Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Idź sie powieś gimbusie
1
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest
0
HAHAHAHA uefalona
0
No i Pedro ............
0
Ale bomba Suareza o ku**a
0
Mascherano na ŚO sory ale LUCHO OUT
0
Powodzenia mistrzu :)
0
Gol na 3 0 nieuznany
0
Najlepsze to ze my gramy z nimi za kilka dni XDDDD
0
Ronaldo załamany ze nie ma karnego
0
Cudownie naprawde
0
Jeśli przegrają to oby nasi tego nie spieprzyli
1
Jak widziałem go w pojedynku z Masche to tak śmiesznie wyglądało . Jest niezłym bykiem
0
Jeeeeeeeeeeeest
0
Hahahhaa Masche zabójca
1
Wiecie kogo mi brakuje ? Alexisa jakoś on był dla mnie takim motorkiem. No i mimo ze Bravo daje radę ze Stegenem to brakuje mi VV tak pusto bez niego w tej bramce
0
Strasznie mi się podoba Veratti. Ten spokoj
0
Luiz wziął tańszy i leci
0
Jeeeeeeeeeeeeeeeest
1
Genialnie :) tak to jest jak się nie istnieje
0
Jak nie widzę Alvesa to jakoś mi lżej na sercu
0
Nawet jeśli przegramy to oby z klasa :) VeB
1
Wygramy jeśli środek pola będzie nasz a do tego idealnie pasuje Masche
0
Dobry mecz :)))
3
Haha zaraz Suareza beda chcieli sprzedac xd
0
Czemu mecz Barcy nie leci na nc+ ?
0
Facet z jajami :)
0
Mimo niezlego meczu Busiego i tak uwazam ze należy mu sie ława.
0
Masche na ŚO Busi na DM. Jeden komentarz hahahahhahahhaha życzę żebyśmy dzis dostali po dupie bo to jest niemozliwe ze nikt w tym klubie nie uczy sie na błędach. Pep wroc prosze. Enrique to jest smiech na sali
1
Jesli dzis zagra Busquets a Masche na Śo to Enrique jest dla mnie skreślony.