Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Chyba nie uważasz ze Masche na śo to zła decyzja .. przecież szefuńcio jest jednym z najlepszych na tej pozycji
2
To co się stało z Roberto jest niesamowite . Dawno nie byłem tak dumny i tak się nie cieszyłem z czyjegoś sukcesu . Widać tez po nim jak bardzo kocha ten klub .
4
Tylko Umtiti jest kontuzjowany
0
Jak poznałem wasza matkę i mr robot
1
Zabrze ? :D
2
Błąd Claudio Bravo i Zlatan gol
0
Bo te kraje ich poprostu nie chcą .
0
Ale to V10 musi jechac :D masakra
1
Dla Ipona jest roczna gwarancja , która obejmuje wszysktie wady fabryczne . Jesli masz gwarancje a twoj telefon nie ma żadnych wad mechanicznych typu rozbity ekran lub poobijany telefon to powinni przyjąć gwarancje i dostaniesz nowy telefon . O ile wada która masz jest fabryczna . Wiem co mowie bo pracowałem w Cortlandzie :D
42
Czy tylko mi na komórce , zdjecia piłkarzy pokrywają sie z treścią ?
2
A co Mathieu nie jest mistrzem Hiszpani ?
3
Pięknie by było , gdyby sie odrodził w Barcelonie i był zmiennikiem dla MSN. Byłby wielki powrót , bardzo go lubiłem gdy u nas grał
4
Powodzeni Sandro :))
0
Dałbym rade wszystkich którzy sa w stanie sie z nim pożegnać . Skończcie gadac pierdoły , bo wszystkie tematy o PSG i Realu sa poprostu wymysłem gazet wedlug mnie . Dajcie mu szanse . Wiele osob juz go skreśla dlatego ze Sport napisze ze Neymar woli 50 mln od PSG . A kto wie czy to prawda ? Dajcie mu trochę czasu , ja wierze ze podpisze nowy kontrakt i bedzie grał u nas przez wiele lat
0
Pipa xd
2
Jestes legenda Dani ;(
0
I bardzo dobrze . Mascherano jest genialnym obrońca i do tego jego charakter jest nie do zastąpienia . Sam fakt , ze Lucho za każdym razem wszysktie wskazówki daje Masche podczas meczu , pokazuje tylko jak ważna osoba jest w drużynie. Dla mnie zawodnik który musi zakończyć tu karierę . Jest jednym z najbardziej niedocenionych piłkarzy a według mnie juz jest legenda która powinna zostać zapisana w histori Barcelny . Jeden z moich ulubionych piłkarzy , naprawde go uwielbiam i nie wyobrażam sobie go w innym klubie .
0
Liczę, ze to zwykle plotki
9
Oboje sa niesamowici .
0
Pozdrawiam tych którzy postawili pieniadze na wygrana Lisów na początku sezonu . Słyszałem ze jakiś kibic z Angli postawił duża kwotę . Nikt sie chyba tego nie spodziewał . Na naszych oczach rodzi sie historia :D
0
Ten kto uważa ze powinien odejść zeby odświeżyć skład i budżet , nie powinien nazywać sie kibicem Barcelony . Jestes legenda Masche !!
0
Villareal Vs Liverpool
2
Oczywiście ze można . Ale dla mnie pozbywanie sie legendy klubu zeby odciążyć budżet , nie idzie w parze z hasłem Mes Que un Club
3
Ja bym chciał zeby Masche zakończył u nas karierę
1
Jeszcze został puchar króla xd
0
Liczę ze szanse dostanie dzis Roberto
2
ani jednej okazji Barcelony mowi samo za siebie . No ale trzeba wierzyć do końca .
5
Po półfinał Barcelono !! Nie dajcie dupy
1
Real całkowicie zasłużenie jest w półfinale . Świetny mecz , Ronaldo naprawde swietnie . Pokazał ze ma jaja
9
Kurde powiem szczerze ze Ronaldo dzis ładnie . Oprócz dwóch goli naprawde pokazuje dzis ze ma jaja . Nie ma machania łapami ani symulowania . Takiego Ronaldo chce oglądać w lidze hiszpańskiej .