0

No to mamy mały problem ........

0

30.

0

30 na nc+ cyfrowy Polsat 237

1

Hahah samo kibice Bayernu i jeden w koszulce Alby :D

0

Program numer 30 włącz

0

Takiej oprawy jak nasza to nie ma nigdzie

0

Jedyny raz kiedy są wiarygodni :D

0

Dzieki za wytłumaczenie bo w sumie tego nie rozumiałem :p ale wiadomo ze jak nic nie wiadomo to chodzi o hajs

17

Rac1 to wiarygodne zródło wiec można sie powoli cieszyć

0

Po twoich komentarzach widzę ze jestes hala dzieciak wiec nie odpowiadam nawet bo nie warto

0

Haha co tam robi Benzema :D

0

Haha marze o tym ze po meczu z Atletico jeśli wygramy piłkarze wbiegli na konferencje i zaczęli podrzucać Lucho :D pamietam ze kiedyś tak juz było tylko nie wiem czy u nas czy w Realu

0

Robią z niego Niewiadomo kogo w mediach a tak naprawde jest poporstu dobrym grajkiem a takich jest na pęczki .

3

Zawsze to powtarzałem kolegom z pracy , kibicom Chelsea , ze Hazard to jest tak przereklamowany piłkarz ze ja pi*******

3

Dariusz żmudzki na YouTube :) owy pan posiada także konto na tej stronie

17

Wlasnie siedzę w Energy na Timmy Trumpecie i pije za zdrowie naszych piłkarzy . Pozdrawiam panowie

0

Suarez pokonał City
Neymar pokonal Psg
Messi Bayern
Casillas Real

0

Zapomniałeś chyba o Atletico :)

2

Według strony kosztowały 8000 ale nic nie
Mowie bo pewnie złe sprawdziłem :p ale i tak nie ma szans na bilet bo dla zwykłych kibiców jest tylko 6000 a cały świat bedzie brał udział w losowaniu

0

Haha moje odczucia podobne

0

Masz racje ale wlasnie po to jest bramkarz . Gdyby nie np Hart to Barca by 10 0 wybrała w drugim meczu z City

1

W tej chwili życzę ci jak najlepiej :D

0

Real sociedad sam Sebastian

6

Czekam aż Laboga powie ze Ronaldo 5 goli strzelił

0

Nie jest powołany .

0

Komentarz usunięty

1

Ty tak serio ....

0

Macie moze jakiś skrót z polskim komentarzem lub rac1 ?

0

Dzieki :D

1

Udało ci sie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?