0

Nie rozumiem twojego komentarza

8

Na białej jest wiele komentarzy które przyznają racje Alvesowi . W życiu trzeba być obiektywnym i to co mówi Dani jest prawda . Tak samo z oddaniem głosu Ardy na Cr7. Był lepszy wiec oddał głos . Uwielbiam jak fanboje Ronaldo i Messiego się kloca który jest lepszy . Niektórych obchodzi bardziej który jest lepszy a nie która drużyna jest lepsza . Kiedyś tego nie było. Brakuje mi czasów w których kibicowało sie klubowi a nie piłkarzowi . Uważam ze Messi jest najlepszy na świecie ale Ronaldo jest genialnym graczem . Dobrze Dani powiedział Ronaldo to ciężka praca której nawet nie umiem sobie wyobrazic a Messi to dar od Boga .

0

Ja jestem zdania tak jak napisał ktoś niżej . Bartomeu i Laporta to zło i mniejsze zlo

0

Tez tak uważam :) może za rok w przypadku braku formy u Andresa

2

Jakby sprowadził Pogbe to jestem za tym żeby sprzedał Roberto albo wypożyczył . Samper wejdzie jako zastępca Busiego . Tylko co z Rafinha ...

1

Komentarz usunięty

0

8 Iniesty tez jest legendarnym numerem wiec nie ma po co dawać mu 6 .

0

Powiem taK . Dawno nie mieielismy takiej kosy w składzie . Nie boje się następnego zesonu !!!!! Visca el Barca . Bronimy LM takim składem od stycznia zapraszam każda drużyne . Jedyne drużyne które mogą się z nami równać to Bayern w pierwszym składzie i ewentualnie Real .

0

Zwracam honor :)

1

Za rok Copa America ? Chyba ci się coś pomyliło

0

No to tym co powiedział się skompromitował .

1

Zdecydowanie brakuje tu Alexisa ..

0

Haha kto mógłby napisać ze inni tez byli źli a nie tylko Higuain jak nie kibic Realu .

0

Zasłużył już dawno temu na puchary z reprezentacja ale z takimi pajacami jakich ma w składzie ( sory tych których wystawia Martino bo Tevez jest o 10 poziomów wyżej niż drewno z 9 na plecach) nie da się nic wygrać

5

Higuain to jest żenada a nie piłkarz . Masakra jaki on jest słaby .. Tak mi szkoda Leosia ...

1

Tak mi szkoda Messiego ...........

8

Bravo zostaje w Barcelonie

2

Na 1 leci chyba ze nie w Polsce :p

1

Vidal to mi pasuje to trójki Vidal Costa i Muller

0

Siemanko chłopaki jak gra Argentyna kto jest lepszy i jak gra Messi bo dopiero włączyłem mecz :) ?

1

Irytuje mnie juzyo ciagle krytykowanie innych przez Laporte

5

Nie mam słów do tego co piszesz .

6

Hahah ostatnie ? Ty wiesz o czym piszesz ? On ma 28 lat i myśle ze pogra napewno z 7 jak nie więcej

0

Tak to podobno prawda :) zaczynaja się zakupy P$G

2

Jak dla mnie idealny zawodnik dla Barcy . Były to super transfer. Za rok Pogba i mamy masakrę a nie skład

18

W końcu mecz który zasługuje na zarwanie nocy ! Dziękuje Argentyno

21

Zdjęcie z lotu ptaka Camp Nou jak dla mnie zdjęcie tego roku .

20

Super koleś jeśli odejdzie życzę mu serdecznie powodzenia.

0

Wybrnąłeś XD

0

Kibicujesz Barcelonie od zdobycia Trypletu w 2015 ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?