Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest Barcelona
4
Albo Barcelona po raz 3 :D
0
Nie gra :)
0
Jak tak patrzę na ten stadion tych kibiców . Cos wspaniałego . Fajnie to wyglada jak kibice siedzą prawie na murawie :D
2
Ja mam pełny album 2006 z ligi mistrzów :P ile pieniędzy wydanych to aż sie płakać chce :D Do dzis mam nadzieje ze kiedyś bedzie wart miliony
2
Piłkarze za jakimi naprawdę tesknie ( przydali by sie teraz w drużynie) to Puyol i Xavi . Ewentualnie Pinto zeby gwizdał nam karne :D
0
Ale jakie SW xd
1
Z mojego growego doświadczenia radZe ci zebys poczekał :P to jest EA czyli cos jak Ubisoft . Super beta super trailer super zapowiedź na E3 a kończy sie jak zawsze .
1
Nie wiem dokładnie kiedy ale sama cena odstrasza :/ z tego co sprawdzałem w tym roku bo miałem w planach pojechać do Berlina bo jednak blisko i łatwy dojazd to ceny przekraczały 7 tys zł za sam bilet na mecz . Plus jeszcze biletow było bodajże 30 tys z czego 25 dla Socio a reszta dla reszty (dla nas) wiec zeby wygrać w losowaniu to trzeba mieć szczęście jak w totku
5
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/12190052_836742999757241_5676557232077688471_n.jpg?oh=6d0d2906f56d0b10913875a04a49a450&oe=5685E58A
XD
0
Nie umarłas z nudów do tej 12 ? :D
0
No jakbyś miała to bys sie nie nudziła :D
0
Znajdź sobie chłopaka :D tez jest dobra opcja
1
Czasem tez lepiej nie mieć monitora xd jesli wiesz o czym mowie
0
Jak kiedyś miałem taki problem to siedziałem na omegle xd te kamerki śmieszne . No ale byłem w gimnazjum jeszcze :D zawsze było sie z czego pośmiać a nawet poznałem kilka spoko osób
1
http://scr.hu/58iz/3yybw
Still better than La Liga XD
7
Przy Cuence, przeczytałem gola strzelił Tomasz Niecik xd
4
Nie licz na tyle.....
1
Co do piłkarzy których wymienił . Pedro odszedł bo sam tego chciał Deulofeu nie sprawdził sie na milionie wypożyczeń a Alexis ustąpił miejsce Suarezowi
0
Czy w tekście nie ma błędu ? To Bartra stracił piłkę po ktorej padła bramka .
1
El Pistoleroooooo hat trick !!!!!!
0
Spoko, zgłoszony
0
Brawo !!!!!!
0
No bo potrzebuje napastnika . Ale obrońcy także.
0
Ale co Pique zrobił nie tak . Może mógł zrobić więcej bo sie nie ruszył ale nie sadze ze by do tego zdążył . A Bartra stracil
0
Im chodzi raczej o to ze Pique nie zrobił parady na bramce :D
0
Hahahahaha na 0 z tylu to chyba juz nigdy nie bedzie xd
0
Sandro XD
22
Galactic Football :D
1
Jest to na rękę The Bus którzy mogą sie wyjsć z grupy i skończyć w LE.