Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na cda szukaj było dzis tam
0
Jak Leo zagra od początku to współczuje defensywie Realu ...
Ps. Piękne to Audi Leosia :D
0
Jak chodziłem do szkoły to najgorsze były pierwsze dwie lekcje . Moja frekwencja na nich była powalająca :D ale mimo to mi sie udało ze szkoła wiec mozesz jutro spać !!
0
A Tevez przypadkiem nie został powołany ?
4
To znaczy wiesz mimo wszystko to Xavi poszedł do ich kultury a nie oni do naszej, wiec rozumiem to ze sie oburzyli
0
Akurat gdy trenował Real to bardzo go szanowałem tak jak jest teraz. Miał chłop klasę i tyle. Nie raz pokazał ze jest po prostu porządnym gościem
1
Dzieki wielkie :D
0
Siemka , macie moze jakas stronę gdzie mógłbym obejrzeć film o Ronaldo ? :)
0
Nie słyszałem tego ale musze zapamietać :D
1
Widzisz jaka se opinie wyrobiłeś :0 wszystko nam wciśniesz :D
0
Ja rownież chciałem sie upewnić i symbol kontuzji .
0
Kawa z ojca :D
2
Rodzinka Millerow . Mój ulubiony film :D
0
Tutaj nie ma co porównywać bo Messi od początku grał w Barcelonie a Ronaldo wtedy w ManU czy tam Sportingu a Neymar grał w Brazyli gdzie poziom jest zupełnie inny.
2
No tak wiadomo . Ronaldo jest teraz nawet najsłabszy w swojej drużynie.. Ale jednak i tak nie przesadzajmy
1
Nie lubie Ronaldo . Często pokazywał ze jest arogancki i ma za duże ego. Ale jednak czy aby niektórzy nie przesadzają z jego krytyka . Jego najlepsze chwile juz minęły tak mi sie wydaje ale mimo to....JEST TO 3 KROTNY ZDOBYWCA ZŁOTEJ PIŁKI... Przez kilka lat utrzymywał poziom którego nie osiagnął nikt oprócz Messiego. To oni dwaj byli królami przez wiele lat i mówienie ze jest słaby jest nie na miejscu ... Jest drugim najlepszym zawodnikiem na swiecie ostatnich kilku lat i mimo ze Neymar prezentuje sie teraz lepiej to Ronaldo zasługuje na uznanie .
0
Golazoooooooooooo
1
Powiedział ze na stronie fcbarca.com pojawił sie artykuł ze Lucho stracił plan A i plan B na klasyk i bedzie musiał zastosować plan C . Był ten artykuł kilka dni temu
0
Neymar !!!!
1
Komentatorzy mówili o naszej stronie :D
1
I bardzo dobrze :D j**** żaboli
0
Nc+ jesli o to chodzi
67
Ja zawsze włączam mecz Realu z myślą ze może stracą punkty i zwykle dostają karnego albo gola z dupy i wyłączam xd
0
Haha No spoko xd
0
Jaki k***a Ronaldo ?
0
Ostatnio odpoczywał jak było Copa Del Rey . Został w domu wtedy .
0
Człowieku o co ci chodzi .
2
Co ty pieprzysz ?
3
No to zablysnalem :0 No to tutaj nie popisałem sie czytaniem ze zrozumieniem xd
0
Dziwne ze nie ma Alexisa