Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Trener Szachtaru:Pierwszą bramkę straciliśmy w 30. minucie. Trudno pogodzić się z tym, co się stało. Dobrze radziliśmy sobie z piłką przy nodze, tworzyliśmy okazje. Jeden błąd drogo nas kosztował. Drugim ciosem była czerwona kartka. Chcę, by nas szanowano. Niestety w spotkaniach z europejskimi gigantami zawsze dzieje się to samo. Z Manchesterem, Juventusem... Mamy do czynienia z podwójnymi standardami sędziowania. My, którzy jesteśmy słabsi, dostajemy kartki. Ci silniejsi ich nie oglądają, są jedynie pouczani. Karny, szczególnie ten pierwszy, był niesłuszny. Piłka trafiła naszego zawodnika w plecy. To niewiarygodne. Druga jedenastka? Najpierw futbolówkę ręką zagrał Carvajal, dopiero potem nasz obrońca. Tak powiedzieli mi moi gracze. Sędzia uległ presji trybun. Tak postanowił to rozwiązać, tak jest najłatwiej. Wielka szkoda. Do tej pory nigdy się nad tym głębiej nie zastanawiałem. Real Madryt to wielki klub i naprawdę nie lubię być zmuszany do tego typu komentarzy. W każdym razie i tak gratulujemy im wygranej. Boli mnie to, że muszę narzekać na pracę arbitrów. Oni nie powinni gwizdać w Lidze Mistrzów. Nie zaznaliśmy szacunku, natomiast Królewscy nie potrzebują tego typu wsparcia. Pamiętamy o potyczce z Barceloną, gdy straciliśmy gola w ostatniej minucie. Takie kluby nie muszą być wspierane przez sędziów. Nie wiem, co więcej mogę powiedzieć. Grać w dziesiątkę przeciwko Realowi jest bardzo trudno
0
Niewazne jak grają poszczególne drużyny . To jest piłka nożna stary tutaj nie ma kalkulacji
2
Brak słów ...
0
I ramosa i Varana
0
Nie chce wyjsć na paranoika ale to serio przestaje byc śmieszne. Ewidentnie Cos jest na rzeczy
5
Komentarz usunięty
1
Nigdy sie nie spodziewałem ze Roberto bedzie mnie zaskakiwał z meczu na mecz coraz bardziej ... Czuje sie pewnie oglądając go na PO
1
Spodziewałem sie ze przeprosi i powie ze złe zrobił ale szczerze mnie zaskoczył . Pokazał ze ma charakter i jeszcze bardziej go szanuje po tej wypowiedzi.
Ps. Fajnie odniósł sie do garnituru i klapek
4
Gol numer dwa to jak dla mnie najładniejszy gol El Clasico odkąd kibicuje Barcelonie(oprócz rajdu Messiego w półfinale ligi mistrzów )
3
Niesamowity piłkarz . Jak tak patrzę na to zdjęcie to śmiesznie to wyglada gdy ktoś go nie zna pewnie myśli. Malutki, nie wyglada specjalnie groźnie . A jak pomyśle co on osiagnął i co pokazuje do dzis to sie łezka w oku kręci. Andres jesteś najlepszy !!!
3
Podobno dzis trenował normalnie z drużyna
4
Chyba nie zrozumiałeś pytania
0
Zgadzam sie, dobra opcja
0
Neymar został zawieszony przez Conmebol czy jakoś tak a nie uefa wiec nie może grać w meczu o Copa America jesli dobrze mi sie wydaje
1
Kolejki sa układane z jakimś miesięcznym wyprzedzeniem z tego co pamietam jak byłem . Łatwiej sobie ułożyć urlop na ligę mistrzów
3
Szkoda mi go ale sam wybrał . U nas był gwiazda teraz juz powolii o nim zapominamy
0
Strasznie mnie to cieszy. Przez cały poprzedni sezon było mi go bardzo szkoda bo cieszyłem sie gdy przyszedł z Arsenalu bo każdy kto widział jakiś jego mecz wiedział jaki był dobry. Super ze jest juz zdrowy. Jesli utrzyma ta formę dalej to jestem spokojny o obronę w tym sezonie . Verma zeby omijały cie kontuzje !
0
Nie wyczułes ironi ziomek :0
3
6 minuta i dalej remis :/ Lucho out
0
A dlaczego ? Chyba nie znam regulaminu
36
Luis Suarez:"My favourite player from PL is Coutinho"
0
Zgadzam sie . Piłkarz kompletny jakich mało i naprawdę genialny
0
Suarez:" My favourite player from PL is Coutinho"
2
To zdjęcie jest na jutrzejszej okładce sportu :D
1
No i wszystko pięknie :D
15
Jak trafimy na City to sie pochlastam. Bardzo chciałbym trafić na United . No i nie życzę chłopakom wyjazdów do Kazachstanu czy Turcji
0
Jestem z Gliwic i grafy które nie są związane z żadnym klubem tylko z naszym krajem są szanowane . Wszystkie grafy z Piasta zniszczone został tylko patriotyczny
5
Marny troll.
0
Tak masz racje pisząc to zdanie nie przemyślałem tego do końca . Ale wciąż jest Messi i Suarez
0
Chodziło mi o to ze jestem prostym człowiekiem nie było tutaj nic złego w tym słowie . Sam jestem bardzo dumny z tego skąd pochodzę