Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Jak dla mnie głupota aby Abidal zmienił Braide . Włoch jak narazie odwalą kawał dobrej roboty a wydaje mi sie ze Abidal wogole sie na tym nie zna . Bez sensu
1
Dla mnie dwóch faworytów to Veratti i Pogba bo są strasznie młodzi i świetni technicznie .
0
Coutinho, Veratti bo ponoć chce odejść , Reus, Kovacic
9
Dalej nie możecie zrozumieć ze P$G go nie puści .
0
Genialny piłkarz z Neya ale jest strasznym dzieciakiem jeszcze
0
Jestem za Laporta ale mimo wszystko to trochę wieszają psy na Bartku. Nawet nie wiadomo czy on zawinił w sprawie z Rosellem a każdy w sumie go skreślił . Jak dla mnie był dobrym prezydentem
0
Jeśli Florek albo Mou by go sprzedawali było by napewno ponad 10
0
Ale mimo wsZystko Morata grał w 11 czasami i grał w Realu w porównaniu do GD ktory pląta sie po wypożyczeniach
0
Jeśli chodzi o piłkarzy Barcelony trzeba na to patrzeć z pewna rezerwa . Masz przykład Moraty ktory mimo ze teraz jest dobrym piłkarzem odchodził za 20 mln z Realu jako drewniak
2
A niby dlaczego jest wart 12 mln ? Jak narazie nic nie pokazał nie miał dobrego sezonu ani nic .
0
Wiem ze większość juz go spisała na straty i w sumie sie nie dziwie. Nie ma szans z MSN ale chociaż dałbym mu szanse w presezonie. Ja wierze ze jeśli ma rzeczywiście potencjał a ma napewno to Lucho wyciągnie z niego to co dobre . Rok temu nie dostał szansy bo od razu został wypożyczony . W tym roku niech pokaże ze jest na poziomie bo mam nadzieje ze tak jest . Jeśli nie to będziemy mieli pewność i cześć i czapka na drogę !
0
Niestety Sony prowadziła zmiany ale i tak nie jest to strasznie duża cena. 200 zł za rok świetnej zabawy
0
Na ps4 tez nie mozesz za darmo .
0
Był jaki był ale pod koniec sezonu widać było jaki kawał dobrej roboty odwalił w te okno transferowe . Brawo Zubi jestem ci za to naprawdę wdzięczny
13
Ale wy sie prujecie masakra najpierw ze nie wysłał a jak wysłał to ze za późno . Ogarnijcie sie z ta pseudo nienawiścią do Realu
0
Mam nadzieje ze Veratti zostanie w P$G albo dołączy do nas . Świetny gracz
9
Nie mam słów do ciebie
1
Haha chyba sobie żartujesz. To juz nie jest ten "solidny zmiennik"
14
Świetny transfer ale mam nadzieje ze Dani zostanie . On nam daje tylko nie tylko jako piłkarz ale jako człowiek ze to niebywale
0
Mamy bana wiec i tak nie mógłby byc zaprezentowany .. Brak słów
1
Przez cały sezon czekaliśmy na ocenę Lucha i nadszedł ten czas . Przyszedł do klubu bo beznadziejnym sezonie. Musiał zrobić z Neymara prawdziwego cracka odzyskać Messiego załatać dziurę po Fabsie zrobić tak aby MSN działało idealnie . Śmialiśmy sie z jego rotacji mówiąc ze jest wuefista a on odwalił kawał dobrej roboty . Naprawdę jestem pod tak ogromnym wraZeniem tego co zrobił ten trener zrobił z drużyny w kryzysie z nowymi graczami maszynę do rozjeżdżania rywali . Mam nadzieje ze zostanie. Świetna robota Lucho. Campeones !!!!!!!
0
Ale mi tego brakowało . Łza w oku dziekuje Barcelono
0
Neymar Messi i Ronaldo
0
Iniesta to by chciał bardzo miec takie włosy xd
8
Na amatorze to każdy Janusz tak wygrywa
0
Hahaha co Alves ma na głowie xd
0
Veratti jest lepszy według mnie ale każdy wie ze jest nie do wyciagnięcia
13
To co Dani odpowiedział dziennikarzowi Marci ... Mistrzostwo świata za to Cie kocham Dani
0
Verma w formie jest na miarę Barcelony i to nawet bardzo wiec spokojnie poprostu dajmy mu czas a zapomnimy o tek kontuzji . Masip uważam ze mógłby grać w innym zespole bo jest lepszy niz 3 bramkarz ale nam potrzebny jest właśnie 3. A co do Douglasa to ja nie pokładam w nim nadzieji wielkiej ale moze mnie zaskoczy
0
Mam nadzieje ze Masche