0

Tak ci co mówili o tym ze chcą go sprzedać i teraz maja go za gwiazdę sa śmieszni . Ale ja nie mowie o gimnazjalistach tylko KIBICACH którzy wierzą w swoich graczy . Ty jestes typowym kibicem z tej strony . Każdy kto wychodzi z La Massi ma byc nowym Messim, ale nie bedzie tak .

0

Do prawie idealnego weekendu brakuje mi dogrania tego meczu z 0 0 z Atletico i strata punktów przez Real ( prawie idealny bo Polska przegrała )

0

Widze ze myślenie to nie jest twoja mocna strona . Uważasz ze Munir nie ma potencjału ? To pozdrawiam .

0

Jak tam mecz Atletico z Sevilla ? Niestety nie oglądam bo matma mnie pochłania

1

Masakra, kto to wszystko wymyśla XD

3

Widać ze za rok zdajesz mature jak nie umiesz wyczytać sensu mojej wypowiedzi .

7

Ja tam w niego wierze, głownie z jednego powodu . Panowie i panie on jest 95 rocznik, w Polsce zdawałby dopiero dwa lata temu mature a wy chcecie zeby o Złota piłkę walczył . Dajcie mu trochę czasu

6

Nie kiedyś tylko wczoraj , a do tego był o tym artykuł dzis na stronie

0

Tego to nie wiem

0

Ja kupiłem dwa sezony temu na Camp Nou koszulkę Iniesty za około 80 euro

0

Neymar !!!!

0

Jak to mówią młodzi ludzie ... Masakracja :D strasznie sie cieszę ze to on ukłuł

1

Chyba nie rozumiem twojego komentarza .

0

Fcbarca.com/mobile

0

Hahaha ty myślisz ze rozmawiasz z początkującym kierowca ? Uważasz ze nie potrafię jeździć bo zepsuło mi sie auto ? Jakbyś chciał wiedzieć to przeguby mi sie zepsuły a nie skrzynia . I jest to związane ZUŻYCIEM a nie zła jazda . Oprócz tego mam gwint zamiast normalnego zawieszenia przez co szybciej sie zużywa . A co do 3 dla mnie to szrot nie ze względu na to ze jest stary tylko na to jak wyglada i jak sie psuje. O wiele bardziej wole 2 która miałem. Zanim zaczniesz obrażać to puknij sie w łeb

8

Dla mnie głupota . W tym turnieju chodziło o to ze dostają sie tam najlepsi .

8

Szmal jest naprawde niesamowity . Nie jestem jakims fanem ręcznej ale jak grają Polacy na porządnej imprezie to chętnie oglądam i naprawde , Sławek jest niesamowity

2

Na początku Francja grała bardzo słabo ale teraz w sumie gra nawet doborze , tak samo jak Polska

0

Jak dla mnie model gry o wiele lepszy w fifie . W sumie Fife mam co rok nowa a Pesa miałem raz w 2014 wiec moze jestem przyzwyczajony ale wydaje
Mi sie ze fifa o wiele lepsza . Pies góruje napewno pod względem grafiki

0

3 lepsza od 6 .. Hahahhahahahahahahhahahahahahah . 3 to jest najbardziej wiesniackie auto w histori samochodów osobowych. Za darmo bym go nie wziął bo byłoby mi wstyd . Dziwne jakby wyszło drożej skoro różnica wiekowa aut to jakies 12 lat, wiec części sa tańsze . A skrzynia nie poszła mi przez to ze auto było beznadziejne, poprostu na ostatnim przeglądzie który miałem miesiąc temu nie zobaczyli ze przeguby sa juz zużyte . Odpowiedzą za to ze zle sprawdzili, bo takie rzeczy normalny mechanik widzi 10000 km przed zużyciem . A ja od przeglądu zrobiłem moze 500.

0

Komentarz usunięty

0

Manual

0

Tak ale za kartki

0

Przy ruszaniu strzeliła wiec miałem na liczniku 4 km/h

3

Nie No szrot nie , to nie 3 tylko 6 wiec jeszcze warto to naprawić :D

50

Piękne zakończenie dnia . Jadę sobie do domu i nagle jeb, skrzynia biegów mi wyleciała na ulice . Rip Golf [*]

0

Ale wtopa xd Rakieta do pomocy oczywiście !

0

Roberto na LO ! A w pomocy Iniesta,Busi,Arda i Roberto ,a z przodu Neymar z Vidalem .

16

Nie wierze ze taki komentarz został napisany ......

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?