Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A brzmi jakbym se robił jaja ?
0
W 15 minucie kontuzja . Do 15 błyszczał wszysktie piłki przez niego przechodziły
0
No No ładnie dzis gra Angel
0
Pooglądałes :D
0
Hahaha nie wierze co Real teraz zrobił ....
0
Marcelo kontuzja . Szkoda trochę bo mimo ze go nie lubie to ostatnio potrafił zaczarować ładnie .
0
Nie No aż takiego słabego auta nie mam xd
0
Wlasnie chce uniknąć poszerzania :D
0
Bo sprawa wyglada tak ze mam Golfa 6 na glebie. Miałem felgi 18 z rantem itp itd ale je sprzedałem bo wystawały poza obrys auta przez co nie mogłem posadzić auta tak jakbym chciał . Wiec teraz pytanie co dokładnie mam wymierzyć aby kupic felgę idealna do mojego auta ? Bo mam w planach kupic felgi customowe wiec musze wszystko wiedzieć :D
0
Witam wszyskich :D czy znajdę tu jakiegoś fana motoryzacji ? Chodzi mi dokładnie o felgi obniżane zawieszenie itp
3
Niesamowite sa te ceny xd ja od roku zbieram na zawieszenie do auta bo jako ze jestem studentem to musze sie uczyć jeszcze i nie moge pracować na pełen etat :D a oni na moje zawieszenie i auto zarabiają w kilka godzin xd
0
Jeszcze moZna zagrać 4-4-2
0
Ceny gier podobnie ja polecam ps4 o wiele lepszy od xboxa jak dla mnie plus duzo gier na ps dobrych nie ma na xboxa. Jedynie pad z xa jest lepszy
1
No tak masz racje :D mój komentarz odnosił sie tylko do tego nazwiska bo Diego nienawidzę
2
Wole Douglasa Coste
1
Hahaha prawdziwy kibic z ciebie
2
Jedynie kiedy było mi szkoda Costy to dzień gdy musiał zejść w finale LM przez nawrot kontuzji . Tylko dlatego ze chxialem zeby Atletico wygrało. Tak to chyba obok Mullera najbardziej przeze mnie znienawidzony piłkarz .
2
Jesli jedziesz we własnym zakresie z kumplami to powinno starczyć z nawiązka :)
0
Abonament czy karta ?
0
Z tym Beach to taki żarcik :P nie załapałeś
9
Thiago by napewno na ławie nie siedział byłby zapewne najlepszym naszym pomocnikiem. A Alexis jest za dobry na ławkę
61
Szkoda mi go . Nic nie zawinił a jest klaunem w drużynie (oczywiście dla kibiców)
0
Łatwy to znaczy ze trzeba za niego tylko Zapłacić . Bo jesli chodzi o Isco czy Verrattiego to oprócz kasy jaka trzeba wyłożyć trzeba byłoby stoczyć bój z szejkami lub Perezem. Tak jak pisałem do kolegi niżej , Perez wolałby oddać go za darmo gdzieś indziej niz do Barcelony. Wiec chyba określenie 'nie trudniejsze' nie jest dobrym określeniem bo różnica jest znacząca .
0
Byłoby nie trudniejsze . Czyli uważam Ze latwe bo nie wierze ze w tym sezonie Juve by robiło problemy tym bardziej ze ponoć Paul jest juz 'zaklepany' . Perez wolałby oddać Isco za darmo gdziekolwiek niz za 100 mln do Barcy . A szejkowie kasy nie potrzebują, wiec Verratti musiałby naprawdę tego chcieć co jest mało prawdopodobne
0
Uważasz ze Isco i Verratti sa tak samo jak Pogba łatwi do ściągnięcia ? Hahahahaha
0
Rzeczywiście , trochę zamulilem :D No przyznaje Beta nie powaliła . Tez grałem na ps4 może na PC trochę inaczej to wyglada
0
Stinger napisał ze Real może mieć w tym roku drugie zwycięstwo w LM czyli Sie z nami zrówna w tych 4 czy tam 5 latach. A napisałem ze może zamiast 2 zwycięstwa Reali bedzie nasze 3. Rozumiem ze nie jestes głupi ale ty mi cos tłumaczysz ja nie rozumiem i na odwrót xd
0
Nie rozumiem czego nie rozumiesz w tym co napisałem .
1
Mimo ze grały same rezerwy ... To jest naprawdę żenada Munir i Sandro to porażka jakaś . O Adriano i Douglasie nic nie mowie bo nie chce dostać bana . Z całym szacunkiem oczywiście
0
Barcelona po raz 3 wygra a nie półfinał .