7

Jak dla mnie głupota aby Abidal zmienił Braide . Włoch jak narazie odwalą kawał dobrej roboty a wydaje mi sie ze Abidal wogole sie na tym nie zna . Bez sensu

1

Dla mnie dwóch faworytów to Veratti i Pogba bo są strasznie młodzi i świetni technicznie .

0

Coutinho, Veratti bo ponoć chce odejść , Reus, Kovacic

9

Dalej nie możecie zrozumieć ze P$G go nie puści .

0

Genialny piłkarz z Neya ale jest strasznym dzieciakiem jeszcze

0

Jestem za Laporta ale mimo wszystko to trochę wieszają psy na Bartku. Nawet nie wiadomo czy on zawinił w sprawie z Rosellem a każdy w sumie go skreślił . Jak dla mnie był dobrym prezydentem

0

Jeśli Florek albo Mou by go sprzedawali było by napewno ponad 10

0

Ale mimo wsZystko Morata grał w 11 czasami i grał w Realu w porównaniu do GD ktory pląta sie po wypożyczeniach

0

Jeśli chodzi o piłkarzy Barcelony trzeba na to patrzeć z pewna rezerwa . Masz przykład Moraty ktory mimo ze teraz jest dobrym piłkarzem odchodził za 20 mln z Realu jako drewniak

2

A niby dlaczego jest wart 12 mln ? Jak narazie nic nie pokazał nie miał dobrego sezonu ani nic .

0

Wiem ze większość juz go spisała na straty i w sumie sie nie dziwie. Nie ma szans z MSN ale chociaż dałbym mu szanse w presezonie. Ja wierze ze jeśli ma rzeczywiście potencjał a ma napewno to Lucho wyciągnie z niego to co dobre . Rok temu nie dostał szansy bo od razu został wypożyczony . W tym roku niech pokaże ze jest na poziomie bo mam nadzieje ze tak jest . Jeśli nie to będziemy mieli pewność i cześć i czapka na drogę !

0

Niestety Sony prowadziła zmiany ale i tak nie jest to strasznie duża cena. 200 zł za rok świetnej zabawy

0

Na ps4 tez nie mozesz za darmo .

0

Był jaki był ale pod koniec sezonu widać było jaki kawał dobrej roboty odwalił w te okno transferowe . Brawo Zubi jestem ci za to naprawdę wdzięczny

13

Ale wy sie prujecie masakra najpierw ze nie wysłał a jak wysłał to ze za późno . Ogarnijcie sie z ta pseudo nienawiścią do Realu

0

Mam nadzieje ze Veratti zostanie w P$G albo dołączy do nas . Świetny gracz

9

Nie mam słów do ciebie

1

Haha chyba sobie żartujesz. To juz nie jest ten "solidny zmiennik"

14

Świetny transfer ale mam nadzieje ze Dani zostanie . On nam daje tylko nie tylko jako piłkarz ale jako człowiek ze to niebywale

0

Mamy bana wiec i tak nie mógłby byc zaprezentowany .. Brak słów

1

Przez cały sezon czekaliśmy na ocenę Lucha i nadszedł ten czas . Przyszedł do klubu bo beznadziejnym sezonie. Musiał zrobić z Neymara prawdziwego cracka odzyskać Messiego załatać dziurę po Fabsie zrobić tak aby MSN działało idealnie . Śmialiśmy sie z jego rotacji mówiąc ze jest wuefista a on odwalił kawał dobrej roboty . Naprawdę jestem pod tak ogromnym wraZeniem tego co zrobił ten trener zrobił z drużyny w kryzysie z nowymi graczami maszynę do rozjeżdżania rywali . Mam nadzieje ze zostanie. Świetna robota Lucho. Campeones !!!!!!!

0

Ale mi tego brakowało . Łza w oku dziekuje Barcelono

0

Neymar Messi i Ronaldo

0

Iniesta to by chciał bardzo miec takie włosy xd

8

Na amatorze to każdy Janusz tak wygrywa

0

Hahaha co Alves ma na głowie xd

0

Veratti jest lepszy według mnie ale każdy wie ze jest nie do wyciagnięcia

13

To co Dani odpowiedział dziennikarzowi Marci ... Mistrzostwo świata za to Cie kocham Dani

0

Verma w formie jest na miarę Barcelony i to nawet bardzo wiec spokojnie poprostu dajmy mu czas a zapomnimy o tek kontuzji . Masip uważam ze mógłby grać w innym zespole bo jest lepszy niz 3 bramkarz ale nam potrzebny jest właśnie 3. A co do Douglasa to ja nie pokładam w nim nadzieji wielkiej ale moze mnie zaskoczy

0

Mam nadzieje ze Masche

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?