0

Jest Barcelona

4

Albo Barcelona po raz 3 :D

0

Nie gra :)

0

Jak tak patrzę na ten stadion tych kibiców . Cos wspaniałego . Fajnie to wyglada jak kibice siedzą prawie na murawie :D

2

Ja mam pełny album 2006 z ligi mistrzów :P ile pieniędzy wydanych to aż sie płakać chce :D Do dzis mam nadzieje ze kiedyś bedzie wart miliony

2

Piłkarze za jakimi naprawdę tesknie ( przydali by sie teraz w drużynie) to Puyol i Xavi . Ewentualnie Pinto zeby gwizdał nam karne :D

0

Ale jakie SW xd

1

Z mojego growego doświadczenia radZe ci zebys poczekał :P to jest EA czyli cos jak Ubisoft . Super beta super trailer super zapowiedź na E3 a kończy sie jak zawsze .

1

Nie wiem dokładnie kiedy ale sama cena odstrasza :/ z tego co sprawdzałem w tym roku bo miałem w planach pojechać do Berlina bo jednak blisko i łatwy dojazd to ceny przekraczały 7 tys zł za sam bilet na mecz . Plus jeszcze biletow było bodajże 30 tys z czego 25 dla Socio a reszta dla reszty (dla nas) wiec zeby wygrać w losowaniu to trzeba mieć szczęście jak w totku

0

Nie umarłas z nudów do tej 12 ? :D

0

No jakbyś miała to bys sie nie nudziła :D

0

Znajdź sobie chłopaka :D tez jest dobra opcja

1

Czasem tez lepiej nie mieć monitora xd jesli wiesz o czym mowie

0

Jak kiedyś miałem taki problem to siedziałem na omegle xd te kamerki śmieszne . No ale byłem w gimnazjum jeszcze :D zawsze było sie z czego pośmiać a nawet poznałem kilka spoko osób

1

http://scr.hu/58iz/3yybw

Still better than La Liga XD

7

Przy Cuence, przeczytałem gola strzelił Tomasz Niecik xd

4

Nie licz na tyle.....

1

Co do piłkarzy których wymienił . Pedro odszedł bo sam tego chciał Deulofeu nie sprawdził sie na milionie wypożyczeń a Alexis ustąpił miejsce Suarezowi

0

Czy w tekście nie ma błędu ? To Bartra stracił piłkę po ktorej padła bramka .

1

El Pistoleroooooo hat trick !!!!!!

0

Spoko, zgłoszony

0

Brawo !!!!!!

0

No bo potrzebuje napastnika . Ale obrońcy także.

0

Ale co Pique zrobił nie tak . Może mógł zrobić więcej bo sie nie ruszył ale nie sadze ze by do tego zdążył . A Bartra stracil

0

Im chodzi raczej o to ze Pique nie zrobił parady na bramce :D

0

Hahahahaha na 0 z tylu to chyba juz nigdy nie bedzie xd

0

Sandro XD

22

Galactic Football :D

1

Jest to na rękę The Bus którzy mogą sie wyjsć z grupy i skończyć w LE.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?