2

Dziękujemy Enrique. Sory ale taka prawda nie mam słów zero pomysłu na gre ciagle to samo. To jest po prostu nudne.

1

Poprawiles humor xd

0

Idz spac trollu. Banik dla pana

2

Pedro dzis jak co mecz jak magik zniknie

0

0

Brawo Celta. Przypominam ze to nasz najsilnieszy skład

0

Nie.moge patrzec na alvesa

0

Nie zmienie co to do trenera. Kolejny bez jaj ktory nie posadzi na ławie Busquetsa. Przez niego stracimy Bartre i Montoye. Nie postawi sie Messiemu i Suarez skrzydło czyli 70 mln zmarnowane. Juz wolalem Martino on mial jakis pomysl ale nie dano mu szansy. Tu potrzeba kogos z jajami jak Mourinho. On by takiego Busquetsa oplul jakby sie stawiał. Ale coz dalej grajmy piach z Masche na ŚO Suarezem na skrzydle itp itd. Żenada. Chciałbym zeby wróciła stara Barcelona ale powoli trace nadzieje. Kocham ten klub i smutno jak patrze co sie dzieje...

0

To jest drugi Messi...

0

Adama to taki typowy nieoszlifowany diament. Beda z niego ludzie.

4

Po tym meczu jedno jest pewne. Montoya musi odejsc niech udowodni ze byl wart więcej niz trybuny...

0

Życzę mu szczęścia dobrze ze w końcu jest szczęśliwy

0

Pique nie nadaje się do tarcia chrzanu

0

....tragedia...

1

Jak zacząłem czytac tytul myslalem ze pisze brak Messiego na liscie powolanych na mecz z Realem

0

Co do wczorajszego meczu to bardzo ladna gra jedynie Pique padaka za niego Mathieu w GD Alves brak slow ale nie ma nikogo innego bo Montoya nie ograny niestety Pedro brak slow ale wraca Suarez i reszta na swoim poziomie. Oprocz Mascherano. Idealny przykład osoby która wykorzystała dana mu szanse

0

Najlepszy sklad tylko zapomniałeś o bramce :) tam ewidentnie Bravo

1

Busi dziś nie zasnie po meczu Masche :)

0

Alves żenada.....

0

To zwieksza szanse na Suareza od 1 min

0

Wszyscy mowili ze Liverpool zarobił na tym transferze ale wystarczy spojrzeć teraz jak wyglada druzyna The Reds. Kibicowalem im trochę w tym sezonie i nadal kibicuje wiem ze dopiero październik i zalosne wyciągać teraz wnioski ale wg mnie bez Suareza nic nie ugraja niestety.

2

W takie gry nie gra sie dla grafiki tylko grywalnosci a fifa ma ja bardzo dobra. Model gry w pesie zawsze byl sztuczny

1

Tak strasznie lubię tego chłopaka. ..strasznie na niego licze kiedys bedzie wielki

5

Jaranie sie ogorkami. Pierwszy powazny mecz i wychodzi wszystko jak gramy co sie zmienilo.

0

Messi świetnie

3

Bartra znowu trybuny...uciekaj z stąd chłopie

17

Mysle ze ta cała presja z niestraceniem bramki jest niezdrowa. Juz widze ten ból po pierwszej straconej bramce. Pewnie madryckie media napisza ze to koniec nowej Barcelony :D

2

Po prostu niektórzy szanuja człowieka a Abidal byl wyjątkowy. Dlatego duzo ludzi go wspomina i Tęskni

0

Powinni o takich osobach jak Abi czy Puyol zrobic film bo naprawdę są to osoby które ucza życia. Dwóch najwspanialszych ludzi w histori futbolu.

0

Widac że nie widziałeś mistrzostw świata :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?