Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dziękujemy Enrique. Sory ale taka prawda nie mam słów zero pomysłu na gre ciagle to samo. To jest po prostu nudne.
1
Poprawiles humor xd
0
Idz spac trollu. Banik dla pana
2
Pedro dzis jak co mecz jak magik zniknie
0
0
Brawo Celta. Przypominam ze to nasz najsilnieszy skład
0
Nie.moge patrzec na alvesa
0
Nie zmienie co to do trenera. Kolejny bez jaj ktory nie posadzi na ławie Busquetsa. Przez niego stracimy Bartre i Montoye. Nie postawi sie Messiemu i Suarez skrzydło czyli 70 mln zmarnowane. Juz wolalem Martino on mial jakis pomysl ale nie dano mu szansy. Tu potrzeba kogos z jajami jak Mourinho. On by takiego Busquetsa oplul jakby sie stawiał. Ale coz dalej grajmy piach z Masche na ŚO Suarezem na skrzydle itp itd. Żenada. Chciałbym zeby wróciła stara Barcelona ale powoli trace nadzieje. Kocham ten klub i smutno jak patrze co sie dzieje...
0
To jest drugi Messi...
0
Adama to taki typowy nieoszlifowany diament. Beda z niego ludzie.
4
Po tym meczu jedno jest pewne. Montoya musi odejsc niech udowodni ze byl wart więcej niz trybuny...
0
Życzę mu szczęścia dobrze ze w końcu jest szczęśliwy
0
Pique nie nadaje się do tarcia chrzanu
0
....tragedia...
1
Jak zacząłem czytac tytul myslalem ze pisze brak Messiego na liscie powolanych na mecz z Realem
0
Co do wczorajszego meczu to bardzo ladna gra jedynie Pique padaka za niego Mathieu w GD Alves brak slow ale nie ma nikogo innego bo Montoya nie ograny niestety Pedro brak slow ale wraca Suarez i reszta na swoim poziomie. Oprocz Mascherano. Idealny przykład osoby która wykorzystała dana mu szanse
0
Najlepszy sklad tylko zapomniałeś o bramce :) tam ewidentnie Bravo
1
Busi dziś nie zasnie po meczu Masche :)
0
Alves żenada.....
0
To zwieksza szanse na Suareza od 1 min
0
Wszyscy mowili ze Liverpool zarobił na tym transferze ale wystarczy spojrzeć teraz jak wyglada druzyna The Reds. Kibicowalem im trochę w tym sezonie i nadal kibicuje wiem ze dopiero październik i zalosne wyciągać teraz wnioski ale wg mnie bez Suareza nic nie ugraja niestety.
2
W takie gry nie gra sie dla grafiki tylko grywalnosci a fifa ma ja bardzo dobra. Model gry w pesie zawsze byl sztuczny
1
Tak strasznie lubię tego chłopaka. ..strasznie na niego licze kiedys bedzie wielki
5
Jaranie sie ogorkami. Pierwszy powazny mecz i wychodzi wszystko jak gramy co sie zmienilo.
0
Messi świetnie
3
Bartra znowu trybuny...uciekaj z stąd chłopie
17
Mysle ze ta cała presja z niestraceniem bramki jest niezdrowa. Juz widze ten ból po pierwszej straconej bramce. Pewnie madryckie media napisza ze to koniec nowej Barcelony :D
2
Po prostu niektórzy szanuja człowieka a Abidal byl wyjątkowy. Dlatego duzo ludzi go wspomina i Tęskni
0
Powinni o takich osobach jak Abi czy Puyol zrobic film bo naprawdę są to osoby które ucza życia. Dwóch najwspanialszych ludzi w histori futbolu.
0
Widac że nie widziałeś mistrzostw świata :)