatnim upadku a Busi z Alba pewnie odpoczywają. Licze na ten sklad

0

Ter Stegen Montoya Pique Bartra Adriano Masche Rakitic Xavi Neymar Messi Munir sklad na dzis wymarzony. Mocny a zarazem dajacy szanse innym :)

1

Haha zwyciestwo z ogórkami i juz zachwyt :v nie zagrali wcale dobrego meczu bo popelniali duzo błędów i to ze strzelili 5 bramek zespolowi który wogle nie uczestniczyl w meczu to zaden wyczyn. Po wczorajszym meczu Liverpoolu uwazam ze Real strzeli jeszcze 1000 bramek z samej fazie grupowej xd bo rywale to zwykle słabiaki nie to co my. Ale zeby byc najlepszym trzeba pokonac najlepszych. VeB

1

Oby nie doradzil mu odejscia..ale w sumie bym sie nie zdziwil bo chlopak poprostu bie jest doceniany

1

Hahahah genialne xd

1

Licze na Montoye lub Douglasa

0

Trzeba miec wielkiego farta zeby zobaczyc jakiegoś piłkarza. Ja bylem na Camp Nou rok temu i podczas zwiedzania mialem okazje na żywo zobaczyć Tello co przewodnik okreslil jako cud.

0

Ktos wie co sie stalo z Bartra :) ?

0

Bez przesady...

1

Suarez debiutuje od pierwszej minuty i strzela dwa gole jednego Messi i jednego Neymar a z tamtej strony jednego Chicharito. Byloby to spelnieniem marzeń ;)

1

Dziękujemy Xavi. Jeszcze nie raz uratuje nam dupe zobaczycie

8

Fajnie ze strony trenera :) mimo wszysto licze na Ter Stegena w bramce

3

Khedira z kontuzja lawka Realu znowu sie skrócila. VeB

0

Wydaje mi sie ze Cholo odrzucil to zaproszenie bo nie wierze ze go nie zaprosili. Brakuje Brendana Rodgersa. A ci co mowia gdzie jest Van Gaal to niech sie puknie w czolo xd

4

Nie ma co jarac sie Zlatanem. Messi czy Ronaldo w lidze francuskiej mieli by pewnie po 50 goli. Mimo wszystko ma talent szkoda ze nie wyszlo mu w Barcelonie

1

Na oficjalnej stronie podano komunikat

0

Messi ma kontuzje i wyleczenie zajmie tydzien ale przypominam ze teraz graja reprezentacje i Messiemu wyjdzie na dobre to ze sie wykuruje na mecz ktory jest dopiero 13 września :) Visca el Barca

0

Alba za Adriano Xavi za Rafinhe i Bartra za Pique i lecimy. Xavi ze wzgeldu na to zeby sobie tez pogral

6

Fajnie sie czyta. Inteligentny facet z Javiera :)

0

Dzis dalbym szanse Xaviemu bo tez powinien zagrac kilka meczy. A w ataku do powrotu Suareza chciałbym zobaczyc Munira a w przypadku nieobecności Neymara dac szanse Pedro moze blysnie

0

Rocznik 95 jesli dobrze pamietam to kilka fni temu mial 19 albo bedzie mial 19

0

Nie można pozwolic aby ktoś zabrał nam taka perłe. Beda z niego ludzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?