Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak Douglasowi nie pojdzie to nie mamy PO. Cholera widać ze trener ma jaja jak cholera podoba mi sie sklad na taki liczyłem przyznam ale licze na wejscie w drugiej polowie Sandro lub Munira za Pedrrrito
1
Ciezko przeczytac artykul
0
Jutro chciałbym taki skład: bramka Bravo niech gra bo zasługuje Montoya za slabego Alvesa Pique i Bartra ktory musi grac i Alba. Na DM modle sie o Masche Lucho w końcu musi mu dac szanse. Pomoc biorac pod uwagę ze Rakitic by nie wyzdrowial to Iniesta i Rafinha od pierwszej a atak Messi Munir i Sandro biorac pod uwage ze Neymar takze by pauzowal ale jak będzie zdrowy to niech rozegra 90 min
0
Ty tak serio czy troll ?
0
Dobrze ze tak słaby mecz jest dzis a nie w la liga. ..mam nadzieje ze sie obudza bo zaraz kimne przed telewizorem
0
Podoba mi sie gra ładny gol ale serio Roberto tylko zajmuje miejsce na boisku
0
Super sklad szansa dla mlodych jestem zachwycony
0
Dobry sklad ale dałbym szansę Douglasowi
0
W bramce licze na Ter Stegena , obrona od prawej dalbym szanse Douglasowi Piqet i Bartra a po lewej chciałbym Adriano. Na dm licze na Sampera a pomoc napewno Xavi i Rakitic lub Rafinha choc nie wiem czy to nie ta sama pozycja szczerze to nie wiem nie pamiętam :) atak na pewno Messi i Neymar i w sumie cieszy nieobecnosc Pedro bo szansa dla Munira. A ktos wie dlaczego nie ma Montoyi ? Bo Masche pewnie z ostroznosci po ostatnim upadku a Busi z Alba pewnie odpoczywają. Licze na ten sklad
0
Ter Stegen Montoya Pique Bartra Adriano Masche Rakitic Xavi Neymar Messi Munir sklad na dzis wymarzony. Mocny a zarazem dajacy szanse innym :)
1
Haha zwyciestwo z ogórkami i juz zachwyt :v nie zagrali wcale dobrego meczu bo popelniali duzo błędów i to ze strzelili 5 bramek zespolowi który wogle nie uczestniczyl w meczu to zaden wyczyn. Po wczorajszym meczu Liverpoolu uwazam ze Real strzeli jeszcze 1000 bramek z samej fazie grupowej xd bo rywale to zwykle słabiaki nie to co my. Ale zeby byc najlepszym trzeba pokonac najlepszych. VeB
1
Oby nie doradzil mu odejscia..ale w sumie bym sie nie zdziwil bo chlopak poprostu bie jest doceniany
1
Hahahah genialne xd
1
Licze na Montoye lub Douglasa
0
Trzeba miec wielkiego farta zeby zobaczyc jakiegoś piłkarza. Ja bylem na Camp Nou rok temu i podczas zwiedzania mialem okazje na żywo zobaczyć Tello co przewodnik okreslil jako cud.
0
Ktos wie co sie stalo z Bartra :) ?
0
Bez przesady...
1
Suarez debiutuje od pierwszej minuty i strzela dwa gole jednego Messi i jednego Neymar a z tamtej strony jednego Chicharito. Byloby to spelnieniem marzeń ;)
1
Dziękujemy Xavi. Jeszcze nie raz uratuje nam dupe zobaczycie
8
Fajnie ze strony trenera :) mimo wszysto licze na Ter Stegena w bramce
3
Khedira z kontuzja lawka Realu znowu sie skrócila. VeB
0
Wydaje mi sie ze Cholo odrzucil to zaproszenie bo nie wierze ze go nie zaprosili. Brakuje Brendana Rodgersa. A ci co mowia gdzie jest Van Gaal to niech sie puknie w czolo xd
4
Nie ma co jarac sie Zlatanem. Messi czy Ronaldo w lidze francuskiej mieli by pewnie po 50 goli. Mimo wszystko ma talent szkoda ze nie wyszlo mu w Barcelonie
1
Na oficjalnej stronie podano komunikat
0
Messi ma kontuzje i wyleczenie zajmie tydzien ale przypominam ze teraz graja reprezentacje i Messiemu wyjdzie na dobre to ze sie wykuruje na mecz ktory jest dopiero 13 września :) Visca el Barca
0
Alba za Adriano Xavi za Rafinhe i Bartra za Pique i lecimy. Xavi ze wzgeldu na to zeby sobie tez pogral
6
Fajnie sie czyta. Inteligentny facet z Javiera :)
0
Dzis dalbym szanse Xaviemu bo tez powinien zagrac kilka meczy. A w ataku do powrotu Suareza chciałbym zobaczyc Munira a w przypadku nieobecności Neymara dac szanse Pedro moze blysnie
0
Rocznik 95 jesli dobrze pamietam to kilka fni temu mial 19 albo bedzie mial 19
0
Nie można pozwolic aby ktoś zabrał nam taka perłe. Beda z niego ludzie