Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na stronie Barcelony tak mi sie wydaje :D ja byłem raz na meczu ale wtedy jeszcze byłem małolatem i tata sie tym zajmował
0
Jeśli dostaniemy sie do finału to apeluje do wszystkich dorosłych lub zainteresowanych . Finał w Berlinie jest to najlepsza rzecz jaka sie moze przytrafić Polakom. Polskim busem koszt wynosi około 60 zł co jest naprawde śmieszna kwota a nie trzeba lecieć do Londynu Portugalii itp . Ja osobiście w przypadku finału Barcelony napewno skorzystam z tej okazji a pisze to zeby sobie każdy uświadomił ze nasza kochana Barca ma szanse podnieść puchar Ligi Mistrzów u naszego sąsiada gdzie naprawde łatwo dojechać :))) plus bilet ale to juz cena niezmienna od wielu lat
0
Wielki piłkarz szacun dla niego do konca !!
18
"Przyjeżdżamy pijemy i rozmawiamy " :D
0
Jakbym spotkał Ronaldo i miałbym szanse na fotę tez bym zrobił :)
3
Realowi sie nalezalo
0
Zwracam honor jednak nie
0
Zasłużyli ...... Ale Ronaldo zanurkował
4
Hahahahhahah statystyki Mandzukica 11 goli w tym sezonie ligi mistrzów XDD
0
Dzieki za odpowiedzi nie wiedziałem . A ty chłopie grzeczniej bo sie zapytałem a ty widzę chciałeś zabłysnąć
0
W przypadku 2 : 1 dla Realu jest dogrywka ?
0
To chyba nie do mnie :D
1
Redakcjo skoro macie w dupie irytujących dzieciaków którzy irytują zwykłych kibiców chętnie przejmę kontrole nad banowaniem . Siedzę na tek stronie co chwile wiec poradziłbym sobie z osobami typu SmolarekvsRadzieccy...
0
Haha pamietam ze nawet wtedy Sociedad nam sprawiało problemy ;D
0
Pique zmienia dyscyplinę z Busim :D
0
Bardzo dobrze powiedziane :D
0
Ah ten hymn !!!!
3
Za młody jestes
0
Po kontuzji to chyba oczywiste
0
No i po meczu panowie !!!!!!!
0
Na n sport leci
8
Ciekawe jak ty wyglądasz ? Wyślij zdjecie pośmiejemy sie
0
Tak.
0
Nie rozumiem twojego komentarza . Guardiola nie jest naszym trenerem a Ibra jest osoba ktora mowi co myśli i za to go szanuje
15
Mam nadzieje ze dzis Ibra dostanie brawa a nie gwizdy
1
Mierzy rożne parametry ciśnienie itp dzieki temu sztab trenerski wie jak trenują i jak sie czuja ich piłkarze
0
Bardzo szkoda mi Modrica. Jeden z niewielu piłkarzy Realu którego uwielbiam.
0
Masakra jak nie wyczuwasz u kogos żartu .....
0
Hahahahahahahahahaha
2
Uwielbiam ten uśmiech Pedro po tym jak spieprzy piękna akcje