Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skoro ty tak uważasz to tak bedzie :)
0
Dobrze ze Mathieu gra bo Masche bez formy Lucho pomyślał :) tylko zwycięstwo Barcelono !!!!!
0
Znowu Montoya ..
0
Cieszy ten artykuł ale jednak jakos mnie to śmieszy xd Nasz piłkarz już biega xd
0
Nerwówka bedzie do końca jak nie strzelimy
0
Trzeba strzelił gola zeby nie było nerwow
2
Uefalona załośni hiszpańscy sedziowie
0
Trzy minuty temu Lucho OUT teraz znowu jest okej załośni jesteście
0
No i to jest Barca
0
Ośmieszyli nas masakra
0
Bramkarz Kataru gra w Barcelonie xd jako ze sie nie interesowałem to jestem zaskoczony
1
Abu Zubi Bernabeu
1
Hahahahaha wygrałeś xd
0
Jeśli mówisz serio to nie mam slow do ciebie
0
Słabo bardzo Masche ale on i tak zagra następnym razem lepiej jestem pewien. Suarez bardzo dużo pracy teraz tylko gole . A iniesta według mnie powoli ławka dla niego z całym szacunkiem ale na sile jest w pierwszej 11
0
Jakos przez tych sędziów nie czuje tej wygranej .... Mimo wszystko dziekuje Barcelono
2
Alves HAHAHAHA w kosmos
0
Neymar chyba zły na Lucho jak dla mnie złe zachowanie
0
Ustrzeli*.
0
Wąsik moze cos dzis sutrzrli
0
Ta czułość Simeone do swoich graczy :) mam nadzieje ze jeśli Lucho sie sprawdzi to tez to zobaczymy
0
Ta druga połowa wyglada trochę jak jakiś trening...przeczuwam nudę do konca
0
Nie wierze kolejna kontra kocham dziekje
0
Sprawiedliwości stało sie zadość tyle mam do powiedzenia
0
Nie wierze Busi hahahhahahahahhaha najlepiej
0
Goooooooooooool
0
Po raz kolejny sędzia ssie pale już powoli staje sie normalne ...
0
Przed polem karnym hahahhahahahahhaha
0
Masche dzis fatalnie
1
Nie no Alba serio wstyd mi za takie zachowanie