Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
10/10 XD
0
No to inna sprawa :) ale zawsze można marzyć . Moim marzeniem jest zobaczenie Włocha w koszulce Blaugrany
0
Napisz mi na privie co napisałeś bo widze ze komentarz usunięty :)
3
Dokładnie jak napisał kolega niżej . Hazard jest genialnym piłkarzem z genialna technika ale nie nadaje sie do naszej drużyny . Byłby potrzebny gdybyśmy nie mieli Neymara
1
Poprostu uważam ze to co sie dzieje ostatnimi czasy (sankcje dla Barcelony , zakaz zarejestrowania Ardy, Neymargate itp. ) to nie przypadek
0
To prawda . On by takiego Pique posadził na trybunach i miał w dupie ze mu sie to nie podoba . To trener jest szefem z szatni
2
Potwierdzam biografia Jordana cos genialnego
1
Verratti marzenie . Rakitic na DM Roberto do przodu . Hazard zbędny . Mathieu na lewej to porażka.
3
Boli mnie trochę to ze oddaliśmy Bellerina . Za kilka lat bedzie on najlepszym PO na swiecie
9
Myśle ze adekwatna kara dla Realu byłaby sankcja transferowa. Wiem ze to prawie nie możliwe ale należą im sie conajmniej 3 okienka transferowe . I mam nadzieje ze Perez za to odpowie bo razem z Blatterem czy Villarem zasługują na wiezienie.
2
Prosiłbym redakcje o wyłączenie komentarzy do tego artykułu .
0
El Jarek ?
4
Powiem szczerze ze Real gra o wiele ładniejsza piłkę. A grają naprawdę słabym składem
0
No jeszcze nie :D mowię ogolnie o jego grze
0
Ale Verratti to jest kocur
9
Nie wiem czy wiesz ale my tez mamy szpital . Plus jesteśmy w formie nie lepszej niz Real
2
Po jego ostatnich oskarżeniach z groźbami wobec innego piłkarza nie dziwie sie
0
No pewnie ta zrobie i zagłosuje na Kukiza
0
Nie ma nikogo kto zasługuje na głos . Taka jest prawda
0
Pique z opaska
0
Np. Messi.
2
Wielki szacun za swoją osobowość i za to jakim był zmiennikiem . Nigdy nie narzekał i był dobrym duchem zespołu . Ale jego czas juz nadszedł , daje 0 pewności na lewej stronie i grając z Nim gramy w 10
0
Dwóch DM . Oby Lucho wiedział co robi
0
Krótko i na temat . Jesli bedzie grał tak jak gra w tej dotychczas to może byc to najlepszy transfer w 2016 lub nawet w teraz w zimę
1
Zeby mieć brodę trzeba byc dojrzałym fizycznie i tyle . Jedni maja włosy na klacie w podstawówce inni nigdy xd nie wiem co to za pytanie
5
Skazani na shawshank. Kazdy widzisl ale piękny
0
Czego potrzebujesz ? Nie jestem ekspertem ale blow offa mam
0
Pewnie było ale dobre xd