0

Na stronie Barcelony tak mi sie wydaje :D ja byłem raz na meczu ale wtedy jeszcze byłem małolatem i tata sie tym zajmował

0

Jeśli dostaniemy sie do finału to apeluje do wszystkich dorosłych lub zainteresowanych . Finał w Berlinie jest to najlepsza rzecz jaka sie moze przytrafić Polakom. Polskim busem koszt wynosi około 60 zł co jest naprawde śmieszna kwota a nie trzeba lecieć do Londynu Portugalii itp . Ja osobiście w przypadku finału Barcelony napewno skorzystam z tej okazji a pisze to zeby sobie każdy uświadomił ze nasza kochana Barca ma szanse podnieść puchar Ligi Mistrzów u naszego sąsiada gdzie naprawde łatwo dojechać :))) plus bilet ale to juz cena niezmienna od wielu lat

0

Wielki piłkarz szacun dla niego do konca !!

18

"Przyjeżdżamy pijemy i rozmawiamy " :D

0

Jakbym spotkał Ronaldo i miałbym szanse na fotę tez bym zrobił :)

3

Realowi sie nalezalo

0

Zwracam honor jednak nie

0

Zasłużyli ...... Ale Ronaldo zanurkował

4

Hahahahhahah statystyki Mandzukica 11 goli w tym sezonie ligi mistrzów XDD

0

Dzieki za odpowiedzi nie wiedziałem . A ty chłopie grzeczniej bo sie zapytałem a ty widzę chciałeś zabłysnąć

0

W przypadku 2 : 1 dla Realu jest dogrywka ?

0

To chyba nie do mnie :D

1

Redakcjo skoro macie w dupie irytujących dzieciaków którzy irytują zwykłych kibiców chętnie przejmę kontrole nad banowaniem . Siedzę na tek stronie co chwile wiec poradziłbym sobie z osobami typu SmolarekvsRadzieccy...

0

Haha pamietam ze nawet wtedy Sociedad nam sprawiało problemy ;D

0

Pique zmienia dyscyplinę z Busim :D

0

Bardzo dobrze powiedziane :D

0

Ah ten hymn !!!!

3

Za młody jestes

0

Po kontuzji to chyba oczywiste

0

No i po meczu panowie !!!!!!!

0

Na n sport leci

8

Ciekawe jak ty wyglądasz ? Wyślij zdjecie pośmiejemy sie

0

Tak.

0

Nie rozumiem twojego komentarza . Guardiola nie jest naszym trenerem a Ibra jest osoba ktora mowi co myśli i za to go szanuje

15

Mam nadzieje ze dzis Ibra dostanie brawa a nie gwizdy

1

Mierzy rożne parametry ciśnienie itp dzieki temu sztab trenerski wie jak trenują i jak sie czuja ich piłkarze

0

Bardzo szkoda mi Modrica. Jeden z niewielu piłkarzy Realu którego uwielbiam.

0

Masakra jak nie wyczuwasz u kogos żartu .....

0

Hahahahahahahahahaha

2

Uwielbiam ten uśmiech Pedro po tym jak spieprzy piękna akcje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?