0

Nie no nie wierze serio XDDDDDD

0

HahahahhahaahahhaahhahhahahahahahhHbH

1

Hahah to dzis chyba cały mecz na Mute nie da sie słuchać tych dwoch

0

Zaczynamy panowie

0

Żenujące te reklamy puszcza mecz równo z gwizdkiem

0

Dzięki wielkie :)

0

Wiem ze to głupie pytanie ale od dawna chce je zadać. Dlaczego na Atletico mówi sie materace ? Zastanawiam sie nad tym

0

Once de Gala na jutro i jeśli Messi Neymar Pique Masche Alves Rakitic utrzymają formę i reszta na czele z Sergio bo środek pola musi byc zdominowany zagrają nieprzeciętny mecz to wygramy spokojnie . Mam nadzieje na przełamanie Suareza bo jest na bardzo potrzebny dobry napastnik

0

Aplikacja na iphona i androida 365 scores masz tam wszystkie interesujące cię mecze relacje ligę z każdego meczu gole itp itd

2

Kocham te popisy Neymara Haha jego przeciwnik ma przesrane

3

Szkoda ze na tej stronie jest coraz mniej kibiców Barcy . Teraz to głownie zakompleksione antyreal dzieci

0

Mnie najbardziej po tym meczu cieszy fakt ze Piquenbauer wrócił. Wczoraj pierwszy raz od dawna gdy leciała akcja Atleti byłem pewny ze Shakira go zatrzyma . Genialny mecz jak dla mnie zawodnik meczu mimo świetnych zawodów Leo . Oprócz tego na plus Busi bo tez był bardzo pewny Masche standard czyścił każdego Alves kolejny dobry mecz współpraca z Leo jest genialna w jego wykonaniu Rakitic wydaje mi sie ze odpala powoli i wraca do formy . No a Suarez...ja w niego wierze i czekam aż odpali. Alba dobry mecz Iniesta kilka razu zaczarował ale strasznie dużo strat no i Neymar starał sie kilka dobrych dryblingów w sumie dobry mecz

0

Z dupy Hahahahaha

0

Jak obronił to serce mi stanęło xd

0

Piękna akcja chłopaki oby tak dalej

2

To oznacza tylko jedno . Busi > Messi

1

Neymar mógł kończyć a nie podawać do Leo

1

Boże co on zrobił

1

Aguero tez nie ma

0

Wstrzymajcie do końca meczu Realu pamiętajcie ze Real lubi wygrywać na koniec meczu. Aczkolwiek liczę na stratę punktów i dzis wygrana Barcy

0

Masakra jakas zmień klub stary

0

Cieszy gra Ter Stegena i Adamy

0

Tego sie chyba nikt nie spodziewał :) mimo wszystko wolalbym Real niż Rzeznikow

3

Żałosne jest takie gadanie jako kibic Barcelony uważam ze nikt nie zasłużył tak na złota piłkę jak Ronaldo. Miał świetny sezon i radzę zapamietać ze złota piłka jest to nagroda indywidualna a Ronaldo naprawdę był genialny w 2014 . Co do trenera tu można sie nie zgodzić z decyzja bo jak dla mnie Simeone powinien wygrać ze względu na to co zrobił z przeciętna europejska drużyna

74

0

Naprawdę dzis nie wierzyłem w więcej niż remis a jednak . Genialny mecz każdy zagrał dobrze mimo kilku błędów Pique to każdy zagrał dobrze nawet w Alvesie widziałem artystę. Neymar takimi meczami sie spłaca. Suarez oprócz gola naprawdę kilka razy zaczarował świetnymi podaniami. Sędzia brak słów debil jakich mało. A co do Atletico no nie spodziewałem sie po nich takiego zachowania

0

Idź sie powieś gimbusie

1

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest

0

HAHAHAHA uefalona

0

No i Pedro ............

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?