Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piquet !!
1
Jak to mówią młodzi ludzie...masakracja
0
Nie ma szans :D
1
Narazie straszna kupa ten mecz ! Polska do boju !!!!
1
Komentarz usunięty
0
Z tym autem to był głupi przykład , nie mowie ze tak robię . Chodzi mi o to ze La Rambla to jest takie forum do pisania o wszystkim, po to została
stworzona. Kiedyś dostawało sie bany bo pod artykułami nie pisało sie o piłce wiec stworzono La Ramble zeby moc pisac o wszystkim
21
Powiem szcZerze ze bardzo mi przykro, z tego powodu w jakim kierunku idzie poziom na tej stronie . Mamy zdecydowanie najlepsza stronę w Polsce, jako fan cieszę sie ze wszystkiego moge sie dowiedzieć wchodząc w artykuł czy komentarze ( nie znam hiszpańskiego wiec czasem cieżko cos przetłumaczyć) ale ostatnie ciagle konflikty , walki na lajki , banowanie za wszystko jest irytujące. Z tymi poleceniami to nigdy nie zrozumiem o co be . Przecież nie jesteście wtedy lepsi. Jeszcze jakiś czas temu mogłem sie zwrócić na La Rambli do mechaników gdy zepsuło mi sie auto , do filmocholikow gdy chciałem film na wieczor itp . Ostatnio dostałem bana bo spytałem o cos nie na temat ... Mimo ze La Rambla do tego została stworzona . Zwracam sie z prośba do adminów, aby pomyśleli nad tym co sie dzieje na stronie . Pozdrawiam , miłego dnia :)
11
I znowu nie zobaczyłem ze ktoś juz dodał :0 przepraszam xd
4
https://instagram.com/p/BBAt2VIvM8Y/
Widze ze Messi ma nowego pupila :)
0
Fajnie jak dostanie powołanie ale .... Bądźmy szczerzy przecież i tak Neuer bedzie grał
0
Uważam ze to jest dobry pomysł ale trochę ciężki do zrealizowania bo nie zawsze posty sa dokładnie takie same wiec ktoś bedzie mógł go dodać bo nic nie zablokuje mu dodawania. Dodatkowo sam wiem jak cos wrzucałem co było na stronie , nie było to umyślne spamowaniem , poprostu komu chce sie szukać na dole czy tego juz nie było
0
Kiedy umniejszylem mu zasług ? Czytaj ze zrozumieniem a potem mnie obrażaj . Widze ze z tej rozmowy zrobiło sie niezłe szambo bo od początku mowie ze Lewy jest wspaniałym piłkarzem . Jest z Polski wiec nie moze byc lepszy od Suareza ? Napisałem gdzieś tak ? Puknij sie w czoło . W moich komentarzach nie było żadnego problemu do Roberta było tylko zwykle żartowanie z polskich ekspertów którzy stawiają Roberta jako króla bo jest z Polski . Statystyki ? Jak juz mówiłem statystyki to śmieszna rzecz, bo nie ozdwierciedlaja tego kto jest najlepszy . Tacy ludzie jak ty najbardziej irytują, bo wpieprzyles sie w cała dyskusje, zaczynajac mnie obrażać, a twoj komentarz do całości dyskusji nie ma żadnego sensu . Powiedz mi prosze, gdzie napisałem ze Lewy jest słaby albo cos w tym stylu ? Powtarzam ! Lewy jest genialny ale poziom niżej od Suareza. Nie dopowiadaj sobie niestworzonych rzeczy .
0
Tylko tutaj kolejne ale do mojego komentarza . Ja w żadnym wypadku nie mam nic do Lewego, jest wspaniałym piłkarzem i jednym z najlepszych na swojej pozycji . Ja sie śmieje z tych pseudo ekspertów którzy robią z niego króla wlasnie dlatego ze jest z Polski . Wiadomo ze super za nasz rodak jest tak dobry i ludzie go doceniają, ale bądźmy obiektywni
0
Jedynie z czym sie zgodzę to z żałosny i żenujący . Nie zauważyłem co napisałeś . b) nie widziałem ze to pisałeś bo nie czytałem twoich kolejnych komentarzy . Sam tak wywnioskowałem po pierwszym i kolegi niżej d) mówiłem o cebulakach bo wlasnie tak myślących ludzi określam cebulakach a tych mamy ogrom w naszym państwie .
3
Skoro mój komentarz jest żałosny to nie wiem co mam powiedziec o twoim . Tak jak kolega niżej , ja nie patrzę na suche statystyki bo takim tokiem myślenia Ronaldo był lepszy od Messiego . Chodzi o to ze Suarez w najważniejszych meczach nie zawodził . Bym naszym motorem napędowym, oprócz goli i asyst odwalał niesamowicie cenna robotę w postaci tarana, czy wabika na obrońców dzieki czemu Messi i Neymar mieli czysta pozycje . Te wszysktie aspekty pokazują tylko jak cholernie ważnym i wspaniałym zawodnikiem jest El Pistolerro. Jesli chodzi o Lewego, to jest wspaniałym piłkarzem nie mowie ze nie ale gadanie ze jest lepszy od Suareza bo jest Polakiem jest żałosne bo różnica miedzy tymi zawodnikami to jak niebo a ziemia .
6
El Pistolero jest warty złote góry . Najlepsza 9 na swiecie , co do tego nie mam żadnych watpliwości , a ten kto mowi ze Lewndowski lepszy to albo kibic Bayernu albo cebulak z Polskii !!!
3
To tez twoje ? Kurde gościu masz suba :D
24
A ja nie, nie chce zeby szedł do tego szamba. Tym bardziej ze bardzo szanuje Atletico i chciałbym zeby nadal ich trenował . Jesli ma odejść to chciałbym zeby trenował reprezentacje Argentyny
0
Pasuje idealnie . Tylko jakos znajoma piosenka :D kiedyś sie grało
2
MVP oczywiście Jurecki ! Masakra, jego sie nie da zatrzymać
0
Bardzo fajny filmik !! Btw. Piosenka od 5:35 to z gta IV ? :D
0
Przynajmniej wiesz co robisz zle :D
1
Bardzo go lubie ale to jest cień piłkarza od kilku dobrych lat i jestem pewien ze juz nie wróci stary Torres. Plus nie wierze ze chciałby zarabiać mniej niz 8
0
Chociaż chyba jednak tak XD
0
Nie
0
Podaj mi od razu wynik finału LM żebym mógł obstawić jasnowidzu .
3
Podoba mi sie to co mówi Petru i tyle . Nie jestem nimi zachwycony ani nic z tych rzeczy ale patrząc na inne partie ta odpowiada mi najbardziej . W porównaniu na PISu to Nowoczesna jest zbawieniem
0
Partia Nowoczesna Ryszarda Petru
1
Akurat z tym herbem Chelsea to zwykła manipulacja, bo nie pokazał na herb tylko na siebie samego . To juz było rozstrzygane w mediach
0
-won z Europy
-katolicyzm
-Nowoczesna
-tolerancyjny chyba ze któryś z nich mnie łapie za tyłek
-dumny z bycia Polakiem