Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Wiem ze jestem monotonny ale naprawde smutno mi z powodu tego ze w sumie Sandro poszedł w zapomnienie :( Munir chociaż trenuje z pierwszym zespołem . Ktos wie cos na temat Sandro bo przyznam ze nie mam pojęcia co sie z nim dzieje
0
Patrząc na statystki masz troche racji. Tylko mi chodzi o to ze Pogba mimo wszystko jest troche przereklamowany i nie można temu zaprzeczyć. Ma wielki talent potencjał jak cholera ale czy napewno dobry dla Barcelony . Oglądając mecze zauważyłem ze on lubi byc tym do którego podają a my potrzebujemy pomost miedzy pomocą a atakiem. Veratti za to potrafi sie dobrze utrzymać przy piłce jest świetny technicznie i do tego rozrzuca pięknie piłki . Nie jest tak silny jak Francuz ale jednak swoje potrafi.
0
Widocznie oglądasz tylko filmiki na Youtube
3
Jestem wielkim fanem talentu Pogby ale Ale uważam że Veratti jest lepszy ale nie do wyciągnięcia
3
Tak sie składa ze to nie jest rewelacja sezonu jak Harry Kane czy Vietto :) od dłuższego czasu jest genialny a jest mlodzszy niż Neymar :p
1
Na ten moment podstawowa para pomocników to Xavi i Rakitic . A co do meczu to moi drodzy takimi meczami wygrywa sie ligę
0
Nie wierze .........
0
Neymar i Iniesta ławka niech grają piłkarze a nie nazwiska .
0
Dziekuje Jeremy
0
Dzis oglądałem mecz Realu i Ronaldo zagrał dobrze i nie symulował
0
Ja sie pytam gdzie jest Rakieta ?
0
Najgorszy na boisku a za nim Suarez
1
Skończ bo jak narazie Ronaldo ma 5 bramek na koncie a Suarez sie ośmiesza .
0
Haha dobre :D
0
Jak dla mnie Iniesta ława na stałe nie wnosi zupełnie nic
0
Neymar to juz jest żenada który to mecz ...
0
Komentarz usunięty
0
A dlaczego mielibyśmy strzelić tylko z dupy ?
0
No ten 4 to jakas przeginka xd 5 goli
0
Jeśli to ironia to przepraszam ale nie napisałeś tego w taki sposób zeby ktokolwiek mógł ja wyczuć
0
Ale ja nie powiedziałem nic złego stwierdzam fakt Granada to amatorka. Real zagrał bardzo dobrze i uważam ze ten mecz duzo im da ale mimo wszystko chyba za wcześnie na mówienie ze liga jest ich bo tak juz piszą .
0
Jestem naiwny bo robiłeś se jaja czy jestem naiwny bo uważasz ze masz racje ?
8
Nie wiem czy wszyscy są tego świadomi ale 9 goli wciąż daje 3 pkt :) i przypominam ze to była Granada która zagrała jak totalna amatorka.
3
Jahahhahahahhaha
0
To miała byc odpowiedz do jakiegos komentarza przypadkowo tak sie dodało :D
0
32 do 35.
0
Wlasnie po to wygraliśmy El Clasico :) oni mogą wygrywać 10:0 ale to od nas zależy czy wygrają ligę czy nie
0
No i hat trick.
0
Ronaldo drugi gol
28
Jak co mecz nowe misje :D
1. 3 punkty Barcy
2. Strata punktów Realu
3. Gol MSN
4. Brak gola dla Ronaldo :D