0

Idź sie powieś gimbusie

1

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest

0

HAHAHAHA uefalona

0

No i Pedro ............

0

Ale bomba Suareza o ku**a

0

Mascherano na ŚO sory ale LUCHO OUT

0

Powodzenia mistrzu :)

0

Gol na 3 0 nieuznany

0

Najlepsze to ze my gramy z nimi za kilka dni XDDDD

0

Ronaldo załamany ze nie ma karnego

0

Cudownie naprawde

0

Jeśli przegrają to oby nasi tego nie spieprzyli

1

Jak widziałem go w pojedynku z Masche to tak śmiesznie wyglądało . Jest niezłym bykiem

0

Jeeeeeeeeeeeest

0

Hahahhaa Masche zabójca

1

Wiecie kogo mi brakuje ? Alexisa jakoś on był dla mnie takim motorkiem. No i mimo ze Bravo daje radę ze Stegenem to brakuje mi VV tak pusto bez niego w tej bramce

0

Strasznie mi się podoba Veratti. Ten spokoj

0

Luiz wziął tańszy i leci

0

Jeeeeeeeeeeeeeeeest

1

Genialnie :) tak to jest jak się nie istnieje

0

Jak nie widzę Alvesa to jakoś mi lżej na sercu

0

Nawet jeśli przegramy to oby z klasa :) VeB

1

Wygramy jeśli środek pola będzie nasz a do tego idealnie pasuje Masche

0

Dobry mecz :)))

3

Haha zaraz Suareza beda chcieli sprzedac xd

0

Czemu mecz Barcy nie leci na nc+ ?

0

Facet z jajami :)

0

Mimo niezlego meczu Busiego i tak uwazam ze należy mu sie ława.

0

Masche na ŚO Busi na DM. Jeden komentarz hahahahhahahhaha życzę żebyśmy dzis dostali po dupie bo to jest niemozliwe ze nikt w tym klubie nie uczy sie na błędach. Pep wroc prosze. Enrique to jest smiech na sali

1

Jesli dzis zagra Busquets a Masche na Śo to Enrique jest dla mnie skreślony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?