0

http://m.onet.pl/sport/pilka-nozna/anglia,r38tc
Wybacz ze Onet ale nie chciało mi sie dalej szukać ja czytałem to na devilpage.pl

0

Tak sie zastanawiam nad tym co musi zrobić Messi w jednym meczu aby dostać ocenę 10. Gdyby inny piłkarz zrobił to co on w jakimś meczu dostałby maxa.

0

Szkoda ze nie bedzie narazie z nami ale myśle ze po zmianie zarządu on tez wróci :) VeB

0

MU zarabia podajże 100 mln rocznie od Adidasa

1

To wtedy ty nam zapłacisz za Pogbe Reusa Verratiego Mate Danilo i kogo tam jeszcze chcecie tak ? Ludzie zejdźcie na ziemie. Skończyły sie czasy gdzie ludzie sami płacili za to by grać w Barcelonie. Teraz liczy sie tylko kasa a niestety bez niej nie osiągniemy nic...

1

Ale nie bierze tej kasy za bycie Douglasem tylko jest świetnym młodym piłkarzem i mam nadzieje ze za kilka lat bedzie najlepszy na swojej pozycji

0

Cieszy powrót przede wszystkim Vermy bardzo na niego liczę... Nurtuje mnie jedno pytanie . Ciekawe jak traktują inni pilkarZe Douglasa nie chodzi mi ze sie z niego śmieją tylko jak na niego patrzą. Jest slabiakiem o wiele słabszym od tych z Barcy B a gra w pierwszej drużynie . No moze nie gra ale jest .

1

Moi drodzy wiem ze lubicie sie pośmiać z tego co piszą na rm.pl ale to jest najlepsze:
"Statystyki po 23 kolejkach
Messi dogonil Ronaldo do 2 goli ale to nie prawda, bo Messi ma 9 goli z karnych czyli 26-9 = 15, a Ronaldo jeden czyli 28-1 = 27. Dalej Messi ma 13 asyst ale 11 z nich to rzuty rozne a 2 to takie gdzie strzelal z nie wypracowanej pozycji i bramkarz odbil przed siebie pile, a cris 10 asyst, ktore Messi by strzelal wiec 27+10 = 37. Dodatkowo okradziono go z 7 karnych m.in 2 z Atlético gdy bylo 0-0 czyli 37+7 =44
Ronaldo - 44 gole
Messi - 15
Za 2 mecze rekord 50 goli peknie"

0

W samej lidze Messi ma 2 a Ronaldo 8

92

Hahahahaha komentarz na rm.pl
Gdyby w tym meczu nie grał Messi Neymar i Suarez to byłby remis wiec nie ma sie czym jarac

3

Bardzo słabe.

2

Zobaczcie jaka jest różnica gdy sie ma fajnych komentatorów ;) aż sie chce słuchać tych dwoch panów, czasem pieprzą wiadomo ale ogólnie bardzo pozytywnie

0

Poplakalem sie jak zobaczyłem tego gola. Moze to nie to co Ronney z City ale i tak dyszka obowiozkowo

0

28 do 26 dla Ronaldo

0

No i mamy hat tricka tak jak wszyscy chcieli teraz jeszcze zapraszam Suareza na boisko

0

Jest bardzo solidnym zmiennikiem i co najlepsze godzi sie na bycie rezerwowym

0

Daruj se chlopie

0

Darujcie se ze szkoda ze nie pózniej te składy nie każdy tak jak wy siedzicie ciagle na kompie i płaczecie

0

Tak wiem już zerknąłem na powołanych

13

Jeśli chodzi o Puchar króla to nie przyciąga on wielu kibiców. Jestem pewny ze na mecz z City przekroczymy 85 tys

0

Munir niepowołany mój błąd :)

0

Dzis liczę na grę Bartry w pierwszym składzie z Adriano na lewej i Montoya na prawej. Odkąd zamknęło sie okienko znowu tylko wacha trybuny wiec dzis jest idealny moment zeby dać mu szanse. W pomocy chciałbym zobaczyć od początku Rafinhe i Rakitica a w ataku zamiast Neymara dzis Pedro od początku. Chciałbym zeby tak w 70 min wszedł Munir

0

Dokładnie myśle tak samo. Trzeba przyznać ze Lucho chyba potrafi sobie poradzić z piłkarzami wiec on by takiego Deulofeu szybko naprostowal.

0

On różni sie od Jeffrena np ze jie nękają go kontuzje jest bardzo dobrym piłkarzem ale strasznym dzieciakiem .. Pamiętajcie o tym ze gdy wróci do Barcelony z wypożyczenia to wtedy Lucho i inni piłkarze naucza go pokory . A jeśli nie to sie z nim pożegnają

1

Ja także dostałem bana jakiś czas temu bo napisałem trollowi obrażającemu nasz klub zeby poszedł spać . Czasem lepiej nic nie pisac

0

Ja nba2k15 ale na ps4

2

Naoglądałem sie The Walking Dead i grypa złe mi sie kojarzy :D

0

Jak dla mnie faworytami są Chelsea Barcelona w tej formie i mimo wszystko Real. Chelsea jest strasznie silne naprawdę maja świetny skład ale możemy z nimi wygrać jeśli cała drużyna bedzie w dobrej formie. Real nie bedzie miał dołku cały czas i myśle ze maja szanse . Jest jeszcze Bayern i Atletico ale To nie ten Bayern sprzed 2 lat. A Atleti zawsze moze nas zaskoczyć

0

Pique jest jednym z tych piłkarzy z którym poszedłbym na browara nie tylko ze względu na to ze jest naszym piłkarzem. Super gość jak dla mnie on i Fabs to takich dwoch jajcarzy.

0

Nie rozumiem dlaczego miałoby tak byc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?