Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
44
Pozytywny świr . Brakuje mi go w takim samym stopniu jak Puyola czy Xaviego
#Legend
0
Kurde naprawdę szkoda ze nie ma kibiców. Zgotowaliby piekło Realowi.
1
Z całym szacunkiem do Busiego ale dla niego najlepsza będzie zmiana i ława przez 2-3 mecze
0
Jaka stronę polecacie aby wykupić pakiet na dzisiejszy mecz smsem ?
6
Ramos najlepszym obrońca xd zgniłem
0
Widzę ze Tebas już zaczyna się tłumaczyć . Jeszcze odszczekasz te słowa biały farmazonie. I przepraszam za nerwy ale on podnosi mi ciśnienie jak cholera
0
Tak jak koledzy wyżej , The last of us obowiązkowo . Uncharted wszystkie 4 części , The Evil within , The Rise of The tomb raider
5
Mówisz ze jakbym trenował to bym grał w Barcelonie :D kurde żałuje
3
Ja tu marze sobie o Audi Rs 4 ci dostają RS 7 za darmo xd
0
Paco Plz xD
0
Dzięki :)
0
Czy mecz leci na jakimś kanale w telewizji ?
0
Liczę na dobry występ Paco . Kiedy jak nie jutro ma strzelic swojego pierwszego gola
2
XDDDDD nie mam pytań
0
Nie wierze xd
3
Wolałbym żeby mi się śniła Shakira xd
21
Jak ja uwielbiam ta La Ramble XD
0
Żółta kartka dla Messiego xd Zgniłem
0
Jesteśmy tak cholernie niedokładni
0
Widać ze coś bardzo poważnego :(
0
Może w gimnazjum . Ja na uczelni nie słyszałem ani razu niczego
0
Czemu Messi nie ma blond włosów ? Czy coś ze mną nie tak ?
0
Kurde Kevin to jest kocur . Szkoda ze u nas nie wylądował
0
Legia już dwa gole strzeliła a Real tylko jeden, to chyba coś oznacza !!
24
Ma racje . Odwalił kawał dobrej roboty i jestem mu za to mega wdzięczny .
38
Jego uśmiechu po spieprzonej akcji nigdy nie zapomnę :D
0
Ale niesamowicie zapowiada się mecz z Celta
0
Sędziowanie dziś mi się podoba
0
Jak jeszcze w 50 minucie nie wierzyłem w urwanie punktów Realowi , tak teraz wierze ze Eibar ma potencjał żeby wywieść 3 oczka z Santiago Bernabeu
0
Zapowiada się ciekawa rywalizacja pomiędzy Carvajalem a Sergim Roberto . Jeśli nasz wychowanek nie przestanie zadziwiać to marne szanse piłkarza Realu :D