Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Widział ktoś snapchata od Fabregasa wczoraj ? Nakręcił film jak Leo dostał nagrodę z napisem ze jest wielki
1
Chodzi mi o to ze nie warto mieć o to bólu dupki bo nie warto, spójrz na to z innej strony tak jak ja
9
Przestan juz ... Messi zasłużył ale dla niego ta nagroda jest wogle nie ważna . Dla tego chłopaka bylo to cos pięknego, spełnienie marzeń wiec cieszę sie ze ja dostał
0
Del Bosque widziałem napewno i na 1 miał Messiego
5
Moja to jednak złota kobieta :D nie dosc ze oglądała ze mna prawie cała to na dodatek musiałem wyjsc przed wręczeniem nagrody Leo , a ta oglądała sama i napisała mi eska kto wygrał :D wiec chyba sie oświadczam
4
1.5 godz w du*e.. Uwierz mi . Jedyny moment godny uwagi to jak Leo otrzymywał złota piłkę a tego skrót znajdziesz na YouTube
2
Po tej 11 juz nie jestem pewny wygrania Złotej piłki przez Leo....
32
Zdecydowanie na tak !! Super piłkarz idealnie spełnia swoją role w zespole. Zreszta każdy o tym wie prócz ekspertów z La Rambli :)
0
To co teraz pisze Madrycka prasa jest śmieszne :D nie ubliżam Zidanowi (Zidane'owi ? ), bo jest naprawde wspaniałym piłkarzem i jednym z moich ulubionych w tamtych czasach mimo ze grał w Realu i możliwe ze trenerem także bedzie dobrym ale..... Ale do cholery jasnej oni wygrali narazie jeden mecz. Nie mowie ze Deportivo jest słabe bo nam urwali punkty ale No bez przesady z pisaniem ze magia wróciła na Santiago bo takie stwierdzenie bedzie można napisac gdy pokażą klasę z ciężkim rywalem . Jak narazie to po raz kolejny pompują balonik, który bardzo szybko moze pęknąć ;) a co sie wtedy stanie ? Perez zwolni legendę klubu , bo taka jest polityka Realu..
13
Miał kontuzje przez 2 miesiace
0
Przed chwila pisałeś ze 3 0 dla Niemców .
0
Panowie moj link cos odwala. Prosze was o nowy :D
0
O co chodzi z tym ze nie wiadomo czy mecz Atletico sie odbędzie ? Jakies info bo nie jestem w temacie ?
1
Dziekuje :)
2
Mam takie nietypowe pytanie :D Rafaella, dziewczyna z Instagrama z która Neymar ma zdjęcia i która ma zdjęcia z Neymarem jest jego siostra czy to nowa partnerka ? Tutaj link do profilu
http://instagram.com/rafaella
42
Nie ma co sie dziwić ze nie ma Busiego czy Suareza przecież to nie jest wybór ekspertów tylko fanów . Ronaldo ma tylu fanów ze pewnie na emeryturze tez bedzie wybierany . Dlaczego nie ma Bravo a jest Neuer, a dlatego ze Neuer jest uważany przez internet za najlepszego bramkarza świata(nie ubliżam mu ale w tym roku Bravo i Buffon byli klasę lepsi). Tak naprawde nie ma żadnego porządnego plebiscytu , złota piłka to tez komedia . Konkurs na najbardziej medialna osobę. Pomijam oczywiście Messiego czy Neymara No ale co CR robi w 3 ?
0
Rzeczywiście o tym tez nie pomyślałem . Ale juz nie chce mi sie tego liczyć :D
2
Dzieki ! Kiedyś szukałem takiego czegoś a nie mogłem znaleźć
0
Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz . Mówiłem o pokryciu 500 000 tys . Z tego wychodzi ze moje kieszonkowe musiało by wynosić w przybliżeniu 166 zł miesięcznie . Chodź jak czytam teraz mój komentarz to nie dziwie sie ze tak go zrozumiałeś, zle go napisałem . Ale chodziło o to ze jak dam moje kieszonkowe to Barca bedzie miała do zapłaty juz tylko 17,5 mln xd
0
Przydałby sie nam taki killer pola karnego , tylko uważam ze on jest za dobry na ławkę . Chodzi głownie o to ze jednak nie ma juz 35 lat tylko jest teraz w wieku w którym snajper przechodzi najlepsze okresy .
5
Ale czemu Celta ma sie na to zgodzić ? Przecież nie dosc ze stracą swojego najlepszego gracza to jeszcze nawet pieniędzy nie dostaną od razu . Wcale im sie nie dziwie ze go nie chcą sprzedać
2
Poproszę tatę o kieszonkowe na następne 250 lat to moze Barca bedzie miała te 17, 5 mln :D
0
Ale brama !!!!!! Niesamowite
0
Co za żałosny człowiek z tego Caicedo . Epanyolu chyba bardziej nie cierpię niz Realu ..
5
Kolejny karny nieodgwizdany .
0
Zaczynamy panowie !!!!
0
Na canal + sport
0
Boże jak sie cieszę ze to juz dzis !!!! Prosze was kibiców abyście dali czas chłopakom którzy nie grali od pol roku nie grali meczu ( oprócz kilku meczy w reprezentacji) bo jestem pewny ze jesli złapią rytm meczowy to nie raz nas zaskoczą :))
0
Bardzo chętnie bym widział Nolito jako zmiennika MSN , ale liczę bardzo na to ze Lucho zdecyduje sie na powrót Deulofeu. Według mnie dojrzał na tyle zeby dostać prawdziwa szanse .
0
You made my day xd