Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no nie wierze serio XDDDDDD
0
HahahahhahaahahhaahhahhahahahahahhHbH
1
Hahah to dzis chyba cały mecz na Mute nie da sie słuchać tych dwoch
0
Zaczynamy panowie
0
Żenujące te reklamy puszcza mecz równo z gwizdkiem
0
Dzięki wielkie :)
0
Wiem ze to głupie pytanie ale od dawna chce je zadać. Dlaczego na Atletico mówi sie materace ? Zastanawiam sie nad tym
0
Once de Gala na jutro i jeśli Messi Neymar Pique Masche Alves Rakitic utrzymają formę i reszta na czele z Sergio bo środek pola musi byc zdominowany zagrają nieprzeciętny mecz to wygramy spokojnie . Mam nadzieje na przełamanie Suareza bo jest na bardzo potrzebny dobry napastnik
0
Aplikacja na iphona i androida 365 scores masz tam wszystkie interesujące cię mecze relacje ligę z każdego meczu gole itp itd
2
Kocham te popisy Neymara Haha jego przeciwnik ma przesrane
3
Szkoda ze na tej stronie jest coraz mniej kibiców Barcy . Teraz to głownie zakompleksione antyreal dzieci
0
Mnie najbardziej po tym meczu cieszy fakt ze Piquenbauer wrócił. Wczoraj pierwszy raz od dawna gdy leciała akcja Atleti byłem pewny ze Shakira go zatrzyma . Genialny mecz jak dla mnie zawodnik meczu mimo świetnych zawodów Leo . Oprócz tego na plus Busi bo tez był bardzo pewny Masche standard czyścił każdego Alves kolejny dobry mecz współpraca z Leo jest genialna w jego wykonaniu Rakitic wydaje mi sie ze odpala powoli i wraca do formy . No a Suarez...ja w niego wierze i czekam aż odpali. Alba dobry mecz Iniesta kilka razu zaczarował ale strasznie dużo strat no i Neymar starał sie kilka dobrych dryblingów w sumie dobry mecz
0
Z dupy Hahahahaha
0
Jak obronił to serce mi stanęło xd
0
Piękna akcja chłopaki oby tak dalej
2
To oznacza tylko jedno . Busi > Messi
1
Neymar mógł kończyć a nie podawać do Leo
1
Boże co on zrobił
1
Aguero tez nie ma
0
Wstrzymajcie do końca meczu Realu pamiętajcie ze Real lubi wygrywać na koniec meczu. Aczkolwiek liczę na stratę punktów i dzis wygrana Barcy
0
Masakra jakas zmień klub stary
0
Cieszy gra Ter Stegena i Adamy
0
Tego sie chyba nikt nie spodziewał :) mimo wszystko wolalbym Real niż Rzeznikow
3
Żałosne jest takie gadanie jako kibic Barcelony uważam ze nikt nie zasłużył tak na złota piłkę jak Ronaldo. Miał świetny sezon i radzę zapamietać ze złota piłka jest to nagroda indywidualna a Ronaldo naprawdę był genialny w 2014 . Co do trenera tu można sie nie zgodzić z decyzja bo jak dla mnie Simeone powinien wygrać ze względu na to co zrobił z przeciętna europejska drużyna
74
0
Naprawdę dzis nie wierzyłem w więcej niż remis a jednak . Genialny mecz każdy zagrał dobrze mimo kilku błędów Pique to każdy zagrał dobrze nawet w Alvesie widziałem artystę. Neymar takimi meczami sie spłaca. Suarez oprócz gola naprawdę kilka razy zaczarował świetnymi podaniami. Sędzia brak słów debil jakich mało. A co do Atletico no nie spodziewałem sie po nich takiego zachowania
0
Idź sie powieś gimbusie
1
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest
0
HAHAHAHA uefalona
0
No i Pedro ............