Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak ci co mówili o tym ze chcą go sprzedać i teraz maja go za gwiazdę sa śmieszni . Ale ja nie mowie o gimnazjalistach tylko KIBICACH którzy wierzą w swoich graczy . Ty jestes typowym kibicem z tej strony . Każdy kto wychodzi z La Massi ma byc nowym Messim, ale nie bedzie tak .
0
Do prawie idealnego weekendu brakuje mi dogrania tego meczu z 0 0 z Atletico i strata punktów przez Real ( prawie idealny bo Polska przegrała )
0
Widze ze myślenie to nie jest twoja mocna strona . Uważasz ze Munir nie ma potencjału ? To pozdrawiam .
0
Jak tam mecz Atletico z Sevilla ? Niestety nie oglądam bo matma mnie pochłania
1
Masakra, kto to wszystko wymyśla XD
3
Widać ze za rok zdajesz mature jak nie umiesz wyczytać sensu mojej wypowiedzi .
7
Ja tam w niego wierze, głownie z jednego powodu . Panowie i panie on jest 95 rocznik, w Polsce zdawałby dopiero dwa lata temu mature a wy chcecie zeby o Złota piłkę walczył . Dajcie mu trochę czasu
6
Nie kiedyś tylko wczoraj , a do tego był o tym artykuł dzis na stronie
0
Tego to nie wiem
0
Ja kupiłem dwa sezony temu na Camp Nou koszulkę Iniesty za około 80 euro
0
Neymar !!!!
0
Jak to mówią młodzi ludzie ... Masakracja :D strasznie sie cieszę ze to on ukłuł
1
Chyba nie rozumiem twojego komentarza .
0
Fcbarca.com/mobile
0
Hahaha ty myślisz ze rozmawiasz z początkującym kierowca ? Uważasz ze nie potrafię jeździć bo zepsuło mi sie auto ? Jakbyś chciał wiedzieć to przeguby mi sie zepsuły a nie skrzynia . I jest to związane ZUŻYCIEM a nie zła jazda . Oprócz tego mam gwint zamiast normalnego zawieszenia przez co szybciej sie zużywa . A co do 3 dla mnie to szrot nie ze względu na to ze jest stary tylko na to jak wyglada i jak sie psuje. O wiele bardziej wole 2 która miałem. Zanim zaczniesz obrażać to puknij sie w łeb
8
Dla mnie głupota . W tym turnieju chodziło o to ze dostają sie tam najlepsi .
8
Szmal jest naprawde niesamowity . Nie jestem jakims fanem ręcznej ale jak grają Polacy na porządnej imprezie to chętnie oglądam i naprawde , Sławek jest niesamowity
2
Na początku Francja grała bardzo słabo ale teraz w sumie gra nawet doborze , tak samo jak Polska
0
Jak dla mnie model gry o wiele lepszy w fifie . W sumie Fife mam co rok nowa a Pesa miałem raz w 2014 wiec moze jestem przyzwyczajony ale wydaje
Mi sie ze fifa o wiele lepsza . Pies góruje napewno pod względem grafiki
0
3 lepsza od 6 .. Hahahhahahahahahahhahahahahahah . 3 to jest najbardziej wiesniackie auto w histori samochodów osobowych. Za darmo bym go nie wziął bo byłoby mi wstyd . Dziwne jakby wyszło drożej skoro różnica wiekowa aut to jakies 12 lat, wiec części sa tańsze . A skrzynia nie poszła mi przez to ze auto było beznadziejne, poprostu na ostatnim przeglądzie który miałem miesiąc temu nie zobaczyli ze przeguby sa juz zużyte . Odpowiedzą za to ze zle sprawdzili, bo takie rzeczy normalny mechanik widzi 10000 km przed zużyciem . A ja od przeglądu zrobiłem moze 500.
0
Komentarz usunięty
0
Manual
0
Tak ale za kartki
0
Przy ruszaniu strzeliła wiec miałem na liczniku 4 km/h
3
Nie No szrot nie , to nie 3 tylko 6 wiec jeszcze warto to naprawić :D
50
Piękne zakończenie dnia . Jadę sobie do domu i nagle jeb, skrzynia biegów mi wyleciała na ulice . Rip Golf [*]
0
Ale wtopa xd Rakieta do pomocy oczywiście !
0
Roberto na LO ! A w pomocy Iniesta,Busi,Arda i Roberto ,a z przodu Neymar z Vidalem .
16
Nie wierze ze taki komentarz został napisany ......
0
Komentarz usunięty