Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jezu po co faulował głupota .
0
No Mathieu dzis żenada naprawde
0
Noo w końcu
0
Rakieta !!!!!!!!
0
Musze kiedyś wygrać ten plecak z kolekcji Leo Messi XD
0
Mi cos pierdzi . Ale myslalem ze to wina telewizora
0
Tez mnie to boli :( PIAST GKS !!!
1
Jeszcze Piast :D
44
To kto końcu prowadzi ? Pedro czy Pinto :D
0
Świetny bramkarz , pokazuje ze moze byc numerem 1 nie tylko w Barcelonie ale i na swiecie . Mimo to jak narazie w lidze stawiałbym na Bravo
0
Dobrze słyszałeś .
1
Suarez . Polecam zobaczyć powtórkę bo gol cudowny
0
Na 30 jest Bayern a 40 Barca
0
Ale pustych miejsc na Camp Nou
0
No tak jeden z najlepszych ale on ma 30 lat .
2
Tak jak byłem sceptycznie nastawiony do niego jeszcze rok temu , tak teraz jestem za transferem . Jego poziom wzrósł widocznie co było widać miedzy innymi w meczu z The Blues .
0
Jeeeeeeest !!! zasłużyli !!
1
Jak myślicie , jaka karę dostanie Costa ?
0
Mysle ze środek albo lewa
1
Pamietam jak kiedyś jaralem sie gra Oscara. Teraz to cień piłkarza
0
Ale ty masz problem gościu . Prawda jest taka ze jedyna szansa zeby go sprowadzić to jego inicjatywa . I nie dziecinko bo pewnie mam więcej lat od ciebie chłopie .
1
Plus jest taki ze wróciły czasy ze kazdy chce grać w Barcelonie.
2
Alaba.... Gdyby była możliwość tego transferu to na miejscu zarządu zrobiłbym wszystko zeby ten chłopak u nas grał . On jest 92 rocznik a juz jest jednym z najlepszych na swojej pozycji (a ma ich kilka)
0
Czy ktoś moze mi wytłumaczyć jak dokładnie działa portal za10groszy.pl ? Czy to rzeczywiście jest takie łatwe jak wyglada ? Byłbym bardzo wdzięczny za normalne odpowiedzi
1
chyba David Luiz i Thiago Sliva
2
Renowacja
0
Dobra po meczu :) ale mimo wszystko dwie bardzo ładne akcje . Ale z taka obrona to moze byc niemiło w klasyku.
8
Polak broniący w Barcelonie ? Marzenie . Trzymam za niego mocno kciuki !!
1
Na IOSA jest Tubex, polecam :)
2
Mascherano