0

Skoro ty tak uważasz to tak bedzie :)

0

Dobrze ze Mathieu gra bo Masche bez formy Lucho pomyślał :) tylko zwycięstwo Barcelono !!!!!

0

Znowu Montoya ..

0

Cieszy ten artykuł ale jednak jakos mnie to śmieszy xd Nasz piłkarz już biega xd

0

Nerwówka bedzie do końca jak nie strzelimy

0

Trzeba strzelił gola zeby nie było nerwow

2

Uefalona załośni hiszpańscy sedziowie

0

Trzy minuty temu Lucho OUT teraz znowu jest okej załośni jesteście

0

No i to jest Barca

0

Ośmieszyli nas masakra

0

Bramkarz Kataru gra w Barcelonie xd jako ze sie nie interesowałem to jestem zaskoczony

1

Abu Zubi Bernabeu

1

Hahahahaha wygrałeś xd

0

Jeśli mówisz serio to nie mam slow do ciebie

0

Słabo bardzo Masche ale on i tak zagra następnym razem lepiej jestem pewien. Suarez bardzo dużo pracy teraz tylko gole . A iniesta według mnie powoli ławka dla niego z całym szacunkiem ale na sile jest w pierwszej 11

0

Jakos przez tych sędziów nie czuje tej wygranej .... Mimo wszystko dziekuje Barcelono

2

Alves HAHAHAHA w kosmos

0

Neymar chyba zły na Lucho jak dla mnie złe zachowanie

0

Ustrzeli*.

0

Wąsik moze cos dzis sutrzrli

0

Ta czułość Simeone do swoich graczy :) mam nadzieje ze jeśli Lucho sie sprawdzi to tez to zobaczymy

0

Ta druga połowa wyglada trochę jak jakiś trening...przeczuwam nudę do konca

0

Nie wierze kolejna kontra kocham dziekje

0

Sprawiedliwości stało sie zadość tyle mam do powiedzenia

0

Nie wierze Busi hahahhahahahahhaha najlepiej

0

Goooooooooooool

0

Po raz kolejny sędzia ssie pale już powoli staje sie normalne ...

0

Przed polem karnym hahahhahahahahhaha

0

Masche dzis fatalnie

1

Nie no Alba serio wstyd mi za takie zachowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?