Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba nie zrozumiałem o co ci chodzi
2
Strasznie sie spuszczają nad tym Modricem.... Świetny gracz wrócił po kontuzji ale to tylko podania .
0
2:0.
1
Ile musi byc zeby shalke przeszło ?
0
HAHAHHA Real traci kibiców chyba powoli
1
Hahahhahahahahhaha nie wierze w to
0
Znalazł sie dojrzały dorosły człowiek . Nie wiem co chcesz pokazac
1
Bayern :D serio :D
0
Na onecie na głównej :) wielki Real z Cristiano walczy o awans
0
Wejdź w ustawienia profilu i masz tak taki kwadracik gdzie pisze zeby cię nie powiadamiali :)
0
Bierzemy chłopa do Barcy :D
5
Skoro tak mówisz to pewnie to prawda mistrzu
0
Dałbym szanse Samperowi a z przodu Rakitica i Rafinhe :) Bartra za Mathieu, Montoya na prawa Adriano na lewa. Dałbym odpocząć Suarezowi i dał szanse Munirowi :)
3
Taki stary żart
Lista zakupów
1. Masło
2. Chleb
3. Szynka
4. Arsenal
0
Ja wciąż jestem fanboyem Alexisa bo poprostu uwielbiam go jako piłkarza i to ze nie gra u nas nic nie zmienia
1
Niedawno ktos to juz wklejal ale film godny polecenia :) łezka sie w oku kręci wlasnie dlatego kocham futbol i żaden koszykarz czy siatkarz mi nie powie ze piłka nożna jest słaba (z całym szacunkiem dla koszykarzy i siatkarzy )
0
Po 30
1
To ze nie dorasta do pięt Messiemu
0
Komentarz usunięty
0
Pewnie jakiś ciapas :D
0
Piekna chwila dzisiaj wymarzony scenariusz :))) jedyne co boli to słaba postawa Pedro i szkoda mi Bravo bo zasłużył na czyste konto :( no i jakos mi sie zdaje ze Neymar traci pozycje na rzecz Luisa ale w sumie sie nie dziwie . Vamos
0
Piłkarz Rayo za szybko wbiegł w 16 ewidentny błąd
0
Skoro faul ewidentny to dlaczego ?
0
Niech strzeli jeszcze jednego bo tak to znowu piłki do domu nie weźmie :D
0
Trzeba jedno przyznać :) mimo ze Messi jest bogiem to jednak w karnych Ronaldo jest najlepszy na świecie :D przynajmniej w tym
0
87 000
1
Nie moge oglądać meczu dlaczego karny został powtórzony prosze o odpowiedz :)
7
Komentarz usunięty
0
Hahah mistrzostwo świata
0
Tez w to nie wierzyłem ale juz wierze. Wystarczy to ze Real nas nienawidzi i zrobi wszystko zeby zrobic nam pod górkę