0

Na cda szukaj było dzis tam

0

Jak Leo zagra od początku to współczuje defensywie Realu ...
Ps. Piękne to Audi Leosia :D

0

Jak chodziłem do szkoły to najgorsze były pierwsze dwie lekcje . Moja frekwencja na nich była powalająca :D ale mimo to mi sie udało ze szkoła wiec mozesz jutro spać !!

0

A Tevez przypadkiem nie został powołany ?

4

To znaczy wiesz mimo wszystko to Xavi poszedł do ich kultury a nie oni do naszej, wiec rozumiem to ze sie oburzyli

0

Akurat gdy trenował Real to bardzo go szanowałem tak jak jest teraz. Miał chłop klasę i tyle. Nie raz pokazał ze jest po prostu porządnym gościem

1

Dzieki wielkie :D

0

Siemka , macie moze jakas stronę gdzie mógłbym obejrzeć film o Ronaldo ? :)

0

Nie słyszałem tego ale musze zapamietać :D

1

Widzisz jaka se opinie wyrobiłeś :0 wszystko nam wciśniesz :D

0

Ja rownież chciałem sie upewnić i symbol kontuzji .

0

Kawa z ojca :D

2

Rodzinka Millerow . Mój ulubiony film :D

0

Tutaj nie ma co porównywać bo Messi od początku grał w Barcelonie a Ronaldo wtedy w ManU czy tam Sportingu a Neymar grał w Brazyli gdzie poziom jest zupełnie inny.

2

No tak wiadomo . Ronaldo jest teraz nawet najsłabszy w swojej drużynie.. Ale jednak i tak nie przesadzajmy

1

Nie lubie Ronaldo . Często pokazywał ze jest arogancki i ma za duże ego. Ale jednak czy aby niektórzy nie przesadzają z jego krytyka . Jego najlepsze chwile juz minęły tak mi sie wydaje ale mimo to....JEST TO 3 KROTNY ZDOBYWCA ZŁOTEJ PIŁKI... Przez kilka lat utrzymywał poziom którego nie osiagnął nikt oprócz Messiego. To oni dwaj byli królami przez wiele lat i mówienie ze jest słaby jest nie na miejscu ... Jest drugim najlepszym zawodnikiem na swiecie ostatnich kilku lat i mimo ze Neymar prezentuje sie teraz lepiej to Ronaldo zasługuje na uznanie .

0

Golazoooooooooooo

1

Powiedział ze na stronie fcbarca.com pojawił sie artykuł ze Lucho stracił plan A i plan B na klasyk i bedzie musiał zastosować plan C . Był ten artykuł kilka dni temu

0

Neymar !!!!

1

Komentatorzy mówili o naszej stronie :D

1

I bardzo dobrze :D j**** żaboli

0

Nc+ jesli o to chodzi

67

Ja zawsze włączam mecz Realu z myślą ze może stracą punkty i zwykle dostają karnego albo gola z dupy i wyłączam xd

0

Haha No spoko xd

0

Jaki k***a Ronaldo ?

0

Ostatnio odpoczywał jak było Copa Del Rey . Został w domu wtedy .

0

Człowieku o co ci chodzi .

2

Co ty pieprzysz ?

3

No to zablysnalem :0 No to tutaj nie popisałem sie czytaniem ze zrozumieniem xd

0

Dziwne ze nie ma Alexisa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?