1

O ile wiem to Pogba nie jest defensywnym a mamy Mache który ma swoje lata

0

Szczerze to bardzo chciałbym sie zdziwić :) bardzo lubię Borrusie ale uważam ze nie maja szans nawet na LE. Chyba ze wygrają w tym sezonie LM ;)

6

Reus i tak nie zagra w LM

0

Widzę ze coraz więcej osób ma problem ze w artykułach poruszane są tematy Realu czy innych meczy nie związane z Barca. Jak komuś nie pasuje to naprawde nie musi siedzieć na tej stronie ... Uważam ze to jest wlasnie plus tej strony ze wchodząc można podyskutować i dowiedzieć sie jak kto gra i kto co uważa. Wiadomo ze 100 komentarzy ze Cristiano trafił w mur jest nie na miejscu ale no usuwanie takich komentarzy juz należy do administratorów :)

0

Zgadzam sie w 100% ale dodałbym jeszcze świetna grę Isco. Nie był dzis widoczny jak w poprzednich meczach ale tylko on robił różnice na boisku

2

Jestes za Realem i kilka razy widziałem jak sie wypowiadasz i nie jestes głupi. Ale nie miej wontow ze na naszej stronie są osoby które nie są za Barca tylko poprostu nienawidzą Realu bo na twojej stronie można by otworzyć kabaret podczas lub po meczAch. Z całym szacunkiem do tych prawdziwych kibiców

0

Co do meczu Realu. Nuda nuda nuda Schalke jak IV ligowiec. To co piszą na onecie to jest śmiech na sali naprawde ... Krol Cristiano powrócił po golu i ....byciu niewidzialnym .

0

No i po meczu gratuluje Realowi wejścia do 1/4 mam nadzieje ze trafia następnym razem na godnego rywala a nie drużyne nie umiejąca kopnąć piłkę :)

3

Poprzeczka ratuje Madryt przed kompromitacja

0

No ładnie gra ale nie przesadzajmy xd jest w top 15 ale daleko mu jeszcze do wielu

0

Cały Real gra słabo wiec on tez. Nic nie pokazali jeszcze oprócz ładnej asysty Carvajala i bardzo dobrej gry Isco

2

Myśle ze Legia lepiej by sobie poradziła z Realem niż Schalke. To jest komedia a nie mecz Real w formie juz by miał z 7 0 . Jeden gol z takim mizernym rywalem pokazuje brak formy

1

Często można tu spotkać kibiców Realu z którymi można normalnie podyskutować. Pewnie mówisz o hala 12 dzieciach ale oni są wszędzie

3

Zwykły zwód zakończony strata

8

Nie wiem co Schalke robi w LM .... Śmiech na sali ich każde zagranie ... A hala dzieci juz cieszą sie ze koniec kryzysu

0

Po co z nim dyskutujecie chłopak ma 12 lat i dostanie bana a wy sie irytujecie

2

Pomimo prowadzenia Realu i widocznej dominacji Królewskich to ..... Schalke jest takie słabe ze aż mi żal patrzeć naprawde....a w grze Realu nie widzę żadnej magi poprostu Schalke jest to drużyna która jest w LM tylko dlatego ze Bundesliga jest taka słaba...

0

Hahaha Ronaldo mógł sie jeszcze pokręcić haha

1

Ronaldo sie bawi w Suareza

1

Tak sie przegrywa mecze z Realem

0

Ciekawe jak sprzedają sie te różowe koszulki c:

1

To ty wyjdź jak ci nie pasuje .

0

Dla tych co piszą ze pisanie o meczu Realu i innych meczów nie powinno sie pojawić tutaj bo to strona o Barcelonie to niech idą spać. Ta strona jest wlasnie taka wspaniała ze wszyscy wymieniają sie opiniami i ja nie mając dostępu do streama zawsze wejdę w komentarze i juz wiem ze Suarez nie strzelił 100 :D

0

O tak. Pamietam jak strzelił nam gola w rewanżu z Arsenalem a pózniej Messi wyjaśnił strzelając 4 gole

0

HAHAHHA przeczytałem Bendtner i myślałem ze sie ssikam ze śmiechu xd a jeśli to jest karta przetargowa Bartomeu to naprawde jest naiwny

2

Pamietam jak sędzia okradł Anglikow z gola w meczu z Niemcami po strzale Lamparda w 2010 roku. Jakby uznali ciekawe jakby sie to potoczyło ;)

0

Napewno Barca podchodzi do dwumeczu jako duży faworyt ale wiemy jakie piłka lubi platac niespodzianki wiec nie lekceważyłbym City. Aczkolwiek Enrique nie jest trenerem który zasiada na laurach :) wiec liczę w pierwszym meczu na gole naszego trio :) Suarez wraca na stare śmieci wiec mam nadzieje ze właduje angielskiej drużynie jakas ładna brameczke

0

Boże co ja bym dał za taki doping na camo nou przecież to jest niemożliwe

0

no no ławka Chelsea robi wrazenie

0

http://hdmecze.com/channel1.php
bardzo dobry link po polsku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?