0

Pique jest jednym z tych piłkarzy z którym poszedłbym na browara nie tylko ze względu na to ze jest naszym piłkarzem. Super gość jak dla mnie on i Fabs to takich dwoch jajcarzy.

0

Nie rozumiem dlaczego miałoby tak byc

1

Banik dla ciebie :)))))))

0

Żałosne nieśmieszne nudne dziecinne

8

Messi oddał karnego czy to jest prawdziwa przyjaźń ? :D

1

No i Neymar udowodnił ze jest to mecz do zmiany :)))

0

Dałbym strzelić karnego Suarezowi serio !!!

5

HAHAHHA komentatorzy błysnęli wiedza

1

Ten uśmiech Enrique chyba uśmiechem tygodnia XDDD

0

O jakim piłkarzu przed chwila mówili komentatorzy bo nie dosłyszałem ?

0

Boże Masche te wślizgi miód malina

0

Jak dla mnie Neymar dzis do zmiany bardzo słaby mecz w jego wykonaniu . Zreszta to już drugi mecz lecz ten o wiele gorszy niż poprzedni

1

HAHAHHA barca zawsze odpowiada w minute

0

Puścił bramkę jakby grał na wife

0

No to dupa jak naraZie

0

Lepiej bym chyba tego nie ujął :D

0

Gdybym tylko mógł to bym naskarżył TVP na tych komentatorów . Naprawdę nie da sie ich słuchać masakra jakas

6

Alba motorek w dupie :D

0

Ty tak serio czy udajesz ?

0

Dokładnie :) nie da sie ich słuchać

0

Czy jest jakiś program na nc+ który transmituje ten mecz oprócz TVP sport ?

4

Naprawdę już to nie jest śmieszne

2

Daj se spokój serio....

1

Hahah Red card.

0

Brawo Luis dawno komuś sie tak nie należało jak tobie

0

Śmiesza mnie komentarze ze Suarez słaby strzał był bardzo dobry porostu bramkarz pokazał klase

0

Byl 3 lata mlodzszy

0

Nie ma co płakac narazie ... 7 min dopiero minęło... Jak narazie tylko Alba mnie martwi

0

Skoro ty tak uważasz to tak bedzie :)

0

Dobrze ze Mathieu gra bo Masche bez formy Lucho pomyślał :) tylko zwycięstwo Barcelono !!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?