Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique jest jednym z tych piłkarzy z którym poszedłbym na browara nie tylko ze względu na to ze jest naszym piłkarzem. Super gość jak dla mnie on i Fabs to takich dwoch jajcarzy.
0
Nie rozumiem dlaczego miałoby tak byc
1
Banik dla ciebie :)))))))
0
Żałosne nieśmieszne nudne dziecinne
8
Messi oddał karnego czy to jest prawdziwa przyjaźń ? :D
1
No i Neymar udowodnił ze jest to mecz do zmiany :)))
0
Dałbym strzelić karnego Suarezowi serio !!!
5
HAHAHHA komentatorzy błysnęli wiedza
1
Ten uśmiech Enrique chyba uśmiechem tygodnia XDDD
0
O jakim piłkarzu przed chwila mówili komentatorzy bo nie dosłyszałem ?
0
Boże Masche te wślizgi miód malina
0
Jak dla mnie Neymar dzis do zmiany bardzo słaby mecz w jego wykonaniu . Zreszta to już drugi mecz lecz ten o wiele gorszy niż poprzedni
1
HAHAHHA barca zawsze odpowiada w minute
0
Puścił bramkę jakby grał na wife
0
No to dupa jak naraZie
0
Lepiej bym chyba tego nie ujął :D
0
Gdybym tylko mógł to bym naskarżył TVP na tych komentatorów . Naprawdę nie da sie ich słuchać masakra jakas
6
Alba motorek w dupie :D
0
Ty tak serio czy udajesz ?
0
Dokładnie :) nie da sie ich słuchać
0
Czy jest jakiś program na nc+ który transmituje ten mecz oprócz TVP sport ?
4
Naprawdę już to nie jest śmieszne
2
Daj se spokój serio....
1
Hahah Red card.
0
Brawo Luis dawno komuś sie tak nie należało jak tobie
0
Śmiesza mnie komentarze ze Suarez słaby strzał był bardzo dobry porostu bramkarz pokazał klase
0
Byl 3 lata mlodzszy
0
Nie ma co płakac narazie ... 7 min dopiero minęło... Jak narazie tylko Alba mnie martwi
0
Skoro ty tak uważasz to tak bedzie :)
0
Dobrze ze Mathieu gra bo Masche bez formy Lucho pomyślał :) tylko zwycięstwo Barcelono !!!!!