Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to mamy mały problem ........
0
30.
0
30 na nc+ cyfrowy Polsat 237
1
Hahah samo kibice Bayernu i jeden w koszulce Alby :D
0
Program numer 30 włącz
0
Takiej oprawy jak nasza to nie ma nigdzie
0
Jedyny raz kiedy są wiarygodni :D
0
Dzieki za wytłumaczenie bo w sumie tego nie rozumiałem :p ale wiadomo ze jak nic nie wiadomo to chodzi o hajs
17
Rac1 to wiarygodne zródło wiec można sie powoli cieszyć
0
Po twoich komentarzach widzę ze jestes hala dzieciak wiec nie odpowiadam nawet bo nie warto
0
Haha co tam robi Benzema :D
0
Haha marze o tym ze po meczu z Atletico jeśli wygramy piłkarze wbiegli na konferencje i zaczęli podrzucać Lucho :D pamietam ze kiedyś tak juz było tylko nie wiem czy u nas czy w Realu
0
Robią z niego Niewiadomo kogo w mediach a tak naprawde jest poporstu dobrym grajkiem a takich jest na pęczki .
3
Zawsze to powtarzałem kolegom z pracy , kibicom Chelsea , ze Hazard to jest tak przereklamowany piłkarz ze ja pi*******
3
Dariusz żmudzki na YouTube :) owy pan posiada także konto na tej stronie
17
Wlasnie siedzę w Energy na Timmy Trumpecie i pije za zdrowie naszych piłkarzy . Pozdrawiam panowie
0
Suarez pokonał City
Neymar pokonal Psg
Messi Bayern
Casillas Real
0
Zapomniałeś chyba o Atletico :)
2
Według strony kosztowały 8000 ale nic nie
Mowie bo pewnie złe sprawdziłem :p ale i tak nie ma szans na bilet bo dla zwykłych kibiców jest tylko 6000 a cały świat bedzie brał udział w losowaniu
0
Haha moje odczucia podobne
0
Masz racje ale wlasnie po to jest bramkarz . Gdyby nie np Hart to Barca by 10 0 wybrała w drugim meczu z City
1
W tej chwili życzę ci jak najlepiej :D
0
Real sociedad sam Sebastian
6
Czekam aż Laboga powie ze Ronaldo 5 goli strzelił
0
Nie jest powołany .
0
Komentarz usunięty
1
Ty tak serio ....
0
Macie moze jakiś skrót z polskim komentarzem lub rac1 ?
0
Dzieki :D
1
Udało ci sie :D