Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie rozumiem twojego komentarza
8
Na białej jest wiele komentarzy które przyznają racje Alvesowi . W życiu trzeba być obiektywnym i to co mówi Dani jest prawda . Tak samo z oddaniem głosu Ardy na Cr7. Był lepszy wiec oddał głos . Uwielbiam jak fanboje Ronaldo i Messiego się kloca który jest lepszy . Niektórych obchodzi bardziej który jest lepszy a nie która drużyna jest lepsza . Kiedyś tego nie było. Brakuje mi czasów w których kibicowało sie klubowi a nie piłkarzowi . Uważam ze Messi jest najlepszy na świecie ale Ronaldo jest genialnym graczem . Dobrze Dani powiedział Ronaldo to ciężka praca której nawet nie umiem sobie wyobrazic a Messi to dar od Boga .
0
Ja jestem zdania tak jak napisał ktoś niżej . Bartomeu i Laporta to zło i mniejsze zlo
0
Tez tak uważam :) może za rok w przypadku braku formy u Andresa
2
Jakby sprowadził Pogbe to jestem za tym żeby sprzedał Roberto albo wypożyczył . Samper wejdzie jako zastępca Busiego . Tylko co z Rafinha ...
1
Komentarz usunięty
0
8 Iniesty tez jest legendarnym numerem wiec nie ma po co dawać mu 6 .
0
Powiem taK . Dawno nie mieielismy takiej kosy w składzie . Nie boje się następnego zesonu !!!!! Visca el Barca . Bronimy LM takim składem od stycznia zapraszam każda drużyne . Jedyne drużyne które mogą się z nami równać to Bayern w pierwszym składzie i ewentualnie Real .
0
Zwracam honor :)
1
Za rok Copa America ? Chyba ci się coś pomyliło
0
No to tym co powiedział się skompromitował .
1
Zdecydowanie brakuje tu Alexisa ..
0
Haha kto mógłby napisać ze inni tez byli źli a nie tylko Higuain jak nie kibic Realu .
0
Zasłużył już dawno temu na puchary z reprezentacja ale z takimi pajacami jakich ma w składzie ( sory tych których wystawia Martino bo Tevez jest o 10 poziomów wyżej niż drewno z 9 na plecach) nie da się nic wygrać
5
Higuain to jest żenada a nie piłkarz . Masakra jaki on jest słaby .. Tak mi szkoda Leosia ...
1
Tak mi szkoda Messiego ...........
8
Bravo zostaje w Barcelonie
2
Na 1 leci chyba ze nie w Polsce :p
1
Vidal to mi pasuje to trójki Vidal Costa i Muller
0
Siemanko chłopaki jak gra Argentyna kto jest lepszy i jak gra Messi bo dopiero włączyłem mecz :) ?
1
Irytuje mnie juzyo ciagle krytykowanie innych przez Laporte
5
Nie mam słów do tego co piszesz .
6
Hahah ostatnie ? Ty wiesz o czym piszesz ? On ma 28 lat i myśle ze pogra napewno z 7 jak nie więcej
0
Tak to podobno prawda :) zaczynaja się zakupy P$G
2
Jak dla mnie idealny zawodnik dla Barcy . Były to super transfer. Za rok Pogba i mamy masakrę a nie skład
18
W końcu mecz który zasługuje na zarwanie nocy ! Dziękuje Argentyno
21
Zdjęcie z lotu ptaka Camp Nou jak dla mnie zdjęcie tego roku .
20
Super koleś jeśli odejdzie życzę mu serdecznie powodzenia.
0
Wybrnąłeś XD
0
Kibicujesz Barcelonie od zdobycia Trypletu w 2015 ?