0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

10/10 XD

0

No to inna sprawa :) ale zawsze można marzyć . Moim marzeniem jest zobaczenie Włocha w koszulce Blaugrany

0

Napisz mi na privie co napisałeś bo widze ze komentarz usunięty :)

3

Dokładnie jak napisał kolega niżej . Hazard jest genialnym piłkarzem z genialna technika ale nie nadaje sie do naszej drużyny . Byłby potrzebny gdybyśmy nie mieli Neymara

1

Poprostu uważam ze to co sie dzieje ostatnimi czasy (sankcje dla Barcelony , zakaz zarejestrowania Ardy, Neymargate itp. ) to nie przypadek

0

To prawda . On by takiego Pique posadził na trybunach i miał w dupie ze mu sie to nie podoba . To trener jest szefem z szatni

2

Potwierdzam biografia Jordana cos genialnego

1

Verratti marzenie . Rakitic na DM Roberto do przodu . Hazard zbędny . Mathieu na lewej to porażka.

3

Boli mnie trochę to ze oddaliśmy Bellerina . Za kilka lat bedzie on najlepszym PO na swiecie

9

Myśle ze adekwatna kara dla Realu byłaby sankcja transferowa. Wiem ze to prawie nie możliwe ale należą im sie conajmniej 3 okienka transferowe . I mam nadzieje ze Perez za to odpowie bo razem z Blatterem czy Villarem zasługują na wiezienie.

2

Prosiłbym redakcje o wyłączenie komentarzy do tego artykułu .

0

El Jarek ?

4

Powiem szczerze ze Real gra o wiele ładniejsza piłkę. A grają naprawdę słabym składem

0

No jeszcze nie :D mowię ogolnie o jego grze

0

Ale Verratti to jest kocur

9

Nie wiem czy wiesz ale my tez mamy szpital . Plus jesteśmy w formie nie lepszej niz Real

2

Po jego ostatnich oskarżeniach z groźbami wobec innego piłkarza nie dziwie sie

0

No pewnie ta zrobie i zagłosuje na Kukiza

0

Nie ma nikogo kto zasługuje na głos . Taka jest prawda

0

Pique z opaska

0

Np. Messi.

2

Wielki szacun za swoją osobowość i za to jakim był zmiennikiem . Nigdy nie narzekał i był dobrym duchem zespołu . Ale jego czas juz nadszedł , daje 0 pewności na lewej stronie i grając z Nim gramy w 10

0

Dwóch DM . Oby Lucho wiedział co robi

0

Krótko i na temat . Jesli bedzie grał tak jak gra w tej dotychczas to może byc to najlepszy transfer w 2016 lub nawet w teraz w zimę

1

Zeby mieć brodę trzeba byc dojrzałym fizycznie i tyle . Jedni maja włosy na klacie w podstawówce inni nigdy xd nie wiem co to za pytanie

5

Skazani na shawshank. Kazdy widzisl ale piękny

0

Czego potrzebujesz ? Nie jestem ekspertem ale blow offa mam

0


Pewnie było ale dobre xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?