0

Dzięki :)

0

Jak sie skończył mecz Atletico ?

1

Wiem ze chodzi o rezerwowy skład. Zeby sie nie zdziwili jak wyjdzie podstawowy

0

Widzieliście jak nazwali artykuł na głównej realmadrid.pl ? Villareal B widzę ze juz są bardzo pewni zwycięstwa

0

Miał duży ślad kopnięcia

5

A mamy wygrać napewno bo ? Z Malaga tez miała byc Manita. Pokory troche

1

Słaby troll.

0

Jak dla mnie Modric na równi z Masche Kross lepszy Carvajal lepszy Isco lepszy reszta po naszej stronie

0

Hahahahha komedia

0

Dzięki chłopaki :)

0

Ktos wie jak to było z ta akcja ze Suarez niby ugryzł w meczu z City ? To prawda ?

3

HAHAHAHA co ???

0

Messi poprostu karnych nie strzela :D

4

Hahahahha Messi jak sie zaczaił za plecami

0

Alves bulerws.

0

No to teraz panowie wziac sie do roboty zeby nie było jak kilka lat temu z Arsenalem

0

To jest flaga Włoch ? Zielone na gorze

0

Ter Stegen tak łapie spokojnie te piłki

5

Messi wkręca w ziemie obroncow

1

Legenda na trybunach :)

0

Co zrobił Rakitic widzieliście :o

0

Ja w to nie wierze

0

Liczę ze jutro zagrają piłkarze grający dobrze a nie święte krowy. Liczę na Inieste na lawce

1


Zawsze jak oglądam to ciarki przechodzą. Gdyby taki doping był na Camp Nou

0

Alves wygwizdany. Należało mu sie

0

Alba nawet wrzutki nie potrafi zrobic

1

Mamy jeszcze 45 min spokojnie panowie :) tak to jest jak sie popada w huraoptymizm

0

Hahahah mam taki śmiech z twoich komentarzy

0

Skład bardzo fajny liczę jedynie na zmianę Busiego w drugiej połowie na Masche i Neymara na Pedro. Chciałbym rownież aby w Anglii od pierwszych minut zagrał Bartra

0

Dlaczego Yaya ma sankcje i jak długo one obowiązują bo jestem nie w temacie ? Z góry dzięki za odp :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?