7

Wiem ze jestem monotonny ale naprawde smutno mi z powodu tego ze w sumie Sandro poszedł w zapomnienie :( Munir chociaż trenuje z pierwszym zespołem . Ktos wie cos na temat Sandro bo przyznam ze nie mam pojęcia co sie z nim dzieje

0

Patrząc na statystki masz troche racji. Tylko mi chodzi o to ze Pogba mimo wszystko jest troche przereklamowany i nie można temu zaprzeczyć. Ma wielki talent potencjał jak cholera ale czy napewno dobry dla Barcelony . Oglądając mecze zauważyłem ze on lubi byc tym do którego podają a my potrzebujemy pomost miedzy pomocą a atakiem. Veratti za to potrafi sie dobrze utrzymać przy piłce jest świetny technicznie i do tego rozrzuca pięknie piłki . Nie jest tak silny jak Francuz ale jednak swoje potrafi.

0

Widocznie oglądasz tylko filmiki na Youtube

3

Jestem wielkim fanem talentu Pogby ale Ale uważam że Veratti jest lepszy ale nie do wyciągnięcia

3

Tak sie składa ze to nie jest rewelacja sezonu jak Harry Kane czy Vietto :) od dłuższego czasu jest genialny a jest mlodzszy niż Neymar :p

1

Na ten moment podstawowa para pomocników to Xavi i Rakitic . A co do meczu to moi drodzy takimi meczami wygrywa sie ligę

0

Nie wierze .........

0

Neymar i Iniesta ławka niech grają piłkarze a nie nazwiska .

0

Dziekuje Jeremy

0

Dzis oglądałem mecz Realu i Ronaldo zagrał dobrze i nie symulował

0

Ja sie pytam gdzie jest Rakieta ?

0

Najgorszy na boisku a za nim Suarez

1

Skończ bo jak narazie Ronaldo ma 5 bramek na koncie a Suarez sie ośmiesza .

0

Haha dobre :D

0

Jak dla mnie Iniesta ława na stałe nie wnosi zupełnie nic

0

Neymar to juz jest żenada który to mecz ...

0

Komentarz usunięty

0

A dlaczego mielibyśmy strzelić tylko z dupy ?

0

No ten 4 to jakas przeginka xd 5 goli

0

Jeśli to ironia to przepraszam ale nie napisałeś tego w taki sposób zeby ktokolwiek mógł ja wyczuć

0

Ale ja nie powiedziałem nic złego stwierdzam fakt Granada to amatorka. Real zagrał bardzo dobrze i uważam ze ten mecz duzo im da ale mimo wszystko chyba za wcześnie na mówienie ze liga jest ich bo tak juz piszą .

0

Jestem naiwny bo robiłeś se jaja czy jestem naiwny bo uważasz ze masz racje ?

8

Nie wiem czy wszyscy są tego świadomi ale 9 goli wciąż daje 3 pkt :) i przypominam ze to była Granada która zagrała jak totalna amatorka.

3

Jahahhahahahhaha

0

To miała byc odpowiedz do jakiegos komentarza przypadkowo tak sie dodało :D

0

32 do 35.

0

Wlasnie po to wygraliśmy El Clasico :) oni mogą wygrywać 10:0 ale to od nas zależy czy wygrają ligę czy nie

0

No i hat trick.

0

Ronaldo drugi gol

28

Jak co mecz nowe misje :D
1. 3 punkty Barcy
2. Strata punktów Realu
3. Gol MSN
4. Brak gola dla Ronaldo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?