2

Chyba nie uważasz ze Masche na śo to zła decyzja .. przecież szefuńcio jest jednym z najlepszych na tej pozycji

2

To co się stało z Roberto jest niesamowite . Dawno nie byłem tak dumny i tak się nie cieszyłem z czyjegoś sukcesu . Widać tez po nim jak bardzo kocha ten klub .

4

Tylko Umtiti jest kontuzjowany

0

Jak poznałem wasza matkę i mr robot

1

Zabrze ? :D

2

Błąd Claudio Bravo i Zlatan gol

0

Bo te kraje ich poprostu nie chcą .

0

Ale to V10 musi jechac :D masakra

1

Dla Ipona jest roczna gwarancja , która obejmuje wszysktie wady fabryczne . Jesli masz gwarancje a twoj telefon nie ma żadnych wad mechanicznych typu rozbity ekran lub poobijany telefon to powinni przyjąć gwarancje i dostaniesz nowy telefon . O ile wada która masz jest fabryczna . Wiem co mowie bo pracowałem w Cortlandzie :D

42

Czy tylko mi na komórce , zdjecia piłkarzy pokrywają sie z treścią ?

2

A co Mathieu nie jest mistrzem Hiszpani ?

3

Pięknie by było , gdyby sie odrodził w Barcelonie i był zmiennikiem dla MSN. Byłby wielki powrót , bardzo go lubiłem gdy u nas grał

4

Powodzeni Sandro :))

0

Dałbym rade wszystkich którzy sa w stanie sie z nim pożegnać . Skończcie gadac pierdoły , bo wszystkie tematy o PSG i Realu sa poprostu wymysłem gazet wedlug mnie . Dajcie mu szanse . Wiele osob juz go skreśla dlatego ze Sport napisze ze Neymar woli 50 mln od PSG . A kto wie czy to prawda ? Dajcie mu trochę czasu , ja wierze ze podpisze nowy kontrakt i bedzie grał u nas przez wiele lat

0

Pipa xd

2

Jestes legenda Dani ;(

0

I bardzo dobrze . Mascherano jest genialnym obrońca i do tego jego charakter jest nie do zastąpienia . Sam fakt , ze Lucho za każdym razem wszysktie wskazówki daje Masche podczas meczu , pokazuje tylko jak ważna osoba jest w drużynie. Dla mnie zawodnik który musi zakończyć tu karierę . Jest jednym z najbardziej niedocenionych piłkarzy a według mnie juz jest legenda która powinna zostać zapisana w histori Barcelny . Jeden z moich ulubionych piłkarzy , naprawde go uwielbiam i nie wyobrażam sobie go w innym klubie .

0

Liczę, ze to zwykle plotki

9

Oboje sa niesamowici .

0

Pozdrawiam tych którzy postawili pieniadze na wygrana Lisów na początku sezonu . Słyszałem ze jakiś kibic z Angli postawił duża kwotę . Nikt sie chyba tego nie spodziewał . Na naszych oczach rodzi sie historia :D

0

Ten kto uważa ze powinien odejść zeby odświeżyć skład i budżet , nie powinien nazywać sie kibicem Barcelony . Jestes legenda Masche !!

0

Villareal Vs Liverpool

2

Oczywiście ze można . Ale dla mnie pozbywanie sie legendy klubu zeby odciążyć budżet , nie idzie w parze z hasłem Mes Que un Club

3

Ja bym chciał zeby Masche zakończył u nas karierę

1

Jeszcze został puchar króla xd

0

Liczę ze szanse dostanie dzis Roberto

2

ani jednej okazji Barcelony mowi samo za siebie . No ale trzeba wierzyć do końca .

5

Po półfinał Barcelono !! Nie dajcie dupy

1

Real całkowicie zasłużenie jest w półfinale . Świetny mecz , Ronaldo naprawde swietnie . Pokazał ze ma jaja

9

Kurde powiem szczerze ze Ronaldo dzis ładnie . Oprócz dwóch goli naprawde pokazuje dzis ze ma jaja . Nie ma machania łapami ani symulowania . Takiego Ronaldo chce oglądać w lidze hiszpańskiej .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?